Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló koncentrátum vízhiányos bőrre. Intenzíven fokozza a bőr belső vízellátását valamint aktívan pótolja a bőr hidro-lipid rétegét, ezzel gátolva a bőr további vízveszteségét. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően nagyon erős hidratáló és bőrfeszesítő hatással rendelkezik.

mandika

2019. május 25.

Elég vegyes a bőröm, zsírosodásra hajlamos, ugyanakkor nagyon száraz. Emiatt nehéz arckrémet találnom, ami hidratál is, de hagyja lélegezni a bőröm. Ez a krém eddig bevált, pár hete használom, nem tudom télen elég lesz-e. Így tavasszal is ha egy napot kihagyok már húzódik a bőröm. A fényvédőt hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Vicuska918

2019. május 3.

Nem érzek különösebb hidratáló hatást. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Nem érzek különösebb hidratáló hatást. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik.

Futureline

2019. április 1.

Valaki kopogjon mar be a Bioderma.hu elhagyatott weboldala uzemeltetoinek a fejebe hogy jo reggelt...... Nem az aktualis osszetevok vannak fenn ( rengeteg termeknel hibasak) A Francia weboldal mintajara frissithetnek mar magukat. Ez a termek szornyu. Hidratalasa szinte nulla. A mult nyaron hasznaltam, a legnagyobb melegben is keves volt. De legalabb nem fenylett a borom. Azonnal beszivodik, sminkelni lehetetlen ra. Csak azert 2 pont mert talaltam szamara egy betoltendo poziciot a borapolasomban igy nem haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 29.

Sokkal jobban szeretem, mint a hidratáló maszkját. Pillanatok alatt felszívódik, rögtön érzem, ahogy megnyugtatja, hűsíti a bőröm. Mindennap használom a nappali krém alá. Nem kell belőle sok, szépen szétterül, könnyen kenhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 29.

Edina1313

2019. március 17.

A kedvenc szérumom, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Pihe-puha arcbőrt eredményez. Nekem bevált. A 40ml gyorsan elfogy, így sűrűn be kell szerezni, ami nem annyira jó, mert nem egy olcsó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

mysecretbrush

2019. március 12.

Könnyen beszívódó, géles, vizes állagú. Az illata kellemes, nem tolakodó. A rozáceás arcbőrömnek nagyon jót tett, könnyen felvigető rá még hidratáló mert nagyon légies. Egyetlen hátránya talán, hogy hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

csadri

2019. január 4.

Az én érzékeny bőröm csípi. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Az én érzékeny bőröm csípi. Kuka.

CeCeDrake

2018. december 15.

Korábban rossz véleménnyel voltam róla, aztán valahogy megszerettem. Üldözött gyakorlatilag 😃 Mindig került hozzám 1-1 utazó méret, aztán újra megvettem a teljes kiszerelést.
Szuper szérum gyógyszertári viszonylatban.
+4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Szuper szérum gyógyszertári viszonylatban.
+4 csillag

GDora

2018. december 2.

Kicsit ragad felkenés után, de egyebként remekül hidratál, éjszakára használom és reggel pihepuha bőrrel ébredek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Egi

2018. november 1.

Nekem nagyon puha lesz tőle a böröm és sokáig. Szeretem az illatát az állagát. Kis kiszerelésben van meg, meg vok elégedve. Biztos ujravenném

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!