Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló, tápláló és hosszantartóan védő ajakápoló. Száraz kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Gyorsan regenerálja táplálja, nyugtatja és hosszantartóan hidratálja, védi a száraz vagy kicserepesedett ajkakat. Kellemes gazdag textúrája extrém komfortot biztosít, használatával az ajkak puhává és rugalmassá válnak.

dunaimano

2021. június 11.

Tavasszal bontottam, de mostanában kezdtem el jobban használni. Akkoriban kicsit kevésnek éreztem, most viszont nagyon jó. Szuperül hidratál, esténként és napközben is használom, és szépen helyrehozza még a legdehidratáltabb állapot után is. Semmi illat, alig érzem a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Mia0602

2021. április 4.

Hát én nem tudom másnál miért működik jól, engem nagyon kiakaszt. A formulával nincs problémám nekem nem hagy fehér réteget és illatot sem érzek benne. Viszont non-stop kennem kell a számat, mert a tartóssága zéró. Még innom se kell, pár órán belül sivatagszáraz lesz a szám. Ez nekem teljes pénzkidobás főleg ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 4.

sofi3

2021. március 30.

Izotretinoin szedése miatt extrém szárazak az ajkaim. Ha egy napig nem törődöm vele (nem kenek rá semmit), akkor keményre szárad, kireped, kisebesedik, vérzik és nagyon fáj. Egy hónap alatt elkentem egy egész stiftet, ez a megmentőm. Az összetevői alapján látszik, hogy hidratálni nem fog, így azt nem is várom tőle, viszont nagyon jól puhít, ezáltal véd a kisebesedéstől és a további nedvességvesztést is remekül megakadályozza. CeraVe hidratáló krémet használok alá napi 2-3-szor, és a stiftet óránként újrakenem, gyakorlatilag folyton az ajkamon van. A LRP Cicaplast ajakápolómnál ezerszer jobban bejött ebben az időszakban. 5* tőlem, és ha valaki, aki szintén izotretinoint szed, olvassa ezt, szívből ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

potimano

2021. február 18.

Ajándékba kaptam, akkor mint egy kincset őrizgettem, már-már féltem használni mert tudtam milyen drága. Most érek a végére egy év után, és hírének megfelelően nagyon szépen teszi a dolgát. Azonban most észrevettem, hogy ha bekenem, 20 perc után szárazabbak az ajkaim, mint használat előtt. (Eleve nem túl szárazak az ajkaim, nincsenek kicserepesedve, de rendszeresen ápolom őket.)
A felhasználási ideje 6 hónap, én pedig 1 éve használom, így ezért nem szeretném lepontozni. Azonban ha tényleg olyan megváltó hatása lenne, ami az árát alátámasztja, akkor szerintem azt észrevettem volna, viszont a piros tubusú Isana ajakápolónál is hasonló hidratáltságot tapasztaltam ezelőtt. Éppen ezért 3 csillagot kell adnom neki, mert ha korábban használt 3-400 forintos ápolók ugyanazt tudják, akkor ez az ár nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

simpe_dora

2021. február 5.

Imádom! Ősszel mindig előveszem, mert rögtön kifújja a szél az ajkamat de ez szépen lenyugtatja és nincs az a száraz feszülő érzés. Kötelező szerintem ezt használni hűvös szeles időkben mert csodát tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Kingimingi

2021. február 2.

2 éve vettem talán. Bekentem az ajkaimat. Ragadt, fehéres réteg marad a számon, pedig nem vastagon kentem. Illata nincs. Nekem nagyon nem jött be, pár alkalom után már nem is próbálkoztam vele mert nagyon zavaró volt így lenni. Azóta is az irodámban a fiókban hever. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Theodora

2021. január 31.

Sosem szárad a szám, nemrég mégis előfordult egyszer. Épp a gyógyszertárban voltam, leemeltem a polcról, kétszer használtam, ez volt egy hónapja kb. Azóta sem száraz a szám. Egy nap alatt rendbetette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

lili2020

2021. január 28.

Nagyon jó, nekem teljesem megszűnt a szám szárazsága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Nagyon jó, nekem teljesem megszűnt a szám szárazsága.

zoja

2021. január 26.

Csak addig hidratál amíg rajtad van, ha megiszol egy pohár vizet, kenheted újra. Szóval az, hogy hosszantartó sajnos nem igaz. Hogy a teljesen ipari műmálna illat minek kellett, az egy jó kérdés. Nem rossz, nem jó, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Szlaura98

2021. január 10.

Egy éjszaka alatt képes normalizálni a brutális szárazságot az ajkaimon, viszont hiába utolsó összetevő a parfüm, sajnos ha egy kicsit is a szám fölé kenem kipirosodik, mert az egy nagyon érzékeny területe az arcomnak. A balzsam társa pedig-ami parfümmentes- nem képes ilyen szintű hidratálásra sajnos, szóval még keresem a tökéletes ajakbalzsamot. Akinek nem érzékeny a bőre a szája körül annak viszont tökéletes választás lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)