Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű hidratáló ápolás normál és kombinált érzékeny  bőrre. Intenzíven hidratál, ragyogóvá varázsolja a bőrt. Aquagenium szadalommal helyreállítja a bőr hidratáló folyamait, valamint fokozzza a vízáramlást a bőrsejtjeuben. E vitamin tartalma révén  védi a bőrt az oxidatív stressz hatásitól és megelőzi a korai bőröregedést. Nagyon jól tolerált. Nem mitesszerképző. Illatosított. Kiváló sminkalap.

Ár: 3000ft , Eladó: tetrus97
Állapot: 3napig használtam, Helyszín: Ajka, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Tig

2020. október 23.

Először az Ordinary Niacinamide szérummal használtam, és ragacsos volt a végeredmény. Aztán elkezdtem csak önállóan, mindenféle szérum nélkül alkalmazni, így viszont kifejezetten jó tapasztalataim voltak ezzel a krémmel. Az első olyan krém volt, ami a nyáron inkább zsíros bőrömet megfelelően ápolta ÉS nem is lett tőle még zsírosabb. Elégedett vagyok vele. Az illata nem tolakodó, persze jobb lenne, ha nem lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Atiz99

2020. október 12.

Nem szeretem a túl testes arckrémeket, nem bírom elviselni az arcomon a krémes érzést, így mindig kerestem az igazit, de úgy tűnik, megtaláltam. Nagyon kis könnyed, rendkívül hamar beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után és az illata is nagyon tetszik - bár hozzá kell tenni, hogy normál bőröm van, így nálam csodát nem igazán kell művelnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

BarBcreme

2020. szeptember 14.

Fantasztikus! Körülbelül 2 hét után éreztem igazán a hatását, amikorra teljesen eltüntette a pattanások körüli száraz foltokat, azóta egyáltalán nem hámlik az arcom (előtte a pattik miatt rendszeresen száraz foltok voltak a fejemen :/ ). A zsírosabb, mitesszeres homlokomon nagyon vékonyan kenem, úgy nem nehezíti el, bársonyos, nem fénylik tőle a bőröm egyáltalán. Nyárra is ajánlom könnyedsége miatt, télire lehet a krémes verziójára váltok a hámlásaim miatt. Egyébként a piros foltokat is halványítja kicsit, és szerintem a finomabb ráncokat totálisan kisimítja, feltölti a bőrt rendesen.
Kicsit drága, mint általában a patikában kapható dermokozmetikumok, de el lehet csípni jó akciókat ;) Egyébként viszonylag lassan fogy, vékony rétegben viszem fel, és kiválóan hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

KZEszter

2020. július 1.

Nagyon szeretem! Az első hidratálóm ami nem zsírosítja tovább a bőröm, estére sem fénylik a smink alatt. Amikor nem sminkelek rá egészséges kinézete van a bőrömnek, se nem zsíros, se nem fakó-száraz. Emellett a szám körüli szárazságot kordában tudja tartani, még úgy is, hogy nem használom minden nap.
Nekem a kombinált bőrtípusom a gél állagú hidratálókat jobban szereti, és ennél a terméknél ezt nagyon eltalálta a Bioderma, szépen beszívódik de nem hagy nehéz érzést maga után.
Harmadjára vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Harmadjára vettem újra.

karika97

2020. május 11.

Kombinált ( pattanásos, száraz ) bőrre kerestem hidratálót. Nekem nagyon bejött. Jól hidratál, puha lett az arcom, jól beszívódik, illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

maow

2020. március 28.

A Clinique Moisture Surge, illetve a Dramitically Different Moisturizing Gel helyett próbáltam egy olcsóbb alternatívát keresni, de sajnos nem vált be. Túl sok volt a dehidratált, kombinált bőrömnek. Csak este tudtam feltenni, és akkor is csak szérum nélkül, különben kipattogtam. Nem tudott rendesen beszívódni, csak "ült" a bőrömön, és a hidratáló hatás addig tartott, amíg reggel arcot nem mostam sima vízzel, utána a bőröm húzódott, ugyanolyan dehidratált volt. Továbbá azt sem szerettem benne, hogy nehezen lehet kenni, sokszor azon kaptam magamat, hogy húzom a bőrömet, miközben próbálom az arcomon egyenletesen elteríteni (pedig előtte a két kezemet összedörzsölve "előkészítettem"). A pumpa elég szeszélyes, ha volt kedve, rendesen adagolt, ha nem volt kedve, alig lehetett kisajtolni a krémet. Elhasználtam, de többet biztosan nem veszem újra. Nekem még mindig a Clinique a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Ajsha920704

2020. február 9.

Sok más krémmel próbálkoztam már, gondoltam nem tudhat ez annyit, hogy ne legyen pótolható. Nyilván az ára miatt kerestem egy olcsóbb hidratálót de a sokadik szerencsétlen próbálkozásom után úgy döntöttem, hogy nem ezen szeretnék spórolni. A legjobb krém amit próbáltam, télen-nyáron smink alá használom, tökéletesen hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Nálam az a trükk vált be, hogy felvitel után várok úgy 10 percet, hogy teljesen beszívódjon, így nagyon szuperül lehet rá alapozni. Ha elfogyóban van, vágjátok el a tubust egy ollóval, mert a pumpa körül rengeteg krém beszorul még :) Körülbelül másfél hónapra elég, amikor reggel-este használtam úgy körülbelül egy hónapig bírta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Fannitazia

2020. január 18.

Az eddigi legjobb termék, amit az arcomra használtam. Imádom a tubusát, a kiszerelést, a gél állagot. Sokáig elég, hamar beszívódik, nem tolakodó az illata, kevés kell belőle. Sensibio gél, Hydrabio / Sebium micellás után szoktam használni, néha a Sebium folyékony hidratáló tonikja még megelőzi a felvitelét, de sorrendben mindig az utolsó szereplő. Nyáron lehet, h picit sok, akkor inkább csak este használtam, reggel pedig a Sebium global complexet. Mindig kell itthonra egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Lilium

2020. január 17.

Nekem tulajdonképpen tetszik. Szerintem reggelre jó választás, nagyon hamar beszívódik és könnyű rá sminkelni. A pumpa borzalmas, néha működik, néha rázogatnom kell, hogy kijöjjön belőle és ez viccen kívül a harmadik használattól így volt.. Nem kell belőle sok, nagyon jól el lehet oszlatni. Az illata nem jön be, szerintem mamis, de elviselem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

VMRegina

2019. december 8.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Lehet sokat vártam tőle. Nem tetszik a csomagolása, nem tudom, hogy épp én kaptam rosszat de mivel ilyen pumpás megoldása van sokszor nehéz volt kisajtolni belőle pár cseppet is. Viszont könnyen eldolgozható, jó érzés volt felkenni, puha lett tőle az arcom, de különösebb változásokról nem tudok beszámolni. Amit még sajnálok, hogy hamar elfogyott pedig csak nagyon keveset használtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Malachite Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak