Biobaza

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dii, az összetevőket feltöltötte: SolyaSz, Módosítva: 2021. június 22.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Testápolás

A Royal szuperbarnító dzsem innovatív, lila répát tartalmazó formuláját, aranyló részecskékkel dúsítottuk, amelyek segítségével a dzsem még jobban ki tudja hangsúlyozni a bőr bronzbarnaságát. Az immortelle, körömvirág és olíva kombinációja hidratálja a bőrt és elősegíti a regenerálódását, míg a lilarépa-kivonat segít előkészíteni a bőrt a napozásra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tavasz tündér

2021. június 21.

Annyi jót hallottam a biobaza termékekről, hogy egy balatoni nyaralás alkalmával be is vásároltam a márkától. Nem szorgalmazom a hosszú napozásokat, de nyilván vízpart mellett, úszásnál is csak ér a nap. Minimális kinttartózkodás után olyan csodaszép, egészséges napbarnított bőrt lehet a termékkel elérni, hogy nem hittem el! A finomra őrölt csillámok is szuperül mutatnak. Alapból ad egy kis barna színt, ezért hajlamos befogni mindent, de ha még aznap kimosod a fürdőrucit, törölközőt, kijön szépen. A durva hogy semmi égés, kipirosodás, húzódó érzés nincs a használata mellett. De hozzáteszem nem süttetem magam órákig! A márka napozás utáni joghurtjával nagyon jó párost alkotnak. Fontos hogy nem fényvédő! De ha szeretsz napozni és barnulni, ne pörkölődj sokáig a napon, hogy aztán pirosra égj. Elég ha ezzel a termékkel bekened magad néhány alkalommal és egyszerre 15 perc bőven elég ahhoz hogy fokozatosan elérd a szép barna színt. 1 hét után olyan barnán tértem haza, mint ha meditárrán partokon nyaraltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

zita71

2020. július 1.

Nagyon szeretem. Kiváló az illata, szépen csillog és gyönyörű a lábon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Nagyon szeretem. Kiváló az illata, szépen csillog és gyönyörű a lábon.

lukiteri

2019. augusztus 27.

Ez a másik kedvencem,a tégelyes testvére mellett. Sokkal könnyebben kezelhető,mint a párja. Az illata isteni,a csillámok szuperek. Szerintem ragad egyébként,világos,fehér bikinihez nem ajánlom,eléggé fog. Én most betáraztam belőle jövőre,augusztus végén mindig kiárusítják a DM-ben! Az ára sztem húzós,de egy tubus/szezon elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Momiji

2019. július 24.

Imádom. Nagyon szép enyhe csillogást ad a bőrnek, mindemellett hidratál, nem ragad, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

nadalandy

2019. július 4.

Nagyon rövid idő alatt nagyon sokat barnultam tőle. Imádom használni és nagyon kellemes dzsem állagú aranyos csillogással, ami még szebbé varázsolja a barnított bőrt. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Jazmi

2019. június 17.

Most vettem először ilyen terméket és hétvégén teszteltem. Könnyű felvinni, finom illata van és nagyon tetszenek benne az arany csillámok, amik a vízben pancsolás után is látszottak még. Hosszabb használat után még visszajövök a tapasztalataimmal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.