Bioderma

Ár:   €7.99   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Ár:   €7.99
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Első alkalommal nyújt egy hidratáló folyadék ideális UV sugarak elleni védelmet és akadályozza a bőr idő előtti öregedését egy lépésben, amelynek alkalmazása tetszőlegesen ismételhető a nap folyamán. Egyszerre láthatatlan és hatékony, ez a finom permet egy mozdulattal nyújt többszörös védelmet. A szabadalmaztatott Aquagenium® komplex arra ösztönzi a bőrt, hogy folyamatosan megújítsa nedvességmegkötő képességét. A Cellular Bioprotection® szabadalom, fényvédő összetevőkkel kombinálva, belülről aktiválja a bőr természetes védekező képességét. A bőr erősebb, ellenállóbb és ismét sugárzó megjelenésű.

CeCeDrake

2019. szeptember 20.

Egész jó kis permet.
Ha este/éjszaka rendesen hidratáltam, akkor elegendő volt ez a nyári hőségben másnap.
Néhány fújást szétoszlattam az arcomon és hidratálás megoldva. Napközben ha izzadtam vagy napfényre mentem, megint fújtam néhányat és eloszlattam. Nincs ragadós érzet, mintha semmi nem lenne a bőrömön.
A fényvédelemmel kapcsolatban voltak kétségeim, de nem pirultam meg, szóval működik mint fényvédő is.
Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Egész jó kis permet.
Egynek jó volt.

Futureline

2019. március 29.

Megvaltoztak az osszetevok teljesen mas a termek mint regen. En mar az ujat hasznalom, semmifele olajos fenye nincs. Es nem ragad. Miutan felszivodik lathatatlan, mintha csak vizet fujtam volna az arcomra csak jobban hidratal. Az arcra permetezve mindenkepp el kell kenni. Sminkfixalokent kizart! Csak smink ala, fole semmikepp sem ajanlom. Illatmentes, ami nagyon fontos ilyen szem kore is kerulo permeteknel. Regi Youtube videokon lattam hogy egyes eletformak sminkre fujjak, aztan fenylik rendesen a salamon toke. Fogalmam sincs ez hogy sikerult nekik de nalam szetkenve teljesen matt es semmifele szarito erzes nincs. Szerintem sokkal jobb mint a Vichy agyonparfumozott(kimarta a szemem) vagy a La Roche szetszarito (pattanasbarat) akar a Lancaster fura szilikonos (primerszeru)vagy a Biotherm budos citromillatu(wc illatosito) testre valo permete.

Valamint: A szorasaval semmi gond, mivel nem tartalmaz hajtogazt(nem tud megallas nelkul kiaramlani az anyag), ezert nem folyamatosan kell nyomni az adagolot hanem egyszeri nyomassal, aztan elengedni es ujra mint a parfumot. Nem ertem miert szidnak es huznak le egy termeket amit meg hasznalni sem tudnak egyesek pedig csak 1 egyszeru fenyvedo spray hasznalatan kellene elgondolkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

kockaCUKOR00

2017. május 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár nem küzdöttem azzal , hogy szárítana a borom , de kb a második nap után a permet helyett sugárban jött ki a benne lévő cucc , mintha slagból locsolnam a vizet magamra ,így eredeti funkcióját ellátni nem képes. Valószínű úgy használom el, hogy a tenyerembe fújom, s a kezemmel kenem el a vállamon, nyakamon. Pont azért vettem , hogy útközben is gyorsan legyen mihez nyúlnom, az arcomra fújnom, frissítenem vele a nap elleni vedelmet. Hat erre nem tudom használni, úgyhogy szimpla elpazarolt pénz volt. Ahhoz pedig túl drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

tillisilli

2016. július 30.

Nem frissít, mert egy ragacsos-olajos réteget képez a bőrön, ami rászárad, és húzódik, plusz képes még az én száraz bőrömet is csillogóan olajossá tenni. A termálvízből, ami benne van, semmit nem érzel mert 20mp után ez a réteg rászárad az arcra. Minél többször használod, annál rosszabb a hatás.
Már vissza akartam vinni a gyógyszertárba, ahol vettem, mert 12 eurót kidobtam rá. A termékhez nincs közvetlen köze, de 3 használat után a pumpája is elromlott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.