Biocom

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: BReni91, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Természetes, növényi hatóanyagai  serkentik a hajnövekedést, táplálják a hajhagymákat, erősítik a hajszálakat,  letisztítják a fejbőrt,  csökkentik a túlzott zsírosodást, segítik a bőrlégzést.

Momo87

2019. augusztus 27.

Egy hölgy ajánlotta aki Biocomos termékeket forgalmaz! Mondanom sem kell annyi mindent kipróbáltam már a hajhullásomra , szkeptikusan álltam a “csodasamponhoz”! Picikét szárítja a hajat és a fejbőrt ezáltal kitolódik a hajmosás és a hajvéket bazsamozni kell rendesen a festet hajat pedig koptatja picit! Cserébe rendszeres használata mellett nekem totálisan megállította a hajhullásom! Igen én sem hittem el! Hígítva kell használni én be is tartottam így még mindig van belőle, úgy gondolom így már nem is sok érte a 3000ft. (Zárójelben jelzem édesanyámnak viszketett tőle a fejbőre lehet valamelyik összetevőjére allergizált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

eve57

2019. június 19.

2018. december 5.
Nagyon érdekes, hogy alig akar habzani. Így meg kell tanulni vele hajat mosni. 5 hónapig volt elég egy üveg, úgy hogy édesanyám használja/ta, mellette én összesen 2 hónapig. Tehát tartósnak mondanám.
A lényeg most jön. Édesanyámat soha nem láttam dús hajjal. Soha nem is volt neki. Egy hónapja, azaz szűk félév után mondta, hogy rengeteg új hajszála nő kifelé. Szorgosan használja a sampont azóta is, egy év múlva meglátjuk, hogy hajasbaba lesz-e belőle.
Nekem segített beállítani a zsírosodását a hajamnak, nagyon szép fénye van tőle. Igazából nekem nagy gondom soha nem volt a hajammal, de imádom az illatát, így én is erre fogok áttérni.

2019.június 19.
Azóta is ez van használatban édesanyukámnál. Már 5+ centisek az új hajszálai. A fodrász is elképedt, hogy mennyi új haja van. Lassan történik az eredmény, de aki türelmes... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

2018. december 5.

2019.június 19.

pcsengi99

2019. március 19.

1 nappal kitoltam vele a hajmosast, az illata nem kellemes de amugy szeretem ezt a samponomat. Nagyon sokaig eleg, keves is eleg belole mert jol habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Dori1031

2019. január 29.

Nekem nagyon sok új kis babahajam nőtt tőle 4
-5 hajmosás után észrevettem, hogy kevesebb hajam is hullik. Egyetlen hátránya, hogy nekem gubancolódik tőle a hajam, de erre a Panten Pro V 3 minutes miracle balzsamát használom így együtt tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nekem nagyon sok új kis babahajam nőtt tőle 4

bdszilvia1

2018. június 7.

Nekem nem jött be. A hajhullás sajnos semmit sem változott, inkább kicsit korpás is lett a hajam tőle, úgyhogy pár hét után abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

ngyrbka

2018. május 18.

Még mindig nagy kedvenc, egészséges haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Még mindig nagy kedvenc, egészséges haj...

BReni91

2017. május 20.

Valóban szuper sampon. Hajnövekedést még nem vettem észre, bár nem használom még régóta, viszont selymes és csillog a hajam, lassabban zsírosodik, valamint ez hatalmas plusz pont, hogy hajmosás után sokkal könnyebben ki tudom fésűlni a hajam. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Nita044

2017. április 3.

Egy éve rátértem a natúr kozmetikumokra, így esett a választásom erre. Nem bántam meg, nagyon jó sampon. Nem nehezíti el a hajam, eddig ezzel a samponnal bírta ki a hajam legtovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

nrebcsi

2017. február 28.

A hajam nő tőle,mint a bolond gomba! ÉS nem utolsó sorban egészségesebb,mint valaha. Lassan 6éve hű társak vagyunk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

vb820

2017. január 3.

Kedvenc samponom, nagyon szép lett tőle a hajam és szuper gyorsan. Az ára kicsit magas, de egyértelműen megéri, nem szívesen cserélném le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.