Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: balder, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajban gazdag regeneráló védőkrém száraz, érzékeny bőrre. Hidratál,  azonnal jelentkező, hosszantartó kényelemérzetet biztosít. Illatanyag mentes.

Ár: 2300 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 2500 , Eladó: wokky
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
birdnerd

2020. január 16.

Nagyon jó testápoló! Esténként használom, hamar felszívódik, könnyű, nem hagy zsíros érzetet. Nincs benne olyan, ami bántaná a bőröm. Ekcémára, irritációra hajlamos vagyok, de ezzel a krémmel nincs semmi ilyesmi. Nagyon szeretem a pumpás flakont is. Úgy vettem észre, hogy gyorsan fogy, így hamarosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

kincsesrenata

2019. december 11.

Nekem ez a krémek krémje. Nagyon jól felszívódik, 2 nap után is érzem a hidratáltságát.
Tusfürdőjével eggyütt használva pedig csoda. Ezt kenem a pár hónapos fiamra és az óvodás gyermekeimre is.
Összetevői jók, így bátran használjuk. Illata nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Összetevői jók, így bátran használjuk. Illata nincs.

Kicsike1981

2019. augusztus 13.

Atópiás ekcémám van, tehát csecsemő korom óta problémát okoz. Ezt a terméket használtam évekig, mivel a mindennapos használat mellett nem kellett szteroidos krémet használni soha többet. Télen-nyáron kíváló testápoló ha ekcémás a bőröd. Nyáron kicsit nehezebb viselni, de én este használom így igazán elviselhető. Akcióban érdemes vásárolni, sokkal jobban megéri mint bármilyen divatos-illatos testápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Nagyon jól hidratálja az érzékeny bőrömet, mást nem is várok egy testápolótól. Ezt, és a CeraVe-t szoktam felváltva vásárolni/használni, mindkettő bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

esztiinberlin

2019. június 23.

Sziasztok!
Par honappal ezelött probaltam ki elöször es sosem valtanam le.
Illatanyagmentes, a felszivodashoz kell egy kis idö.
Olyan jol hidratal, hogy eleg heti 1-2-szer hasznalnom! Az eddigiet naponta kellett...
Probaljatok ki! A patikakban lehet tesztert kerni. Legalabbis nekem adtak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Sziasztok!
Par honappal ezelött probaltam ki elöször es sosem valtanam le.
Illatanyagmentes, a felszivodashoz kell egy kis idö.
Probaljatok ki! A patikakban lehet tesztert kerni. Legalabbis nekem adtak :)

kitti1313

2019. június 14.

Eléggé ki tud jönni rajtam sajnos az ekcéma. Sok féle testápolót használtam már, de a Garnier karatévajas testápolója és ez ami enyhíti a tüneteim. Puha a bőröm, hamar beszárad és nem hagy utána ragacsos érzetet. Biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

PDL201

2019. május 27.

Nagyon szeretem a bioderma márkát. Parfümmentes, szilikon és parabánmentes. Az ára elfogadható. Dermapatikában mindig akciós minden😀 és hónap első hétfőjén ingyenes a szállítás! Ngyon megéri ez a termék az árát. Jol hidratal, nem ragad, nem fullaszto a boromnek. Ekcémásoknak alapdarab. Ujravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Kellemes állagú, de furcsa illatú krém. Akciósan vettem, de szerintem nem éri meg az árát. Nem éreztem, hogy annyira jól hidratált volna. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zosfi

2019. május 6.

A kb. 20 éven át tartó, nagyon durva ekcémámat ez a testápoló, illetve az olajtusfürdő tette tünetmentessé. Hetekbe telt, de már a hetedik adagot rendelem, imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Panka88

2019. április 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet, segített az ekcémámon is és szépen hidratál is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet, segített az ekcémámon is és szépen hidratál is :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2