Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyaránt alkalmazható babák, gyermekek és felnőttek mindennapos használatára. Érzékeny és nagyon száraz bőrűeknek különösen ajánlott.

Amea

2020. október 18.

Jó kis tusfürdő ez, friss tisztaságillattal. Az Atoderm Intensive Gel Moussant mellett vettem egy ilyet is, összehasonlításképpen, meg mert néha olyan jól esik valami illat zuhanyzás közben. Engem így, hogy nem minden nap használom, nem irritál, szóval megvan az élményfaktor.
Normál vagy enyhén érzékeny bőrre elég is lehet, de az ekcémások, egyéb bőrproblémával küzdők és nagyon száraz bőrűek szerintem próbáljanak rá kicsiben, mielőtt beinvesztálnak a nagy kiszerelésbe, az illatanyag nem mindenkinek a barátja.
Nálam a másik (ami illatmentes) újravevős, ebben bizonytalan vagyok, mert tetszik ugyan, de a Sebamed jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

creammaniac

2020. október 13.

Akcióban vásároltam, 1000 ml-es kiszerelésben. Mivel nincs különösebb bőrproblémám, ami indokolna egy ennyire drága tusfürdőt, csak a kíváncsiság hajtott. Elhasználtam, kellemes volt, nem szárított, kellően felhabzott, az illata nagyon visszafogott. Őszintén, a végére már kicsit untam, de semmi rosszat nem tudnék mondani rá, egyedül az ára húzós.

Tavaszi-nyári időszakban használtam, de valószínűleg ősszel-télen érezném meg igazán a hatását. Ha nagyon kiszárad a bőröm télen, lehet, hogy újraveszem ezt, mert a tapasztalataim alapján a drogériás tusik nem hidratálnak kellően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem viszketek, puha a bőröm. A párom bőrhibái miatt vásároltuk. Jó üzlet volt! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Csillag11223344

2020. június 7.

Èrzèkeny bőrömre ezt a tusfürdőt ajànlotta a bőrgyògyàsz az atoderm testàpolòjàval együtt, mindkettőt imàdom.Sokàig kitart ìgy nem igazàn sokkolò az àra.èn 3000ftèrt vettem legutòbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

iszakeliza

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

Ekcémával szenvedőknek tökéletes. nem szárítja a bőrt, nagyon habzik, illata semleges. megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

PrincessBell

2020. február 10.

A bőrömmel az arcomat leszámítva nincs nagy gond, enyhén száraznak mondanám, de kemény a víz a városomban, már mindentől viszkettem fürdés után, pedig testápolóztam is télen-nyáron. Kiütéseim is voltak. Itteni vélemények alapján ruháztam be a tusfürdőre és már egy alkalom után csillapodott a viszketés, és kb. egy heti használat után pedig teljesen elmúlt a kiütésekkel együtt.
Ez nagyon nagy életminőség javulással járt, mert aludni is nehéz volt azzal az állandóan viszkető bőrrel.
Az illata nekem nagyon kellemes, ezt nevezem “tisztaság” illatnak.
Árban szerintem a nagy éri meg, az 1000 ml, kevés elég belőle nekem, szerintem 1 évig alsó hangon elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Az illata nekem nagyon kellemes, ezt nevezem “tisztaság” illatnak.

durca1016

2019. november 24.

Mikor elősször megrendeltem sajnáltam rá a pénzt. Aztán jött a csoda ! :) Utáltam már fűrdeni mert minden alkalom után húzódott a bőröm , tele voltam száraz ekcémás foltokkal . Amióta ezzel fűrdök babapuha a bőröm , még csak testápoló sem kell ! Az ára elsőre húzósnak tűnik de nagyon kevés elég hogy felhabozzon és 1 liter majdnem egy évig is elég ! Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

szanii

2019. szeptember 28.

Csak a 100ml-eset vettem meg, kipróbálásra. Nagyon jól habzik pamacson, kellemes vele furdeni. Biztos hogy jó lesz őszre, télre, talán megúszom a szárazság foltokat. Biztos, hogy ujraveszem. Jó lenne ha parfummentes lenne... egyébként kis egyszerű szappanillata van, semmi extra, de nagyon jól tisztit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Mobara

2019. augusztus 28.

Egy hete vásároltam, mert elég száraz a bőröm és a dekoltázsomon mindig van egy-két kiütés. Rendkívül lágy textúrájú és nagyon finom illatú, használata után puha selymes bőr marad. A bőrszárazságon segített, a kiütésekre viszont eddig nem volt hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Az Atoderm termékcsaládból ezt, és az olajtusfürdőt szoktam felváltva vásárolni/használni, és nekem nagyon beváltak. Nem szárítják a bőröm, ennek köszönhetően 2-3 naponta kell csak testápolóznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.