Biobaza

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: resztercs, Módosítva: 2020. november 19.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

• Természetes, friss illatot nyújt
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot vagy színezéket
  • Nem tartalmaz alumíniumot, alkoholt, parabént és tartósítószert

900 Ft ÚJ Biobaza Purple Freshness Dezodor Stift
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

Gica81

2021. január 28.

Nekem nem vált be. Állandó nedvességet érzek tőle, estére az összes szösz a hónaljamon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

resztercs

2020. november 30.

Elsőként a zöld tea-grapefruit kombót (Feel good) próbáltam ki a márka stiftjéből, és már attól is oda-vissza voltam. A Purple freshness illata is finom, hol a levendulát, hol a bergamott citrusos illatát érezni ki belőle jobban, viszont a zöld teás verzió illata nálam még mindig verhetetlen. Az állagán annyi különbséget éreztem a zöld teáshoz képest, hogy ez kicsivel szilárdabb, kevésbé "habzik", és ezáltal nekem lassabban is fogy. Napközben ezt sem kell újrakenni, elégedett vagyok a szagsemlegesítő hatásával. Összességében erre is 5*-ot tudok adni, a favorit viszont a zöld teás marad nálam, de ezt is újra fogom venni, hogy cserélgetni tudjam őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol