Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyaránt alkalmazható babák, gyermekek és felnőttek mindennapos használatára. Érzékeny és nagyon száraz bőrűeknek különösen ajánlott.

hegedusrika

2021. március 24.

Száraz bőrre használom már 1 éve és nagyon elégedett vagyok ezzel a bioderma tusfürdővel. Kellemes, kb semleges illata van, kis mennyiség is elég belőle. Ha egyszer-egyszer nem ezt használom, azonnal látszik, hogy szárazabb a bőröm, így biztosan még sokáig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Kitti_K

2021. március 5.

Száraz, vízhiányos bőrre kevésbé jó ez a tusfürdő, mint ugyanennek a márkának a krémtusfürdője. Ez a tusfürdő állagából adódóan egy fürdésnél nagyobb mennyiség elhasználást kívánta. Az illata kellemes, de nem marad a bőrön hosszútávon. A száraz bőrömet kevésbé töltötte fel, de nem szárította ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

posagi

2021. február 24.

Sokat hezitáltam a hasonló márkák és típusok között. Nagyon száraz a bőröm (néha pedig azért használok testápolót) és állandóan vakarózok, főleg a lábamon. Fontos kiemelnem, hogy nem ekcémás a bőröm és kimondottan a testemen nem is érzékeny, csak az arcomon. Írta valaki korábban, hogy azóta nem vakarózik, amióta ezt használja, és most jöttem rá, hogy ez tényleg igaz. Én kb. 3 hete használom és nagyon szeretem. Barátnőmék használták az olajos változatát, de nem szereti, mert nem habzik és én olyat nem akartam, mert úgy nem érzem magam tisztának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

MrkMrcll

2020. november 14.

Kellemes illata van és jól habzik. Viszont a benne lévő SLES miatt nem veszem meg többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

vg123

2020. október 31.

Az érzékeny, száraz bőrömnek tökéletes, nagyon sokáig elég, tiszta egyszerű illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Amea

2020. október 18.

Jó kis tusfürdő ez, friss tisztaságillattal. Az Atoderm Intensive Gel Moussant mellett vettem egy ilyet is, összehasonlításképpen, meg mert néha olyan jól esik valami illat zuhanyzás közben. Engem így, hogy nem minden nap használom, nem irritál, szóval megvan az élményfaktor.
Normál vagy enyhén érzékeny bőrre elég is lehet, de az ekcémások, egyéb bőrproblémával küzdők és nagyon száraz bőrűek szerintem próbáljanak rá kicsiben, mielőtt beinvesztálnak a nagy kiszerelésbe, az illatanyag nem mindenkinek a barátja.
Nálam a másik (ami illatmentes) újravevős, ebben bizonytalan vagyok, mert tetszik ugyan, de a Sebamed jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

creammaniac

2020. október 13.

Akcióban vásároltam, 1000 ml-es kiszerelésben. Mivel nincs különösebb bőrproblémám, ami indokolna egy ennyire drága tusfürdőt, csak a kíváncsiság hajtott. Elhasználtam, kellemes volt, nem szárított, kellően felhabzott, az illata nagyon visszafogott. Őszintén, a végére már kicsit untam, de semmi rosszat nem tudnék mondani rá, egyedül az ára húzós.

Tavaszi-nyári időszakban használtam, de valószínűleg ősszel-télen érezném meg igazán a hatását. Ha nagyon kiszárad a bőröm télen, lehet, hogy újraveszem ezt, mert a tapasztalataim alapján a drogériás tusik nem hidratálnak kellően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem viszketek, puha a bőröm. A párom bőrhibái miatt vásároltuk. Jó üzlet volt! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Csillag11223344

2020. június 7.

Èrzèkeny bőrömre ezt a tusfürdőt ajànlotta a bőrgyògyàsz az atoderm testàpolòjàval együtt, mindkettőt imàdom.Sokàig kitart ìgy nem igazàn sokkolò az àra.èn 3000ftèrt vettem legutòbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

iszakeliza

2020. május 30.

Ekcémával szenvedőknek tökéletes. nem szárítja a bőrt, nagyon habzik, illata semleges. megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.