Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyaránt alkalmazható babák, gyermekek és felnőttek mindennapos használatára. Érzékeny és nagyon száraz bőrűeknek különösen ajánlott.

Ár: 4000 Ft , Eladó: cinege.m
Állapot: Új (bontatlan), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

becu

2022. március 26.

Nagyon jó kis termék. Kellemes, enyhe illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Nagyon jó kis termék. Kellemes, enyhe illata van.

Tinkatinka

2021. december 29.

Több éve használom, kicsi korom óta ekcémás vagyok, így az árát se érzem túl vészesnek.
Emellett 1-1 alkalommal meg tudok engedni magamnak valami illatos csodát, mert ha fellángolás is van, ez azonnal helyre hozza.
Illat és hab kevés, de ez annak a jele, hogy valóban ekcemás/érzekeny bőrre van a termék, nem csak ráírják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

bernadettu

2021. november 28.

100 ml kiszerelésban fogyott el, a hagyományos tusfüdőkhöz képest nekem nehezebben habzott fel, nem szárított de azt az ígéretét amit a csomagolásán írtak, hogy védi a bőrt a kiszáradástól, nem váltotta be. Arcra is próbáltam, reggeli lemosónak teljesen megfelelt. Nem tartom csodaszernek, de érzékeny bőrre kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

catacidus

2021. november 3.

Számomra ez a tökéletes tusfürdő, mindent szeretek benne: a durván ekcémás bőröm szereti, lenyugszik tőle; a habzása tökéletes, nem kell annyit használni belőle, mint az olajos változatából; az illata is nagyon tetszik, mert olyan tisztaságillatom lesz tőle, és tényleg teljesen tisztának érzem a bőröm zuhanyzás után. Arcra és hajra is lehet használni, én néha megmosom az arcom vele just for fun, barátom pedig egyszer a nyaralásunkon ezzel mosott hajat és elégedett volt a végeredménnyel (főleg gyerekeknél ez fontos lehet, tényleg kíméletes a fejbőrhöz, arcbőrhöz is). Szóval én megtartom ezt a tusfürdőt, és szorgosan veszem a literes változatot, mert tényleg nagyon minőségi termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

NRbk24

2021. október 25.

Az (eddig) egyetlen tusfürdő, amitől nem viszketek. Nagyon jól habzik, úgyhogy nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

hegedusrika

2021. március 24.

Száraz bőrre használom már 1 éve és nagyon elégedett vagyok ezzel a bioderma tusfürdővel. Kellemes, kb semleges illata van, kis mennyiség is elég belőle. Ha egyszer-egyszer nem ezt használom, azonnal látszik, hogy szárazabb a bőröm, így biztosan még sokáig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Kitti_K

2021. március 5.

Száraz, vízhiányos bőrre kevésbé jó ez a tusfürdő, mint ugyanennek a márkának a krémtusfürdője. Ez a tusfürdő állagából adódóan egy fürdésnél nagyobb mennyiség elhasználást kívánta. Az illata kellemes, de nem marad a bőrön hosszútávon. A száraz bőrömet kevésbé töltötte fel, de nem szárította ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

posagi

2021. február 24.

Sokat hezitáltam a hasonló márkák és típusok között. Nagyon száraz a bőröm (néha pedig azért használok testápolót) és állandóan vakarózok, főleg a lábamon. Fontos kiemelnem, hogy nem ekcémás a bőröm és kimondottan a testemen nem is érzékeny, csak az arcomon. Írta valaki korábban, hogy azóta nem vakarózik, amióta ezt használja, és most jöttem rá, hogy ez tényleg igaz. Én kb. 3 hete használom és nagyon szeretem. Barátnőmék használták az olajos változatát, de nem szereti, mert nem habzik és én olyat nem akartam, mert úgy nem érzem magam tisztának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

MrkMrcll

2020. november 14.

Kellemes illata van és jól habzik. Viszont a benne lévő SLES miatt nem veszem meg többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

vg123

2020. október 31.

Az érzékeny, száraz bőrömnek tökéletes, nagyon sokáig elég, tiszta egyszerű illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.