Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: balder, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajban gazdag regeneráló védőkrém száraz, érzékeny bőrre. Hidratál,  azonnal jelentkező, hosszantartó kényelemérzetet biztosít. Illatanyag mentes.

Ár: 2300 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben
Minta Bioderma Atoderm Krém
Ár: 1500 Ft/csomag , Eladó: Maci86
Állapot: Új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

biju94

2020. október 14.

Száraz, ekcémás bőrűként használom, bőrgyógyász szakorvos ajánlására.
Ahhoz képest, hogy elvieg direkt az ekcémával küzdőknek "alkották meg" kevés.... az arcomat hol csípi, hol nem....nem tudom már mit használjk rá, ami hatásos is, pedig a leírásban az volt, hogy arcra is ajánlják. A lábamat még úgy ahogy hidratálta , de marha drága és nem hidratlál kellőképpen. Még akciósan sem éri meg....
Egyébként a balzsam változatát is próbáltam és annál is ugyanezt tapasztaltam. Hidratált valamennyire de közel sem annyira, mint amit várnék ezektől a termékektől.
Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Száraz, ekcémás bőrűként használom, bőrgyógyász szakorvos ajánlására.
Csalódott vagyok.

bogdanbianka

2020. szeptember 30.

Nagyon száraz a bőröm, ez a krém helyrehozza és szerencsére nem kell belőle sok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Liliq

2020. szeptember 26.

A tusfürdőjével párosban tökéletesen elegendőek az ekcémám kezelésére,a téli hidegebb időszakon kívül. Ott sajnos még mindig hozzá kell néha-néha nyúlnom a szteroidos bőrgyógyász által felírt krémhez, de klasszisokkal jobb mint mikor bármi más termékeket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Eliza8420

2020. szeptember 1.

Kisfiamnak ha ekcémás lesz a bőre, este bekenem vele 2x és másnap már láthatóan sokkal szebb a bőre és pár napon belül szépen le is szárítja. Nagyon szeretjük ezt a terméket. ☺ Ha látom hogy viszket a kis bőre akkor is gyors bekenem és egyből el is mulasztja, szóval amit ígér azt is tudja. ☺❣️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

gabocaaa

2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Szuper választás ekcémás bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Szuper választás ekcémás bőrre.

zosfi

2020. július 17.

up:
Eleinte kéthetente fogyott el egy flakon, annyira rossz volt a helyzet. Most legalább fél éve rendeltem utoljára, még a háromnegyede megvan. Télen használom heti 2-3 alkalommal, emellett a kézkrémet és az olajtusfürdőt. Amióta ezeket a termékeket használom, eltűnt az ekcémám, több mint egy éve folyamatosan tünetmentes vagyok. Imádom :)

2019. május:
A kb. 20 éven át tartó, nagyon durva ekcémámat ez a testápoló, illetve az olajtusfürdő tette tünetmentessé. Hetekbe telt, de már a hetedik adagot rendelem, imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

up:

2019. május:

kisszandi

2020. július 16.

Nagyon száraz bőröm és kevés testápoló tudja regenerálni. Úgy gondoltam kipróbálom ezt, azonban ez már az én száraz bőrömnek is sok.
Eleve direkt zuhanyzást követően rögtön szoktam használni mert az kicsit megkönnyíti a "felszívódást" valamelyest. Azért írtam az előbbi, mert másnap zuhanyzáskor érzem hogy a bőrömön maradt és konkrétan akkor mosom le magamról. Szóval érdekes. Abszolút pozitívum hogy minden mentes plusz az is hogy pumpás. Anagyon irritált bőrt azonban csípi, legalábbis nekem csípte... Azonban a gyantázást követően nyugtatja a bőrt és segíti annak regenerálódását. Megfontolnadó, hogy újra venném-e.
Szóval -1 csillagot vonok le csak mert esetlegesen csíp és nem teljesen szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Futureline

2020. június 26.

Na nem gondoltam volna hogy van jobb az Atoderm intenziv balzsamnal es szerintem ez jobb. Konnyedebb allagu, jobban beszivodik, es puhabbnak erzem tole a borom. Kb. 1 honapja hasznalom igy meg telen nem teszteltem de szerintem ennel maradok. Kevesbe ragacsos mint az intenziv valtozata es nagyon jol hidratal. Kizarolag estere hasznalom kezkremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

jucimuci

2020. június 22.

Na ez az a krém, ami tényleg segített az ekcémámon. Nyárra mondjuk egy kicsit sok, de elég kétnaponta kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

fukr

2020. június 12.

A 8 hónapos kisfiam bőrére használom, és sima testápolóként szerintem nagyon jó, de ha éppen piros és száraz tünetekkel kint van az ekcémája (de annyira nem súlyos, hogy szteroidos krémmel neki essünk), ennek kezeléséhez nekünk kevés. Viszont az Eucerin Atopicontrol Sos krémmel kiegészítve jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2