Best of Beauty 2019

Biocom

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: doroti1994, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A Biocom hajbalzsam festett, száraz, nehezen fésülhető, töredező, kinyílt végű, gubancolódó, fénytelen haj esetén nélkülözhetetlen.

• A szőlőmag-kivonatot, csalánt, zsályát, kókusztejet tartalmazó készítmények a haj kettévált végét "bevarrják", erősítik a haj szerkezetét, táplálják a hajrostokat, tükörsimává varázsolják annak felületét.
  • Természetes hatóanyagainak köszönhetően védelmet nyújt a vegyi kezelések és a gyakori mosás károsító hatásaival szemben. Az ilang-iang illóolaj „harmonizáló”, a grapefruit illóolaj fiatalító hatása különleges élménnyé teszi a hajápolást.
  •  A haj kettévált végét "bevarrja", erősíti a haj szerkezetét, kívül - belül intenzíven táplálja a hajrostokat, simává varázsolja a hajszálak felületét.

Nixe

2018. április 13.

Hónapok óta használom, csodát nem tesz. A hajam ugyanúgy töredezik, mint előtte, a drogériákban vásárolt balzsamok használata mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

nrebcsi

2017. február 28.

A sampont már 6 éve használom, a balzsamot később kezdtem el. Én balzsamok között sosem érzek változást, így nekem mindegyik maximum pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

milli48

2017. február 25.

Nagyon régen még amikor a Biocom Ökonet volt használtam a folyékony szappant a hajamra, akkor derékig érő, nagyon szép hajam volt. Azóta levágattam, festettem stb, most pedig ismét elővettem, mert megelégeltem a hajam borzalmas állapotát, ami az utóbbi években egyre csak romlott. Ezzel a balzsammal együtt használom már több hónapja, és látványosan sokat nőtt a hajam, javult minden téren. Mindenki megjegyzi a környezetembe ismét milyen szép a hajam. Hajvégápolóként még natúr kókuszolajat használok a hajamra. Ez a hármas tényleg csoda. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology