Biocom

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: BReni91, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Természetes, növényi hatóanyagai  serkentik a hajnövekedést, táplálják a hajhagymákat, erősítik a hajszálakat,  letisztítják a fejbőrt,  csökkentik a túlzott zsírosodást, segítik a bőrlégzést.

eve57

2021. március 24.

2018. december 5.
Nagyon érdekes, hogy alig akar habzani. Így meg kell tanulni vele hajat mosni. 5 hónapig volt elég egy üveg, úgy hogy édesanyám használja/ta, mellette én összesen 2 hónapig. Tehát tartósnak mondanám.
A lényeg most jön. Édesanyámat soha nem láttam dús hajjal. Soha nem is volt neki. Egy hónapja, azaz szűk félév után mondta, hogy rengeteg új hajszála nő kifelé. Szorgosan használja a sampont azóta is, egy év múlva meglátjuk, hogy hajasbaba lesz-e belőle.
Nekem segített beállítani a zsírosodását a hajamnak, nagyon szép fénye van tőle. Igazából nekem nagy gondom soha nem volt a hajammal, de imádom az illatát, így én is erre fogok áttérni.

2019.június 19.
Azóta is ez van használatban édesanyukámnál. Már 5+ centisek az új hajszálai. A fodrász is elképedt, hogy mennyi új haja van. Lassan történik az eredmény, de aki türelmes... ;)

2021.március.24.
Még mindig nem váltottunk sampont. Borzasztóan gazdaságos. Anyukámnak még soha nem volt ilyen dús vagy hosszú haja. Igaz nekem eddig nem sok gondom volt a hajammal, de mégis használom. Nekem jelenleg 55cm a hajam (tarkótól). Elképesztő, gyerekkoromban volt ilen hosszú hajam. És fényes, puha. Imádjuk ezt a sampont! Mellesleg annyi babahajam lett, hogy előrefésülve simán kiad egy frufrut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

2018. december 5.

2019.június 19.

2021.március.24.

Fanni97

2020. augusztus 3.

Én már a második flakonnal használom. A hajmosást nekem nem igazán tolta ki, viszont a fejbőrt remekül tisztítja, frissíti. Hajmosás után jobb a tartása a hajamnak, nagyobb a tömege, mint más samponoknál. Érdemes mellé balzsamot, kifésülő sprayt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

oaxaca

2020. június 22.

Jó kis sampon, el kell ismernem. Gyűlölöm az MLM termékeket, nagyon kevés az ami bármit is ér. De ez tényleg jó sampon, kitolta a hajmosást. Mondjuk még csak pár hete használom, eleinte a legtöbb sampon használ nekem, aztán egyszer csak nem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

szucsnikky

2020. április 29.

Már a második flakonnál tartok, nekem abszolút bevált. Nagyon érzékeny, problémás, könnyen zsírosodó hajam/fejbőröm van, általában minden sampontól viszket. Kivéve ettől, és egy másiktól (az Uriage D.S. habzó gélje, ha elhasználok egy flakont ebből, akkor utána egy flakon Uriage, majd megint ez, felváltva, hogy ne szokjon hozzá egyikhez se a bőröm). A hajmosást ki tudom vele tolni 1 nappal, valamint a babahajaimon is látom, hogy a hajnövesztő hatás sem marad el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Szandra007

2019. december 21.

Egy hónapja használom és máris rengeteget javított a hajam állapotán, arról nem is beszélve, hogy a frufrumon is látszik, hogy legalább 2 centit nőtt amióta megvan. Ami még pozitívum, hogy kitolódott a hajmosás is, kevésbé zsírosodik tőle a fejbőröm, mondjuk ez nagyjából az 5. hajmosásnál kezdett látszódni. Jó kis termék, kicsit mondjuk sajnálom hogy nem sulfat mentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Momo87

2019. augusztus 27.

Egy hölgy ajánlotta aki Biocomos termékeket forgalmaz! Mondanom sem kell annyi mindent kipróbáltam már a hajhullásomra , szkeptikusan álltam a “csodasamponhoz”! Picikét szárítja a hajat és a fejbőrt ezáltal kitolódik a hajmosás és a hajvéket bazsamozni kell rendesen a festet hajat pedig koptatja picit! Cserébe rendszeres használata mellett nekem totálisan megállította a hajhullásom! Igen én sem hittem el! Hígítva kell használni én be is tartottam így még mindig van belőle, úgy gondolom így már nem is sok érte a 3000ft. (Zárójelben jelzem édesanyámnak viszketett tőle a fejbőre lehet valamelyik összetevőjére allergizált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

pcsengi99

2019. március 19.

1 nappal kitoltam vele a hajmosast, az illata nem kellemes de amugy szeretem ezt a samponomat. Nagyon sokaig eleg, keves is eleg belole mert jol habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Dori1031

2019. január 29.

Nekem nagyon sok új kis babahajam nőtt tőle 4
-5 hajmosás után észrevettem, hogy kevesebb hajam is hullik. Egyetlen hátránya, hogy nekem gubancolódik tőle a hajam, de erre a Panten Pro V 3 minutes miracle balzsamát használom így együtt tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nekem nagyon sok új kis babahajam nőtt tőle 4

bdszilvia1

2018. június 7.

Nekem nem jött be. A hajhullás sajnos semmit sem változott, inkább kicsit korpás is lett a hajam tőle, úgyhogy pár hét után abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

ngyrbka

2018. május 18.

Még mindig nagy kedvenc, egészséges haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Még mindig nagy kedvenc, egészséges haj...

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.