Biobaza

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. március 15.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol-, aluminium chlorohydrate-, parabén-, tartósítószermentes dezodor.

Tim

2019. május 3.

Már többet elhasználtam belőle, a kedvenc dezodorom. Látom sokan panaszkodnak rá, nekem szerencsére nem okozott irritációt. (Pedig érzékeny a bőröm nekem is, alkohol tartalmú dezodort nem is tudok használni.) Valóban picit várni kell vele, hogy megszáradjon, de nem vészes. Kevés is elég belőle, így kiadós. A dezodoráló hatásával teljesen meg vagyok elégedve. A ruhámon nem hagy foltot. És isteni rózsás-virágos az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Makocska

2018. november 22.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban, pozitívval kezdeném: izzadságszag nem üti fel a fejét ha valaki ezt használja, és ezzel ki is fújt az előnye.
Folyós, nehezen szárad. Az illatát szokni kell, valamint (nem minden alkalommal) csíp, sőt, hogy tovább menjek, konkrétan vörös lesz tőle a bőr. Ezek után felmerül bennem a kérdés: mit tartalmaz ami ezt váltja ki? Ja, igen! TIMSÓ! ( Potassium Alum/ Mineral Salts) így már nem is annyira meglepő, ha csíp.... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

PinkMcFreeze

2018. szeptember 16.

Féláron jutottam hozzá egy krémmániás hölgytől. Számomra nem okozott irritációt, de az illata számomra kissé sok. Nem szárad meg olyan gyorsan, mint a FA deojai és összekentem a táskámat is...pedig nem kentem fel sokat a felületre. Kipróbálom borotvált bőrön is majd, mert akkor válik elmennyire kíméletes ez a bio deo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Endless

2018. augusztus 27.

Féláron vettem akciósan, gondoltam így kipróbálok egy bio dezodort. Az illata elég fura, borotválás után eszméletlenül csípi a bőrömet és kimarja, izzadás gátlóként pedig a legkevésbé sem funkcionál. Fogalmam sincs mégis mire lenne jó, szerintem kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

zsizi

2018. május 7.

Imádom ezt a márkát, de ez a legrosszabb dezodor, amit vala használtam. Borzalmasan csípte a hónaljamat, le kellett mosnom, mert fizikai fájdalmat okozott közvetlenül felkenés után. Borzasztóan zavar, hiszen az illata kellemes, kedvenc márka, szuper ár-érték arány lehetett volna, mindenmentes stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Lory

2018. április 28.

Kellemes az illata,aránylag folyós,hígabb összetételű termék de hamar szárad,engem nem zavar.30 fokig tökéletesen bírja a strapát,afölött némi foltosodás mutatkozik a felsőmön de nem vészes.Elnézem neki,mert mindenmentes,se alkohol se alumínium és még állatkísérlet mentes is,emellett a 30 fok is szép teljesítmény.Igazi gatyarohasztó hőségben nincs az a természetes cucc ami meggátolná az izzadást de szerintem az alumíniumos történetek a póruseltömő képességeikkel együtt sem adnak tökéletes védelmet ilyenkor.Emberfeletti melegben izzadni fogunk és pont.A hatása 4 csillag és plusz 1 csillag a káros anyag- és az állatkísérlet mentességérére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

candus

2018. április 4.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, nem büdösödöm tőle, bár tény és való, hogy egy jó 10 perc kell neki, míg megszárad. Ezen a kis hibáján kívül viszont tényleg imádnivaló kis természetes cucc délnyugati szomszédainktól :)

Up: múltkor annyira begyulladt tőle a hónaljam, hogy napokig fajt bármilyen mozdulat is. 3 csillag, az is csak azért, mert heti 3x alkalmazva meg kibírja a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

dez

2018. február 23.

Pozitív: nagyon intenzív és finom illata van. Imádom a gerániumot!
Negatív: begyullad tőle a hónaljam! Látom másnak is volt vele ilyen gondja, azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen... Valamint túl sokat nem használ, ragacsos, nedves marad egész nap.
Fürdés után teafa olajos dezodort használok, ezt csak utána, így nem gyullad be, és az illatát is élvezhetem. És kézzel bedörzsölöm, hogy megszáradjon. Nagyon macerás procedúra, de kidobni nem akarom.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Pozitív: nagyon intenzív és finom illata van. Imádom a gerániumot!
Nem veszem újra.

llidia

2018. február 20.

Nagyon teszik az illata, ahhoz hogy ilyen szép összetevői vannak még az ára sem sok.
Ami negatív, hogy néha csíp, néha nem. Még csak nem is mondanám,hogy borotválkozás után csíp, mert nem akkor szokott. Érdekes.
nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

nem veszem újra.

Felhi1

2018. január 29.

Két hónapja vettem, az első hónapban még rendben volt, viszont az utóbbi hetekben borotválkozás után, de attól teljesen függetlenül is csípni kezdett. Egyre jobban, legutóbb már annyira, hogy teljesen begyulladt tőle a hónaljam, vörös lett, égett és hiába mostam le semmi nem változott. Napokig nem tudtam más dezodort sem használni annyira taccsra vágta a hónaljam, begyulladtak a mirigyek is tőle, borzasztó volt. Alig tudtam megmozdítani a karom. Szóval ÓVATOSAN VELE. Aki kicsit is érzékeny bőrű az kerülje messziről szerintem, mert borzasztó kellemetlen tud lenni, hiába kellemes illatú nem éri meg az a fájdalom, amit okozhat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol