Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló, tápláló és hosszantartóan védő ajakápoló. Száraz kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Gyorsan regenerálja táplálja, nyugtatja és hosszantartóan hidratálja, védi a száraz vagy kicserepesedett ajkakat. Kellemes gazdag textúrája extrém komfortot biztosít, használatával az ajkak puhává és rugalmassá válnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nehzsu

2022. május 3.

Ennél jobb állagú ajakápolóm még nem volt. Cserepes ajkakra főnyeremény, azonnal hidratál, és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

Elenir

2022. január 14.

Mindig szerettem volna kipróbálni,de az ára visszatartott. Most sikerült hozzájutnom féláron a notino.hu-ról. Nagyon cserepes sokszor a szám, pedig elég folyadékot iszok. Nagyon meg vagyok elégedve vele, sőt ki kell jelentenem: jobban bevált mint a carmex. Sokáig hidratált, puha a szám tőle. Megfogom venni teljes áron is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

oznob64

2022. január 13.

Nekem kicsit zsíros, de egyáltalán nem vészesen. Egy kifejezetten jó ajakápoló, hosszan tartó, valóban hidratáló hatással. Ugyan ebben is teljesen felesleges a parfüm, egyrészt nem irritál, másrészt nem is zavar. Mivel az Uriage ajakápolója nekem jobban bevált, így ez csak négy csillag, de ettől függetlenül bátran ajánlom mindenkinek, aki kényes az ajakápolók állagára/hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

KiraRokocza

2021. december 17.

Nagyon szuper az állaga, érzem ahogy megpuhitja az ajkam mikor felkenem. Éjszaka szoktam használni, reggelre puha lesz tole a szám. Viszont felháborítóan drága, és neha van, hogy nem szokott használni, pl ha sokáig kint vagyok szélben, és szerintem ha már ilyen drága, lehetne mégjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 17.

canaille

2021. november 26.

Hát-hát...nem rossz kis cucc, de ár-érték arányban (kb 1700ft) nem igazán jó, van nála jobb is. Nekem pl a Burt's Bees ajakápolók sokkal jobban beválnak, és még olcsóbbak is picit. Mondjuk engem meglepett, hogy van illata (konkrétan valami erdei gyümölcs). :D Szépen siklik az ajkakon, mondjuk elég sokszor kell átmenni rajta, hogy érezzem, hogy "van rajtam cucc". Hidratálása közepes, néha valamiért szárazabbnak érzem az ajkaimat a használata után, mint előtte...ez érdekes, ilyet még nem tapasztaltam.Ezzel a tömzsi ferde formával nem tudok mit kezdeni, nekem mondjuk elég dús ajkaim vannak genetikailag, de még én is trükközök vele, hogy ne legyen a bajszom is atodermes. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

catacidus

2021. november 3.

Én nagyon-nagyon szeretem ezt az ajakápolót, de az egész Bioderma Atoderm termékcsalád nagy kedvencem. Mivel alapból rettenetesen száraz (ekcémás) a bőröm, ezért a szám is nagyon ki tud száradni, ezért én így szoktam használni: este fogmosáskor a fogkefével leradírozom az ajkaimat, és utána (követlenül lefekvés előtt) alaposan, szinte vastagon bekenem ezzel az ajakápolóval a számat; reggel pedig tök puha ajkakkal ébredek, amire egy minimális fogkefés radírozás után mehet a nappali ajakápolóm (ami egy színezett Yves Rocher ápoló), vagy mostanság nem is kenek fel semmit, ugyanis elég ez az esti rutin, hogy szép ápolt maradjon a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

medit1234

2021. október 27.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Medinac gyógyszeres kezelés miatt vettem, mert szárítja a számat, úgyhogy ezt ajánlották mint valami isteni mannát. 1 hete használom éjjel-nappal, de ennél jobb hatást értem el a sima Nivea krémmel. Nem éri meg azt az 2000 ft-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

dunaimano

2021. június 11.

Tavasszal bontottam, de mostanában kezdtem el jobban használni. Akkoriban kicsit kevésnek éreztem, most viszont nagyon jó. Szuperül hidratál, esténként és napközben is használom, és szépen helyrehozza még a legdehidratáltabb állapot után is. Semmi illat, alig érzem a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Mia0602

2021. április 4.

Hát én nem tudom másnál miért működik jól, engem nagyon kiakaszt. A formulával nincs problémám nekem nem hagy fehér réteget és illatot sem érzek benne. Viszont non-stop kennem kell a számat, mert a tartóssága zéró. Még innom se kell, pár órán belül sivatagszáraz lesz a szám. Ez nekem teljes pénzkidobás főleg ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 4.

sofi3

2021. március 30.

Izotretinoin szedése miatt extrém szárazak az ajkaim. Ha egy napig nem törődöm vele (nem kenek rá semmit), akkor keményre szárad, kireped, kisebesedik, vérzik és nagyon fáj. Egy hónap alatt elkentem egy egész stiftet, ez a megmentőm. Az összetevői alapján látszik, hogy hidratálni nem fog, így azt nem is várom tőle, viszont nagyon jól puhít, ezáltal véd a kisebesedéstől és a további nedvességvesztést is remekül megakadályozza. CeraVe hidratáló krémet használok alá napi 2-3-szor, és a stiftet óránként újrakenem, gyakorlatilag folyton az ajkamon van. A LRP Cicaplast ajakápolómnál ezerszer jobban bejött ebben az időszakban. 5* tőlem, és ha valaki, aki szintén izotretinoint szed, olvassa ezt, szívből ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)