Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: balder, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajban gazdag regeneráló védőkrém száraz, érzékeny bőrre. Hidratál,  azonnal jelentkező, hosszantartó kényelemérzetet biztosít. Illatanyag mentes.

Brigitta0217

2017. február 21.

Allergia miatt valtottam Biodermara. Az illata es az allaga a PP balzsamnak jobban tetszett , de ez sokkal konnyebben beszivodik , ez abbol is adodhat , hogy annyira nem szaraz a borom. Batran ajanlom mind a kettot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

FannerManner

2017. február 7.

Imádom, régóta használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Arcra és testre egyaránt használom. Hamar beszívódik jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után és szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Klau7

2017. január 25.

Nagyon száraz a bőröm, kirepedezésre-viszketésre hajlamos ez a krém nagyszerűen hidratálja, megszűnteti a kiszáradást illetve a húzódó, viszkető érzést:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

edi74

2017. január 22.

Sajnos télen kevésnek bizonyult az imádott natúr testápolóm. KM-es vélemények hatására vásároltam meg ezt. Első használat után hidratált maradt a bőröm a következő zuhanyozásig. Semmi szárazság, hámlás a lábszáron. Kicsit testes krém, nem szívódik be azonnal, talán fényes is kissé, de nem bánom. Másfél hét használat után kihagytam egy napot, nem testápolóztam, mert zuhany után is selymes volt a bőröm. :) Ilyen nem történt kb. 20 éve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

Csilla201

2017. január 8.

Elsőre nagyon jól esett tusolás után, használtam is nagy kedvvel. Sajnos régóta atópiás a bőröm, túl vagyok a gyógyszertári palettán... Tehát használtam kézre, nyakra, hátra.. És sajnos azt kellett észrevegyem, hogy irritálja a bőröm. :( nem tudom melyik összetevővel lehet a gond, de mióta nem használom, megnyugodott a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Megéri az árát.Kitart sokáig,mert nem kell belőle sok. Az érzékeny,ekcémás bőrt is rendbe teszi,persze nem egy két nap használat után.
Akinek lehetősége van rá próbálja ki,nincs rossz illata,az állaga nem túl tömény,de nem is egy pillanat alatt beszívódó. Nagyon örülök,hogy kipróbáltam, most egy darabig nem fogok nézelődni úgy hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

faatama

2016. október 5.

A csillagok számából nyilvánvaló, hogy újra egy naagy kedvenchez érkeztünk. Nálunk az egész család borzasztóan szárazbőrű. Olyan ez, mint valami átok. :D Amikor krémet kerestem, ilyen kritériumoknak kellett megfelelni:
- mindenki tudja használni, nem akartam még egy illatos szrt venni, amit a végén nekem kell egyedül elpacsmagolni
-PUMPÁS legyen (nem tudom miért, de a kivitelezés valahogy egyre fontosabb számomra... nem akarom beletörni a körmöm, miközben nyitom, nem akarok turkálni benne, h aztán a körmöm alól kelljen -rendkívül ízlésesen- kivakarni a maradékot stb stb. a pumpája egyébként könnyű, nagyszerűen adagol, tökély, imádom!! <3
-télies krémet kerestem, valami sűrűt, táplálót
- szép összetevőkkel rendelkezzen

No. Nem is sok szerintem. :D Éés ezen felül amit még kaptam:

- Remekül szállítható, nem kell attól aggódnom, hogy kifolyik, letörik a teteje, és mindent eláztat (tapasztalat sajnos :(). Van egy kis csőrszerű cucc a végére, így simán behajítom a nagytáskába, nem kell külön szenvedni vele
- És ami a legjobb, fényes a "finishe"!! :D Ez nem csak hidratál, de egy természetes fényt is ad, amit NAGYON imádok! :D <3

Igazából még annyi, h tényleg érdemes nézni az akciókat, én most balga voltam, bementem és azonnal akartam. Lányok, legyetek okosak, és kijöhettek vele egész jó árban (nem úgy mint én:)).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

-télies krémet kerestem, valami sűrűt, táplálót
- szép összetevőkkel rendelkezzen

No. Nem is sok szerintem. :D Éés ezen felül amit még kaptam:

CsacskaMacskaMara

2016. augusztus 22.

Nagyon jó krém, de annyiraaaaa dráágaaaaaaa! :(:(:( Ezért a mínusz egy pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Nagyon jó krém, de annyiraaaaa dráágaaaaaaa! :(:(:( Ezért a mínusz egy pont.

Ennie86

2016. június 25.

Nagyon jól hidratál. :) Kellemes, nem ragacsos az állaga, és persze nagy piros pont az összetevőkért is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

missus

2016. június 15.

Hát ez a krém nekem nagyon nem jött be, kellemetlen réteget hagyott a bőrömön, ugyanakkor nem hidratált megfelelően. És még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2