Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: balder, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajban gazdag regeneráló védőkrém száraz, érzékeny bőrre. Hidratál,  azonnal jelentkező, hosszantartó kényelemérzetet biztosít. Illatanyag mentes.

Dzsudit

2021. november 10.

Nagyon szuper testápoló, a kisfiam száraz, érdes bőrét gyönyörűen helyre hozta!
Én is szoktam használni, a felkaromon régóta megjelent keratosis pilarist kordában tudom vele tartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Nagyon szuper testápoló, a kisfiam száraz, érdes bőrét gyönyörűen helyre hozta!

nihilistahedonista

2021. október 10.

Egy mintát kaptam csak belőle, eddig kétszer kentem fel az arcomra, ami egyébként nem ekcémás, nem túlérzékeny, és hát sok is volt így nagyon. Olyan az eldolgozhatósága, mint egy testes fényvédőé. Csillog tőle sokáig a fejem, magamnak tuti nem venném, de felpontozom, mert akinek ez szükséges, annak biztos beválna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

tetrus97

2021. október 9.

Nagyon jó az ekcémás,száraz bőrre. Viszont a Neutrogena piros testápolója is hasonlóan jó, tehát árban van kedvezőbb is azért.
Ennek ellenére ez a termék 5csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Ennek ellenére ez a termék 5csillagos.

Reggike93

2021. szeptember 25.

Atopias bőrre már sok krém után ez segített. Majd következő ősszel mikor megint elojott az ekcéma már nem használt semmit sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Pamela13

2021. augusztus 26.

Érzékeny bőrre testápolónak kiváló, sajnos Nekem nem sokat tudott segíteni ekcémás tünetek enyhítésénél, arra más termékeket használok, de nem is vált ki érzékenységet és gyakori használat mellett sokat segít. Nekünk remekül bevált száraz bőrre, napégés kezelésére. Főleg hűvösebb időben használom napközben és tusolás után este, nyárra számomra nem vált be, könnyen beszívódik de hagy egy vékony réteget amit nehezen viselek el magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

viktoriaszonja

2021. augusztus 8.

Gyermekkorom óta küzdök ekcémás bőrrel illetve allergiás tünetekkel. 2 éve nagyon elhatalmasodott felettem a bőrbetegség, azóta sajnos csak gyógyszeres kezeléssel tudok minőségi életét élni. Emellett használom a Bioderma termékeket. Ezt a Testápolót már többször is újra vásároltam. Nyáron kicsit nehezebben szívódik fel, de a hidratáltság érzése kompenzálja ezt a kis "kellemetlenséget". Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

nrzsofi

2021. június 7.

Nekunk csaladosan szuperjol mukodik. Kezkremnek telen, testapolonak, napon leegett bor nyugtatasara… mi szeretjuk, foleg a pumpas adagolot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Kitti095

2021. június 2.

Kisfiamnak nagyon csúnyán kipirosodott a bőre, ekcéma jött ki rajta. Sokféle krémet, fürdetőt használtam már. Mióta ezt használjuk, teljesen elmúlt! Ez tényleg egy csodaszer. Az olajos fürdetővel együtt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

bogyoesbaboca

2021. április 20.

2 flakonal használtam el. Hát annyira nem nyűgözött le, ekcémás bőrömre vettem de sokat nem segített rajta. Hidratál de nekem nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

VikkaBeres

2021. március 29.

Az ekcémás bőrömet nagyon szépen helyrehozta, nagyon szívesen ajánlom azoknak akik ezzel a gonddal küzdenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2