Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű hidratáló ápolás normál és kombinált érzékeny  bőrre. Intenzíven hidratál, ragyogóvá varázsolja a bőrt. Aquagenium szadalommal helyreállítja a bőr hidratáló folyamait, valamint fokozzza a vízáramlást a bőrsejtjeuben. E vitamin tartalma révén  védi a bőrt az oxidatív stressz hatásitól és megelőzi a korai bőröregedést. Nagyon jól tolerált. Nem mitesszerképző. Illatosított. Kiváló sminkalap.

VMRegina

2019. november 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Lehet sokat vártam tőle. Nem tetszik a csomagolása, nem tudom, hogy épp én kaptam rosszat de mivel ilyen pumpás megoldása van sokszor nehéz volt kisajtolni belőle pár cseppet is. Viszont könnyen eldolgozható, jó érzés volt felkenni, puha lett tőle az arcom, de különösebb változásokról nem tudok beszámolni. Amit még sajnálok, hogy hamar elfogyott pedig csak esténként használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

ImolaV15

2019. szeptember 29.

Vegyes érzelmek, talán így tudom összefoglalni a legkönnyebben:D Ami jó: finom illat, jó textúra, megfelelő hidratálás - puha bőr. Ami rossz: ragadós érzet marad utána és a csomagolás - az első 1-2 tubussal könnyen boldogultam, bevált ez a pumpás kiszerelés, viszont most a harmadiknál egyszerűen lehetetlen kinyerni belőle a krémet, nem minden este van türelmem egy negyedórás közelharchoz pár csepp arckrémért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

CzMónika

2019. szeptember 13.

Megfelelően hidratál engem (mondjuk eddig csak nyáron használtam), viszont ezt a csomagolást aki kitalálta.... Utálom, alig tudok egy-egy nyomásnyi krémet kisajtolni belőle, botrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

LizzC

2019. július 18.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg Joy-napokon online, de nagy csalódás lett :( Az illata nekem túl erős, olyan, mintha tömény citromot kennék az arcomra. Könnyű állag van és jól beszívódik, de másnap reggelre ugyanolyan a bőröm, mint mikor lefeküdtem, nem hidratál eléggé. Elhasználom, mert irritációt nem okozott, de nem ajánlom ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

plinda

2019. július 13.

Nagy reményekkel rendeltem meg, hatalmas csalódás lett. Könnyen beszívódik a bőrömbe, de mintha fel se kentem volna, egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Besz001

2019. május 23.

Egyszerűen: imádom. Először tubusos termékmintát kaptam belőle a patikában, akkor szerettem meg. A minta is elég volt kb. 2 hétig, hát beruháztam egy 40 ml-esre. Géles állaga miatt nem kell sokat felvinni az arcra, a 40 ml 5 hónapig tartott napi egyszeri használatnál. Sminkalapnak tényleg remek, de önállóan is gyakran használom. Eltűntek a pattanások, a foltok, az arcom kiegyenlítettebb tónusú, nap végére nem fénylik és nem is szárad ki. Újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

rocketdog

2019. április 24.

A krém hidratálást ígér, amit meg is tesz (nálam) mindenféle irritáció, zsírosodás, mitesszer/pattanás képzés nélkül.
Az állaga tökéletes, nem egy sűrű, nehéz krém, ezért nagyon könnyű eloszlatni, hamar beszívódik.
Nagyon finom az illata.
A csomagolása az előnye és a hátránya is. Nagyon örülök, hogy nem tégelyes, olyan krémet már nem is veszek. A pumpás kiszerelés általában a legelőnyösebb. Ennél a terméknél viszont elég nehézkes használni. Sokadik alkalommal éreztem rá nagyjából, hogy jön ki rendesen a krém :D
Azt ígéri, hogy tökéletes sminkalap. Ezt nem tudom, mert nem sminkelek. Viszont utána használtam már többféle fényvédőt is és nagyon jól viselkedtek együtt.
Sajnos elég kis kiszerelés ilyen áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Nagyon finom az illata.
Sajnos elég kis kiszerelés ilyen áron.

Futureline

2019. április 3.

Nekem nem tetszik! Jol hidratal es nem fenylik tole a borom de sminkelni nagyon nehezen lehet ra. Kukacokban pereg le az arcomrol. Nem szep rajta az alapozo. Ha sietek eszembe sem jut ezt hasznalni elotte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

doori60

2019. március 14.

Nagyon szeretem, remekül bevált. Segít az arcbőröm száraz foltjain, de lágyan hidratál, nem nehéz. Nálam sminkalapnak is bevált, de az hogy 3 óra múlva zsíros az arcbőröm nem az ő hibája - végülis nem is ígér matt hatást. Kellemes az illata, kellemes az állaga, jól szétoszlatható. Persze ki kellett tapasztalnom a megfelelő mennyiséget, ami fölött nem csúszik meg az alapozó - nálam ez egy pumpálásnyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Hene

2019. január 30.

Nagyon szeretem, vegre egy krem amitol nem zsirosodik annyira a borom!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagyon szeretem, vegre egy krem amitol nem zsirosodik annyira a borom!😊

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Malachite Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!