Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyaránt alkalmazható babák, gyermekek és felnőttek mindennapos használatára. Érzékeny és nagyon száraz bőrűeknek különösen ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikis123

2024. május 9.

Babára-mamára csak ezt használjuk! Nagyon szeretem, nincs extra illata, de az atodermnek szerintem nem is ez a lényege. A bőrömnek jó. Még mindig nem tökéletes az ekcémám, de ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

Allie08

2024. január 24.

Kellőképp tisztít és nem szárít ki. Nem gondoltam volna, hogy megoldja a hátamon a pattanásokat. Eddig ezek szerint más tusfürdő túlságosan kiszárította és ezért zsírosodott a bőröm ott, ez okozhatta a pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Cintia04

2023. március 26.

Sokszor a bőröm nagyon száraz és ekcémára is hajlamos vagyok főleg a karomon, kezemen, hátamon amik általában foltokban jönnek elő amellett, hogy csúnya tud lenni de nagyon viszket, húzódik a bőr és szörnyen diszkomfort érzetet ad! Ami létezik érzékeny és száraz bőrre én lassan már tényleg mindent kipróbáltam és 1-2 termék jött be igazán hosszú távon! Vannak időszakok mikor tudok használni pl egy Dove vagy Nivea tusfürdőt is de hosszú távon nem tudom sajnos! Főleg az illatok miatt és, hogy változatos legyen szoktam a fentebb említett tusfürdők közül használni mikor melyik tetszik éppen de mikor belobban az ekcémám muszáj vagyok olyat használni ami kíméletes és nem rontja tovább a bőröm állagát ilyenkor ha kell le tudok mondani arról, hogy legyen illata! Erről az Atoderm tusfürdőről sok jót olvastam először bár féltem tőle de végül berendeltem a literes kiszerelést mert nagyon jó áron adták az egyik online patikában! Nagyon nem bántam meg! Már lassan 2 hete használom és tényleg csak jót tudok róla mondani! Finom, puha lesz a bőröm tőle, gyengéden habzik, kíméletes, könnyen le lehet öblíteni, nem ragad utána a bőr és az illata is nagyon tetszik fürdés közben olyan igazán tiszta víz illata van ami nem marad meg de nem bánom mert a hatása a lényeg! Smink lemosásra is használom nem ragad utána az arcbőröm igazán tisztának érzem tőle! Konkrétan látni lehet ahogy oldja a sok szennyeződést és a napi port amit össze szed az ember a nap folyamán! Sok készítményt végig próbáltam mint pl Eucerinek amiktől levakartam a bőröm, Uriage amik nem rosszak de sok közülük is irritál a drogériákban kapható legtöbb pancstól konkrétan rosszul vagyok annyira bántja a bőröm! Összességében nagyon jó kis termék eléggé valószínű, hogy újra veszem ha továbbra is így bevállik ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 26.

Saroltanemeth5

2023. március 1.

Először az olajos verziót használtam amit szerettem, de hiányzott a habzás.. ő viszont tökéletesen teljesíti ezt a feladatot, visszafogott,tiszta illata van, nem szárít és kevés is elég belőle. Bátran ajánlom!:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 1.

becu

2022. március 26.

Nagyon jó kis termék. Kellemes, enyhe illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Nagyon jó kis termék. Kellemes, enyhe illata van.

Tinkatinka

2021. december 29.

Több éve használom, kicsi korom óta ekcémás vagyok, így az árát se érzem túl vészesnek.
Emellett 1-1 alkalommal meg tudok engedni magamnak valami illatos csodát, mert ha fellángolás is van, ez azonnal helyre hozza.
Illat és hab kevés, de ez annak a jele, hogy valóban ekcemás/érzekeny bőrre van a termék, nem csak ráírják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

bernadettu

2021. november 28.

100 ml kiszerelésban fogyott el, a hagyományos tusfüdőkhöz képest nekem nehezebben habzott fel, nem szárított de azt az ígéretét amit a csomagolásán írtak, hogy védi a bőrt a kiszáradástól, nem váltotta be. Arcra is próbáltam, reggeli lemosónak teljesen megfelelt. Nem tartom csodaszernek, de érzékeny bőrre kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

catacidus

2021. november 3.

Számomra ez a tökéletes tusfürdő, mindent szeretek benne: a durván ekcémás bőröm szereti, lenyugszik tőle; a habzása tökéletes, nem kell annyit használni belőle, mint az olajos változatából; az illata is nagyon tetszik, mert olyan tisztaságillatom lesz tőle, és tényleg teljesen tisztának érzem a bőröm zuhanyzás után. Arcra és hajra is lehet használni, én néha megmosom az arcom vele just for fun, barátom pedig egyszer a nyaralásunkon ezzel mosott hajat és elégedett volt a végeredménnyel (főleg gyerekeknél ez fontos lehet, tényleg kíméletes a fejbőrhöz, arcbőrhöz is). Szóval én megtartom ezt a tusfürdőt, és szorgosan veszem a literes változatot, mert tényleg nagyon minőségi termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

NRbk24

2021. október 25.

Az (eddig) egyetlen tusfürdő, amitől nem viszketek. Nagyon jól habzik, úgyhogy nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

hegedusrika

2021. március 24.

Száraz bőrre használom már 1 éve és nagyon elégedett vagyok ezzel a bioderma tusfürdővel. Kellemes, kb semleges illata van, kis mennyiség is elég belőle. Ha egyszer-egyszer nem ezt használom, azonnal látszik, hogy szárazabb a bőröm, így biztosan még sokáig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna a bőr számára.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.