Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyaránt alkalmazható babák, gyermekek és felnőttek mindennapos használatára. Érzékeny és nagyon száraz bőrűeknek különösen ajánlott.

Ár: 2000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
durca1016

2019. november 24.

Mikor elősször megrendeltem sajnáltam rá a pénzt. Aztán jött a csoda ! :) Utáltam már fűrdeni mert minden alkalom után húzódott a bőröm , tele voltam száraz ekcémás foltokkal . Amióta ezzel fűrdök babapuha a bőröm , még csak testápoló sem kell ! Az ára elsőre húzósnak tűnik de nagyon kevés elég hogy felhabozzon és 1 liter majdnem egy évig is elég ! Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

szanii

2019. szeptember 28.

Csak a 100ml-eset vettem meg, kipróbálásra. Nagyon jól habzik pamacson, kellemes vele furdeni. Biztos hogy jó lesz őszre, télre, talán megúszom a szárazság foltokat. Biztos, hogy ujraveszem. Jó lenne ha parfummentes lenne... egyébként kis egyszerű szappanillata van, semmi extra, de nagyon jól tisztit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Mobara

2019. augusztus 28.

Egy hete vásároltam, mert elég száraz a bőröm és a dekoltázsomon mindig van egy-két kiütés. Rendkívül lágy textúrájú és nagyon finom illatú, használata után puha selymes bőr marad. A bőrszárazságon segített, a kiütésekre viszont eddig nem volt hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Az Atoderm termékcsaládból ezt, és az olajtusfürdőt szoktam felváltva vásárolni/használni, és nekem nagyon beváltak. Nem szárítják a bőröm, ennek köszönhetően 2-3 naponta kell csak testápolóznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

esztiinberlin

2019. június 26.

Sziasztok!
En eletmodvaltas soran valtottam erre a tusfürdöre es nagyon szeretem!
Finom, puha lesz töle a böröm, illata szinte nincs, megis felfrissülök töle.
En mindig a legnagyobb kiszerelest veszem es kb fel evig kitart. Utazasokra is viszem magammal, mert mar nincs kedvem a müanyag illatu szallodai tusfürdökhöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Sziasztok!
En eletmodvaltas soran valtottam erre a tusfürdöre es nagyon szeretem!
Finom, puha lesz töle a böröm, illata szinte nincs, megis felfrissülök töle.

Hermina99

2019. június 20.

Sokkal jobban szeretjük, mint az olajos verziót, pedig már azt is öt csillaggal értékeltem. Ezt úgy érzem, könnyebb eloszlatni a bőrön, egyszerűbb leöblíteni is és egyáltalán nem kell már testápolókat, vagy pl a Bioderma SOS sprayt, Bioderma balzsamot használnunk utána. A kisfiam érzékeny/ekcémára hajlamos bőre miatt vettem meg, de már az egész család ezt használja, a pumpás kiszerelést kifejezetten baráti 5800 ft-ért szoktam megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

bekefiedina

2019. június 4.

Nagyon szuper, a bőröm ami viszketésre hajlamos nagyon jól reagál rá. Az illata nagyon gyenge, de kellemes valójában éppen elég! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

DiaM

2019. március 10.

3 nap használat után eltűntek a piros és a száraz foltok, valamint sokkal egységesebb lett a bőröm felülete és nem viszket végre. Mostantól csak ezt használom. Egyértelműen csodaszer az érzékeny bőrüek számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

katica1988

2019. február 8.

Minden tusfürdőmet és samponomat kidobtam csak ezt használom. Testre és arcra is. Nagyon nagyon szeretem, teljesen helyreállította a bőröm textúráját. Még a hajmosást is ezzel végzem. Nagyon jó hogy illatmentes és gyengéd. Semmi mást nem fogok többé használni.
Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Imádom!

Aspartia

2019. február 3.

Anyukámnak vettem karácsonyra, mert már mindentől viszket neki a bőre. Sok jót írtak a márkáról, ezért adtunk neki egy esélyt. Ez a gél változat annyira nem vált be, de nincs szívem 4 csillagot adni, mert barátnőmnek ekcémás bőrére meg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.