Bioderma

Ár:   3000.-, 4900.-, 10000.-   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 500 ml, 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   3000.-, 4900.-, 10000.-
Kiszerelés:   200 ml, 500 ml, 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultragazdag habzó gél. Nagyon száraz, atópiás érzékeny bőrre. Tisztít és nyugtat. Parabénmentes. Illatanyagmentes. Szappanmentes. Hipoallergén.

• Tisztító aktív összetevői és PP vitamin tartalma révén megakadályozza a súlyos bőrszárazságért felelős mikroorganizmusok elszaporodását.
  • Megszűnteti a kellemetlen érzést, irritációt és segít megerősíteni a bőr természetes biológiai védekezőképességét.
  • Szabadalmaztatott D.A.F. komplex tartalma növeli a bőr toleranciaküszöbét. Az ultragazdag, szappanmentes fürdető a megfelelő pH-értékkel és illatanyagmentességével hozzájárul a bőr egyensúlyának megőrzéséhez. Kitűnően tolerálható.

Felnőttek, gyermekek, babák számára is alkalmazható arcra és testre egyaránt. Újszülöttek részére is, kivéve koraszülött babák.

Ár: 4500 , Eladó: kicsigyongyhajulany
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten. De előre utalás esetén Foxpost, illetve postázás megoldható.
Piri11

2019. január 14.

Én most ezt használom mindhárom gyerekemnél. A legkisebb lányomon állandóan ekcémás foltok voltak testszerte több helyen is. Ez és ennek a termékcsaládnak a testápolója nagyon szépen helyrehozta a bőrét. A foltok kb. 1,5-2 hét alatt eltűntek. Szerintem nagyon kellemes illata van, jól habzik, és egy nyomásnyi adaggal az egész gyereket le tudom fürdetni, szóval gazdaságos is. Mi arcra nem használjuk, így ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatunk. Azt viszonyt a másik két gyerekemnél is észrevettem, hogy sokkal jobban hidratált a bőrük még ebben a hideg időben is. Én, mi nagyon elégedettek vagyunk vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Odinnaf

2019. január 13.

Ekcémás bőrre vettem, sajnos az ekcémákon nem segített, de a száraz bőröm fürdés utáni húzódásán egy kicsit enyhített. Inkább gél állaga van, nem igazán habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

bettililiom

2018. november 12.

Arcra használtam pár alkalommal. Sminket tökéletesen leszedi, az arcbőröm puha lett. Nagy fájdalmamra pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Skylar

2018. január 27.

Pár napja használom ekcémás, kiütéses, viszkető bőrre és eddig bevált. A "habzó" gél megnevezés valóban nem takarja a valóságot. Ennek ellenére könnyen fel lehet vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

hvera

2018. január 12.

Száraz bőrömre vásároltam és nagyon megszerettem ezt a zselés állagú tusfürdőt, mert szerintem nem habzó gél. Nálam abszolút nem habzik, a nevéből adódóan pedig ezt várná az ember. De ettől függetlenül nagyon jól hidratálja a bőrömet. Végre nincs az a húzódó, feszülő érzésem fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

joy

2016. november 7.

Nagyon nagy csalódás volt, csípte a sebes-ekcémás foltokat és nem hidratált egyáltalán. Azért kap két csillagot mert jól tisztít.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dorcus89

2016. november 1.

Nagyon szeretem és biztosan újra fogom venni. Nyereményjátékon nyertem és én mivel érzékeny, könnyen kipirosodó, rosaceás bőröm van így sminklemosónak használom. Így, de szerintem normál tusfürdőként használva, is nagyon sokáig elég, gazdaságos kiszerelés. Lemosás után micellással áttörlöm az arcom, de sose marad sminkmaradék, nagyon szépen tisztítja a bőröm. Ha SLS mentes lenne akkor maga lenne a csodatermék, de nyilván valamitől haboznia kell. Nem okozott semmiféle panaszt, pattanást, jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.