Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: balder, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajban gazdag regeneráló védőkrém száraz, érzékeny bőrre. Hidratál,  azonnal jelentkező, hosszantartó kényelemérzetet biztosít. Illatanyag mentes.

Moni86

2018. május 26.

Kilányomnak érzékeny atópiás a bőre. Ez a legjobb testápoló rá. Persze ha a tusfürdőből is ezt vagy a la rosay posay-t használjuk. Amúgy a bioderma mindenben nagyon szép összetevőket használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

dinkka

2018. május 22.

száraz bőrre nekem a valaha legeslegjobb!! gyorsan beszívódik, nincs nyoma, nincs zavaró illata, arcra is használom és rá lehet sminkelni, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

petimetra

2018. május 21.

kb. fel eve hasznalom ezt a testapolot az atopias boromre. nagyon konnyen beszivodik, nem hagy nyomot. altalaban 10€ körül szoktam venni az 500 ml-es kiszerelest. az Atoderm termekcsalad arckreme es a kezkreme in nagyon jo az ilyesmi börre mint az enyem.
a hatasa a sima drogerias (nivea, dove, garnier) testapolokkal szemben merföldekkel jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

VaHanna

2018. április 19.

Extrém száraz a bőröm télen, ezért vettem. Szerintem könnyen beszívódik, és jó is. Kisfiamnak komolyabb atópiás problémái vannak, mint nekem, és érdekes, hogy neki csak egy ideig vált be, utána mintha megszokta volna a bőre, minden esetre sem a pirosságot, sem a többi problémát nem csökkentette neki. Tudom, hogy van a Biodermának egy kisebb kiszerelésű, koncentrált kréme a fellángolás időszakára, azt sajnos nem próbáltuk ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

szisz5

2018. április 16.

Valóban nehezen beszívódó (kb. 15 perc), zsíros krémről van szó, téli időszakban és/vagy extrém száraz bőrre jó. Nekem nincs ilyen jellegű problémám, úgyhogy nem hozott különösebb pluszt az életembe, de el tudom hinni, hogy ekcémásoknak, száraz bőrrel küzdőknek megváltás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Sisil

2018. március 19.

A szám körülötti részek kiszáradtak, és hámlottak. Semmi sem segített rajtam. Gyógyszertárban kaptam belőle egy mintát. 3 nap után rendbe is tette a bőrömet. Életmentő krém, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

mozartkuglof

2018. március 8.

Az első termék, amitől nem jön ki/viszket még jobban/nem romlik az ekcémám! Arcra használom főleg, sztem kb. kevésbé komedogén, mint a csak arcra szánt termékek. Hosszú idő után kiegyensúlyozottabb a bőröm, jobb az életminőségem tőle! Nagyon hálás vagyok ennek a krémnek és a megalkotójának! 6-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

alizee

2018. március 5.

nekem hála az égnek nincs durván száraz bőröm viszont ez a krém az ekcémás területekre tényleg csodaszer. a kezemen, kézfejemen, ujjaim között szokott előjönni és eddig minden télen szenvedtem vele, idén viszont időben elkezdtem kenni és gyönyörűen helyretette a kezeimet majd a folyamatos használat mellett elő sem jött. mivel testápoló kentem azért minden hova, nagyon jól hidratál ebben a hidegben, viszont én kifejezettem az ekcémára vettem és nagyon megvagyok vele elégedve. idén ha újra beköszönt a hideg biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

nyunyi15

2018. február 13.

Az egyetlen testápoló, ami helyre tudta hozni a nagyon száraz, viszkető bőrömet. Nehéz, zsíros krém, valóban egy védőréteget hoz létre a bőrön, ami segít megelőzni a bőr kiszáradását. Éppen ezért én csak este szeretem használni, mert olyan érzés mintha nem szívódna be rendesen, de a hatása mindent überel és megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

SubaneJuci

2018. február 8.

Ez a krém egy csoda. A szülés utáni extémen kiújuló ekcémámat tette helyre pár nap alatt, amit a szteroidos krémnek sem sikerült. Nem hagy zsíros érzést a bőrön, ami nagy előnye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2