Biobaza

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók

E könnyed formula kettős hatással rendelkezik – intenzíven ápolja a bőrt napozás után és meghosszabítja a bőr barna színmegtartó képességének időtartamát. A szert napozás után használja arca és teste hidratálására. Ideális minden bőrtípusra. Visszaállítja a szükséges bőrnedvesség egyensúlyát és zsírfoltokat hagyhat. A bőr bársonyosan puha, színe pedig kiegyensúlyozottá válik.

Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Fannitazia

2018. július 20.

A legjobb nyári testápolóm, tényleg hidratál, tényleg tartja/segíti megtartani a megszerzett barnaságot, nagyon finom az illata, és megtalálhatók benne a tipikus Biobaza összetevők. Ennél nekem nem is kell több. Könnyen beszívódik, vizes textúrájú.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Újra fogom venni.

DianaS

2018. február 1.

Nagyon nagyon szerettem nyáron használni, az illata mesés az állaga vizes és jól táplálja a bőrt, tartja a színt, szépen segítette az egyenletesebb barnulást...Sajnos hamar elfogyott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Marietta1977

2017. október 2.

Szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, de megadtam az esélyt neki.
Kellemesen csalódtam. A lábam szinte sosem barnul olyan jól mint a testem többi része. Ez idén nyáron nem így volt! :)
Észrevehetően hamarabb barnult és tartós is maradt a barnulás. Az illata szuper, és az állaga is.
Jövő nyáron is használni fogom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, de megadtam az esélyt neki.
Jövő nyáron is használni fogom

nikuci

2017. június 15.

Meglepően jo kis termék ez. Szeretem az illatát enyhe kókuszos, nekem tetszik. Nagyon puha lesz napozas után a bőröm, és ugy vettem észre tényleg tartosabbá teszi a barna színt. Teljes áron azért nem biztos hogy újra venném, de hogy olcsón jutottam hozzá így egyenlőre tetszik amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 29.

Kellemes, kókuszos illatú testápoló, hamar beszívódik, megfelelően hidratál, és kb. ennyi. A barnulásfokozást meg majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

hajasbaba

2016. július 18.

Az Auchanban akadt meg a szemem a Biobaza termékeken. Ez a testápoló és a napozóolaj haza is jött velem az ára ellenére is, ugyanis túlárazottnak tartom őket. Először is az illata.... a leírással ellentétben ennek nagyon is mesterséges kókuszillata van, ami nem tetszik. Másodszor, nem tudom, hogy ilyennek kell-e lennie, de ha fény felé fordítom a tubust, akkor látható, hogy nincs tele testápolóval, a felénél kicsit több van benne, pedig lezárt csomagolásút vettem. Barnulásomat nem fokozta és a színemet sem tartja. Nemrég jöttem haza a nyaralásról nagyon szép barnán, gyakorlatilag itthon csak ezt a pár esős napot töltöttem a szobában, de már most sokat fakultam.
Összességében nem vagyok elégedett a márkával. Pénzkidobás volt a részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Összességében nem vagyok elégedett a márkával. Pénzkidobás volt a részemről.

Hepci

2016. június 29.

Maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel. Szépen tartja a napozás közben elért bőrszínemet, és valami hihetetlenül puhává varázsolja a bőrt. Ha napozás közben nem égtél le, akkor megfelelő utóápolás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sorbitol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.