Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló, tápláló és hosszantartóan védő ajakápoló. Száraz kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Gyorsan regenerálja táplálja, nyugtatja és hosszantartóan hidratálja, védi a száraz vagy kicserepesedett ajkakat. Kellemes gazdag textúrája extrém komfortot biztosít, használatával az ajkak puhává és rugalmassá válnak.

LililiL

2019. október 1.

Számomra az egyetlen ajakbalzsam ami valamennyire bejött. Az illata szuper! Én az összes matt rúzs alá ezt teszem.

Más szempontból: Amikor csak feszülésig van kiszáradva az ajkam akkor nagyon jó, de ha rendesen kicserepesedett akkor viszont gátolja a gyógyulást, olyas formán hogy "leáztatja a bőrt" Most ez elég negatívan hangzik, ennek ellenére szeretem és semmi jobbal nem találkoztam még eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

A legjobb ajakápoló! 2018. decembere óta használom, évszaktól függetlenül. Enyhe, kellemes illata van és nagyon jól hidratál, teljesen mindegy milyen időjárási viszony uralkodik vagy a bőröm milyen állapotban van, ez azonnal segít. Rúzsok felvitele előtt mindig bekenem vele az ajkaimat, néha esténként is használom, ha épp nem mézzel hidratálom. Bioderma termékekben eddig nem csalódtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Zitter

2019. augusztus 13.

Kellemes, tiszta illatú, könnyed ajakápoló. Nem hagy zsíros érzetet felkenés után, szuper hidratáló ajakápoló.

Hosszútávú használat esetén sem szárítja a szájat, mint sok egyéb ajakápoló - a bennük található összetevők miatt, így bátran javaslom mindenkinek, akár érzékeny, irritációra hajlamos bőrűeknek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Legutóbbi vásárlásomnál csak kínácsiságból bedobtam a kosaramba, és milyen jól tettem! :) Nagyon szépen hidratál, bár igazán letesztelni csak télen a nagy hidegben fogom tudni, ennek ellenére pár hónapos (tavaszi-nyári) használat után is csak azt tudom mondani, hogy bevált. Előtte Dr.Organic ajakápólót használtam, ami szintén nagyon jó volt, de ez még annál is jobb. Akiknek hozzám hasonlóan "mindenre érzékeny" a bőre, jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

cupcake24

2019. június 20.

Nagyon szárazak az ajkaim, és a vélemények miatt próbáltam ki. A málnás illata tetszik, de csak egy átlagos ajakápoló, nekem nem igazán vált be, ugyanúgy repedezettek az ajkaim, nem hidratál eléggé. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

mandika

2019. május 24.

Nagyon szeretem, télen is elég, még ha nem is használja naponta az ember. Nekem az illata is nagyon tetszik, nem zsíros, nem hagy vastag réteget a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Szerintem egy átlagos ajakápoló. Nem szuperhidratáló. Olcsóbban jobb termékeket lehet venni. Rúzs alá nem tudtam használni, mert lecsúszott róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Tinn

2019. május 13.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem, éjszakára bekenem a számat és reggelre szépen rendbe hozza az ajkaimat. Rúzst nem szeretek főlé kenni, mindig úgy érzem, elcsúszik rajta, de önmagában bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Viola23

2019. április 9.

Ez egy szuper kis termék. Gyorsan rendbe hozza az ajkakat. Kellemes málna illata van. Már többször is újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

SzSofi

2019. április 2.

Engem igazán nem nyűgözött lett. Számomra nem hozott semmi extrát :( Könnyű lány állaga van kellemes a használata már a másodikat termékkel végzetem. Hozza amit egy ajakápolónak hoznia kell, de ettől a márkától többet vártam. Amúgy az extrémen kiszáradt ajkaim miatt vettem meg, de nem hozta rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)