Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Feszesítő krém szülés után megereszkedett, ernyedt bőrre. Visszaadja a bőr természetes tónusát, segít visszanyerni a bőr rugalmasságát, feszességét.

vaczkor

2016. június 22.

Az én bőrömön semmit nem feszesített :( Illata jó, és klasszul hidratál, de így sima testápolónak kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 22.

laural

2015. november 18.

Szültem, nagyon kinyúlt a bőröm, nem is bíztam benne, hogy egy krém bármit is segíteni tud majd. Én lepődtem meg a legjobban ennek a krémnak a hatásán, már 1-2 hónap alatt csodát művelt. Drága, de nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Clauril

2015. május 27.

Ez tényleg tudja a dolgát. Én ugyan nem szültem, de sajnos jelenleg fogyás miatt 1-2 terület nincs a bőröm topon. A melleimre szoktam ezt használni, ami marad, azt meg a hasamon elkenem. Érezhetően feszesít (de tényleg jól!!), jól hidratál, nem hagy filmréteget a bőrön. Már a második tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az urzolsav egy természetes eredetű vegyület, mely megtalálható a különböző gyümölcsökben és növényekben, többek között az almában, a bazsalikomban, az áfonyában, a bodza virágában, a borsmentában, a rozmaringban, a levendulában, az oreganoban, a kakukkfűben, és galagonyában. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag, maszkoló (szagokat, ízeket elfedő) és bőrkondícionáló hatású összetevő, a truthinaging szerint pedig öregedésgátló, gyulladásgátló, antibakteriális és gombaellenes hatása miatt használják a kozmetikai ternékekben, valamint sebgyógyító hatása is van.