Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló, tápláló és hosszantartóan védő ajakápoló. Száraz kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Gyorsan regenerálja táplálja, nyugtatja és hosszantartóan hidratálja, védi a száraz vagy kicserepesedett ajkakat. Kellemes gazdag textúrája extrém komfortot biztosít, használatával az ajkak puhává és rugalmassá válnak.

KiAn

2020. július 20.

A legjobb ajakápoló amit eddig próbáltam. Volt egy jó pár darab :) Nagyon jól hidratálja a kicserepesedett ajkaimat. Az illata is nagyon jó. Nálam tuti befutó. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

VanillaBlossom

2020. július 20.

Én is gyereknapra kaptam Édesanyámtól! :D
Már nagyon sok ajakápolót kipróbáltam, Labello, Nivea, Mac, Yves Rocher... Eddig ez vált be a legjobban. Az extrán száraz számat is helyre tette 3 nap alatt és nem olyan zsíros - folyós, mint a legtöbb termék. Színe nincs, az illata viszont nagyon kellemes, kicsit édes, de egyáltalán nem tolakodó. Őszintén szólva nem vártam ennyit egy sima ajakápolótól.

UPDATE: Hatalmas Bioderma fan vagyok, de beszereztem egy Eucerin szőlőzsírt is. Bár ezzel is 100%-osan elégedett vagyok, az Eucerin sokkal jobban tetszik, szóval ezentúl az lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Én is gyereknapra kaptam Édesanyámtól! :D

S.K

2020. május 31.

Nagyon kedves élményem kapcsolódik ehhez a termékhez. Édesanyámtól kaptam gyereknapra 😊😀❤ Csendben megjegyzem 37 éves vagyok 😀

Az illata nagyon finom. A kialakítása megkönnyíti a használatát. Primus rajongó vagyok, szerintem jobban hidratál ennél, de ezt a kedves gesztust nem lehet überelni semmivel. Így nem tudom a Krémmánia elvárásai szerint értékelni, kérlek ez egyszer nézzétek el nekem 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Bibianya

2020. május 28.

Eddig ez vált be a legjobban ajakápolók közül. Nem marad ragacsos érzés szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

diana22

2020. május 22.

A best of!
Sok fajtát kipróbáltam, de a 6 éves lányomnak télen kiszáradt a szája, és valami minőségibbet akartam venni. A fent látható összegért kettőt tudtam rendelni akcióban.
Maga a csoda. Lányomat 2 nap alatt rendbe tette, én meg napi 2x használom, azóta szép, hidratált, puha ajkam lett. Nem ragad, nem gyűlik össze, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

A best of!

mermaidsRreal

2020. május 8.

Egyáltalán nem rossz ajakápoló, szeretek időnként kipróbálni egy-két félét, de a carmexnél jobbat én még nem találtam, továbbra is annál maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

claudia.nyilas

2020. április 15.

Lehet, hogy ez elhamarkodott vélemény lesz, de most úgy tűnik a Fresh beauty ajakápolója sokkal kedvezőbb arú ellenfélre talált. Aztán lehet pár nap múlva megszokja az ajkam és már nem érzem ennyire jónak. De még a mézes Loccitane ajakápolóját is lepipálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

PrincessBell

2020. március 30.

Vizesebb állagú, könnyed textúra, strapabíró tartóban. Számomra kellemes az illata nagyon. Viszont nem nagyon tudott megküzdeni a téli ajakszárazsággal és nagyon sűrűn újra kellett kennem, így nem annyira éri meg ár/érték arányt tekintve, mert hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

tdorina

Negatívum:
- csalódtam, hogy nem illatanyagmentes😕
- kevés ideig jó
- és ahhoz képest elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Pozitívum:

- kevés ideig jó
- és ahhoz képest elég drága

IIvikiII

2020. február 26.

Roaccutan kúrán voltam az aknés bőröm miatt, ezért nagyon durván száradt a szám, ami azóta is, a mai napig erősen ki tud száradni. Sok próbálkozás után ennél az ajakápolónál kötöttem ki, mindig ahhoz tudtam hasonlítani, mint mikor nagyon-nagyon szomjas vagyok és végre megihatok egy nagy pohár vizet. Ilyen érzés ez a számnak. Nem az a kategória, amit felkensz és 1 óra múlva kenheted újra, egész nap elég csak egyszer vagy kétszer bekennem a szám, már az is sokat segít. Itthon nagyon borsos szerintem az ára, Franciaországban sokkal alacsonyabb áron jutottam hozzá, ahol aztán be is táraztam :D De azt kell mondanom, hogy bármilyen drága is, még így is megéri, mert ennél jobb ajakápolóval még tényleg nem találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)