Bioderma

Ár:   2286 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz, kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Az Atoderm egy speciálisan a száraz bőr ápolására és a száraz bőrrel járó betegségek megelőzésére vagy kezelésére kifejlesztett gyógyhatású termékcsalád.

blondie95

2019. december 7.

Ar ertek aranyban 0, max szajfenynek jo, egy igazan kicserepesedett ajakra semmit nem hasznal. A carmex sokkal sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

PDL201

2019. október 22.

Télen az extrán kiszáradt, kicserepedett ajkamat nem tudta rendbehozni. :( Tavaszra kiváló választás lehet. De inkább maradok a jól bevált carmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

szanii

2019. szeptember 28.

Inkább megelőzésre használom, tavaly nagyon kiszáradt a szám és csak a shea vaj segített rajta. Most ezt a balzsamot minden nap kenem a számra, és idáig nagyon jó, nincs száraz érzet a számon. Szépek az összetevői! Sokáig elég. A stift párja is nagyon jo, az is mindig nálam van. Biztosan ujravevos, veri a labellot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Dolorin

2019. május 6.

Egyik napról a másikra szét repedezett a szám és a felső ajkam felett szinte hámlott a bőr. Patikában vettem és nagyjából egy hét alatt helyre hozta az ajkaimat. Azóta csak hetente egyszer használom lefekvés előtt. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig kitart. Tetszik, hogy illatanyag mentes. Újra fogom venni, ha elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

unicornland

2019. április 13.

Számomra ez csodaszer. Télen használtam, borzalmasan kicserepesedett a szám, fájt is rendesen. Ezt gyógyszertárban ajánlották, először kicsit drágálltam de aztán kellett valami így megvettem. Nem bántam meg! Sőt veszek is újat hogy mindig legyen nálam. Konkrétan 1 nap alatt begyógyult tőle a szám és olyan puha lett mint előtte még soha. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Viola23

2019. április 9.

Csodát nem kell várni tőle, de egy közepes hidratálást azért nyújt folyamatos használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Futureline

2019. március 28.

Velemeny korrekcio 14. nap utan. Tovabb hasznaltam es megis mukodik. Kb. a La Roche cicaplast ajakbalzsam folott all egy hajszallal. Az eredmeny puha nedvesseggel feltoltodott, dusabb ajkak. Ennyi ido utan lathatoan simitja a dehidrataltsag miatti apro ajakredoket. Az elejen majdnem lemondtam rola, visszavaltottam a regi ajakbalzsamomra es jobb tole. Tehat ez nyert. Bar turelmesnek kell lenni hozza mert ugy 1 het utan kezd latszodni a regeneracios folyamat. Hozzateszem hogy en megfeleloen apolom a szamat szoval csak enyhe szarazsagrol van szo. Aki azt varja hogy 1 ejszaka alatt a szetszaradt ajkait gyonyoruve teszi az csalodni fog. Az allaga feher vazelinszeru, este vastagon felkenve reggelre sem tunik el a szamrol. Egyfajta ajakpakolas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Diuska85

2018. november 14.

Egy éjszaka alatt szinte teljesen rendbe hozta a kicserepesedett ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Egy éjszaka alatt szinte teljesen rendbe hozta a kicserepesedett ajkaimat.

honeymoon

2018. március 13.

Nekem bevált,télen nagyon bírtam,kevésbé volt száraz és cserepes a szám. Hiszem,hogy ez segített neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Matzee

2017. február 2.

A tubusos neutrogena után ezerféle ajakapolot kipróbáltam, mivel képes vagyok széttepni a szám, ha száraz. Kipróbáltam yves rocher, uriage, carmex, la roche, flp aloe Vera, és egyéb, itt magasra értékelt ajakbalzsamokat, de vagy túl lágyak voltak és csúsztak a számon, vagy túl hamar beszivodtak, végül megtalaltam ezt az ajakbalzsamot, és hiába, néha kiprobalok másfelet, mindig visszaterek hozzá. Egy masszív megfazas közben a nozim alá is kentem, és láss csodát, a pirosodas is elkerult. Igazi csoda ajakapolo, és kiadós. A La roche-shez képest 3x annyi ideig elég. Sűrű, nem csuszkal, és mégis kiválóan hidratál, és rendben tartja a számat:) mindenkinek más válik be, és tudom, hogy nem olcsó, de sokáig elég. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Hidratálók: Cyclomethicone

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.