Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű hidratáló ápolás normál és kombinált érzékeny  bőrre. Intenzíven hidratál, ragyogóvá varázsolja a bőrt. Aquagenium szadalommal helyreállítja a bőr hidratáló folyamait, valamint fokozzza a vízáramlást a bőrsejtjeuben. E vitamin tartalma révén  védi a bőrt az oxidatív stressz hatásitól és megelőzi a korai bőröregedést. Nagyon jól tolerált. Nem mitesszerképző. Illatosított. Kiváló sminkalap.

Ár: 4200 Ft (alkuképes) , Eladó: Ada9921
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nrzsofi

2021. május 10.

A kedvenc nappali kremem foleg nyaron. Reggel folkenem es egesz napra kellemes erzes. Smink alapnak is megfelelo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

kenceficevivi

2021. május 4.

Éjszakára jó vastagon szoktam felkenni, nekem reggelre nagyon jól hidratált és puha lesz a bőröm. A férjemnek a már évek óta nem múló sebet a szájáról is helyrehozta. Szuper állaga van, jó a kis pumpája is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Ivett0502

2021. március 31.

Sikerült kis tubus mintát szereznem belőle, mielőtt megveszem a rendes kiszerelést. Kellemes àllagú, minimál illattal rendelkező, gyorsan felszívódó kis krém.Alpjába véve bejött, ha megfelelően táplált bőrünk van akkor elég a hidratáló képessége, egyébként aki erős vízhiánnyal küzd, annak valószínű kevés vagy csak nyáron megfelelő ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

nusmanna

2021. március 24.

Gyorsan beszívódik, tetszik a pumpás kiszerelés, jó illata van nem tolakodó, de hidratáló képessége elenéysző... Többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Chrissy

2020. december 28.

Nagyon kellemes gel-krem. Egy kis muanyag tubusos mintat hasznaltam el belole. Finom, lagy illata van, nem tolakodo. Az allaga valoban gel-krem es eleg suru, keves is eleg belole, illetve inkabb ugy fogalmazom, hogy keves kell belole. Ha sokat kentem, akkor ragadt es filmreteget hagyott maga utan. Hasonlit jellegeben a Clinique Moisture Surge-re, de az nalam maradektalanul felszivodott, lagyabb es kisse konnyedebb volt, nem ragadt.
A kombinalt boromon en inkabb csak az orcakra es nyakra kentem, a T-vonalat kihagytam, engem zsirositott. A teljes felszivodashoz hagyni kell idot, hajlamos ragadni kisse, de lehet ra sminkelni, foleg, ha az ember szereti a kicsit fenyesebb, dewy-s hatast. Szerintem szuperul hidratal, de hozzateszem, tobb lepcsos a rutinom, igy nem egyedul kellett helytallnia. Viszont jo csapatjatekos, minden kozmetikumommal remekul tudott mukodni.
Koserletezo tipus vagyok es rengeteg kencem van, igy bar elegedett voltam vele, nem rohanok erte a patikaba, de szivesen hasznalnam, ha meg egyszer osszehozna vele a sors.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

narancsdzsem

2020. november 21.

Vízhiányos bőrre túl könnyű sajnos, inkább tényleg a kombinált bőrűek élvezhetik ezt a krémet.
Viszont! TO squalane olajat jobban beviszi, mint az Iunik hidratálóm! Tehát így olajjal keverve imádom.
Érdemes mintát próbálni. Én itt vettem, de a márkát tartó patikákban is szoktam kérni, akkor kinyitják a naaaagy fiókokat, és adnak amit csak látnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

Kriszta92

2020. november 14.

Nem szívta be teljesen a bőröm és kukacosodott. A mellkasomra kentem el végül de kár volt mert nagyon viszkető kiütéseket okozott nekem. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Tig

2020. október 23.

Először az Ordinary Niacinamide szérummal használtam, és ragacsos volt a végeredmény. Aztán elkezdtem csak önállóan, mindenféle szérum nélkül alkalmazni, így viszont kifejezetten jó tapasztalataim voltak ezzel a krémmel. Az első olyan krém volt, ami a nyáron inkább zsíros bőrömet megfelelően ápolta ÉS nem is lett tőle még zsírosabb. Elégedett vagyok vele. Az illata nem tolakodó, persze jobb lenne, ha nem lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Atiz99

2020. október 12.

Nem szeretem a túl testes arckrémeket, nem bírom elviselni az arcomon a krémes érzést, így mindig kerestem az igazit, de úgy tűnik, megtaláltam. Nagyon kis könnyed, rendkívül hamar beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után és az illata is nagyon tetszik - bár hozzá kell tenni, hogy normál bőröm van, így nálam csodát nem igazán kell művelnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

BarBcreme

2020. szeptember 14.

Fantasztikus! Körülbelül 2 hét után éreztem igazán a hatását, amikorra teljesen eltüntette a pattanások körüli száraz foltokat, azóta egyáltalán nem hámlik az arcom (előtte a pattik miatt rendszeresen száraz foltok voltak a fejemen :/ ). A zsírosabb, mitesszeres homlokomon nagyon vékonyan kenem, úgy nem nehezíti el, bársonyos, nem fénylik tőle a bőröm egyáltalán. Nyárra is ajánlom könnyedsége miatt, télire lehet a krémes verziójára váltok a hámlásaim miatt. Egyébként a piros foltokat is halványítja kicsit, és szerintem a finomabb ráncokat totálisan kisimítja, feltölti a bőrt rendesen.
Kicsit drága, mint általában a patikában kapható dermokozmetikumok, de el lehet csípni jó akciókat ;) Egyébként viszonylag lassan fogy, vékony rétegben viszem fel, és kiválóan hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Malachite Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak