Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. május 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló koncentrátum érzékeny, nagyon vízhiányos bőrre. Intenzíven fokozza a bőr belső vízellátását valamint aktívan pótolja a bőr hidro-lipid rétegét, ezzel gátolva a bőr további vízveszteségét. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően nagyon erős hidratáló és bőrfeszesítő hatással rendelkezik.

Edina1313

2019. március 17.

A kedvenc szérumom, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Pihe-puha arcbőrt eredményez. Nekem bevált. A 40ml gyorsan elfogy, így sűrűn be kell szerezni, ami nem annyira jó, mert nem egy olcsó termék.

Edina1313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

mysecretbrush

2019. március 12.

Könnyen beszívódó, géles, vizes állagú. Az illata kellemes, nem tolakodó. A rozáceás arcbőrömnek nagyon jót tett, könnyen felvigető rá még hidratáló mert nagyon légies. Egyetlen hátránya talán, hogy hamar elfogyott.

mysecretbrush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

csadri

2019. január 4.

Az én érzékeny bőröm csípi. Kuka.

csadri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Az én érzékeny bőröm csípi. Kuka.

CeCeDrake

2018. december 15.

Korábban rossz véleménnyel voltam róla, aztán valahogy megszerettem. Üldözött gyakorlatilag 😃 Mindig került hozzám 1-1 utazó méret, aztán újra megvettem a teljes kiszerelést.
Szuper szérum gyógyszertári viszonylatban.
+4 csillag

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Szuper szérum gyógyszertári viszonylatban.
+4 csillag

GDora

2018. december 2.

Kicsit ragad felkenés után, de egyebként remekül hidratál, éjszakára használom és reggel pihepuha bőrrel ébredek

GDora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Egi

2018. november 1.

Nekem nagyon puha lesz tőle a böröm és sokáig. Szeretem az illatát az állagát. Kis kiszerelésben van meg, meg vok elégedve. Biztos ujravenném

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

zsofiab

2018. október 10.

Szintén KM beauty boxból jutottam hozzá. Nekem kellemes volt a használata, szépen hidratálta a bőröm, könnyű átlátszó a textúrája, de különösebb változást nem tapasztaltam a bőrömön. Nem hiszem, hogy megvettem volna magamtól és valószínűleg nem is fogom megvenni, de egész jó kis terméknek gondolom és praktikus, hogy ilyen kis méretben jutottam hozzá, mert utazáshoz kiváló.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

senskin

2018. szeptember 10.

Már rengeteg drága szérumot kipróbáltam, aminek a legtöbbje, alkoholos is volt. De próbálgattam minden félét, mert ugye a bőröm az kombinált. Aztán megvettem a hydrabiot, és milyen jól tettem. Egy adag bőven elég reggel és erre még jön a hidratálókrém, utána sminkelek. Feltölti ám a bőrt rendesen, nem zsírosít és nem lesznek tőle pattanások sem. A szérum niacinamide tartalma nem elhanyagolható, erre minden bőrnek szüksége van. Pórusok összehúzodnak. Nekem bejött! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Krémmániás boxból van, Egyiptomba vittem az extra hidratálás miatt. Nekem arra bevált, az illatát nem kedveltem. Fiam kiszáradt arcockáját is ezzel kentem a nyaralás alatt, szlépen rendbe tette.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Viki9727

2018. június 12.

Egy kis mintám van belőle, kb 1 hónapja használom. Nagyon vízhiányos a bőröm, de nem vettem észre semmi változást használata alatt. Gyorsan beszívódik, nagyon gyenge kis illata is van.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!