Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló koncentrátum vízhiányos bőrre. Intenzíven fokozza a bőr belső vízellátását valamint aktívan pótolja a bőr hidro-lipid rétegét, ezzel gátolva a bőr további vízveszteségét. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően nagyon erős hidratáló és bőrfeszesítő hatással rendelkezik.

Ár: 4000 , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest/ Veszprém/ Balatonfüred , fizetés: személyes átvétel
Bioderma Hydrabio Szérum - új, bontatlan
Ár: 4500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Edina1313

2019. október 15.

A kedvenc szérumom, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Pihe-puha arcbőrt eredményez. Nekem bevált. A 40ml gyorsan elfogy, így sűrűn be kell szerezni, ami nem annyira jó, mert nem egy olcsó termék.
2019.10. A termékcsalád arckrémét használom már hosszú távon, más hatóanyagú szérumokkal kombinálva, így jelenleg ezt a terméket nem használom, de lehet, hogy a későbbiekben még visszatérek hozzá. Továbbra is egy jó terméknek gondolom, tette a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Imadom a bioderma termekeket, micellas viz 5* atoderm testapolo es tusfurdo 5* ajakstift szinten ok igy aztan proba nelkul beujitottam erre a serumra, mivel sokkal olcsobb volt mint a kiehl's hydro plumping szerumja. Hat ez a szerum nagyon szornyu :D hogy hidratal e azt nem tudom talan de az erzekeny boromet nagyon irritalta, hasznalat utan masnapra az amugy normal borom csupa gyulladt pattanas lett. Par alkalommal meg probalkoztam, ugyanaz a hatas.. Igy aztan kuka, igy meg elajandekozni se merem :D nemtudom talan a parfum vagy vmelyik egyeb osszetevoje, de nagyon nem borbarat ami amugy szokatlan a markatol. Nem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Futureline

2019. szeptember 10.

Valaki kopogjon mar be a Bioderma.hu elhagyatott weboldala uzemeltetoinek a fejebe hogy jo reggelt...... Nem az aktualis osszetevok vannak fenn ( rengeteg termeknel hibasak) A Francia weboldal mintajara frissithetnek mar magukat. Ez a termek szornyu. Hidratalasa keves. De legalabb nem fenylett a borom. Azonnal beszivodik, sminkelni nehez ra. Csak azert 2 pont mert talaltam szamara egy betoltendo poziciot a borapolasomban igy nem haszontalan.

Update: Olyan meg nem nagyon volt hogy en valamit felpontozzak inkabb az ellenkezoje szokott tortenni. Ezen a nyaron ujra a kezembe kerult mert a 35ºC fokban mar ketsegbeesetten matattam a kremjeim kozott hogy mi az ami nem folyna le a boromrol. Felkentem es wow, nem fenlylett a borom, nem folyt le az alapozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

gre05

2019. augusztus 30.

Tesztelésre kaptam én is, de sajnos nekem nincs túl jó tapasztalatom. Megpróbáltam reggel és este is használni, egyszer egy nap, de kipattogzott tőle az egész arcom. Zsíros bőröm van, és nekem nagyon elnehezítette. Télen lehet, hogy nagyobb szükségem lesz rá és akkor fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

LauraHerczeg

2019. augusztus 25.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket én is, nagyon szépen köszönöm!
Gyorsan beszívódik, nincs erőteljes illata és nem utolsó sorban nagyon jól hidratál. Szerintem pont tökéletes napozás után a kicsit kiszáradt lebarnult bőrre.
Plusz pont hogy a zsíros bőrt (jómagam is ezzel küzdök) sem nehezíti el.
Na szóval nekem nagyon bejött🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket én is, nagyon szépen köszönöm!
Plusz pont hogy a zsíros bőrt (jómagam is ezzel küzdök) sem nehezíti el.
Na szóval nekem nagyon bejött🙂

austenland

2019. augusztus 16.

Ezzel a termékkel egyetlen baj van - nyárra időzítették az ingyenes tesztelést. Én már egy használat után tapasztaltam változást, de túl sokat, nyáron nincs szükségem ennyire hidratáló szerre. Így nem is tudtam sokáig használni, mert nagyon zsírosított. Télen biztosan visszatérek hozzá, a hideg, szeles időszakban inkább megtalálná a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Asianlover

2019. augusztus 13.

Tesztelésre nyertem én is a terméket. A márkával eddig vegyes tapasztalataim voltak, ez kifejezetten nem jött be. Pompás filmréteget képez a bőrön, konkrétan izzadságcseppek ültek ki a pórusaimra az orromon 20-25 fokban :D elég röhejes, még 40 fokban sem láttam soha ilyet magamon!
Jó oldala, hogy nagyon szépen hidratál. Hátránya továbbá, hogy ragacsos, és apró göbök is keletkeztek a homlokomon, nyilván, mivel befullasztotta a bőröm. Szóval, köszöntem szépen a lehetőséget, de ezt dekoltázsba fogom elkenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

bobekecske

2019. augusztus 9.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm a kipróbálási lehetőséget. Nagyon elégedett vagyok vele, habár a bőrápolási rutinom részébe nem igazán sikerült beépítenem. Hetente többször tartok olyan napot, amikor kevesebb több alapon igyekszem minimalizálni a bőrápolási lépések számát, hogy elkerüljem az irritációt. Ilyenkor egy olajos sminklemosást majd kímélő második lépéses arctisztitást követően először egy teafaolajos arcpermetet, majd egy egyszerűbb (semmiképpen sem hámlasztó hatású) szérumot vagy könnyű krémet szoktam használni befejezésül. A zsírosodásra hajlamos vízhiányos bőrömre ez a szérum tökéletesen elegendő a nyári hónapkoban, amolyan könnyebb hidratálóként funkcionál. Télen éjszakára lehet nem lenne minden nap elegendő. Próbáltam másik szérum fölé használva is, sminkeltem is rá, mindegyik módon működött. Viszonylag gyorsan fogy, de az ilyen jelelgű termékeknél szerintem ez nem ritka, a szérumokkal én elég bőkezűen bánok, két pumpányi bőséges az arcomra és nyakamra, dekoltázsra. Az illata nekem kellemes, visszafogott, de meglennék nélküle. Az egyetlen negatívum számomra az eltekerhető pumpa: habár értékelem, hogy ilyen firmán is zárható, de valahogy mindig picit elfordul, nem lehet fixen nyitott állásba állítani, így midni van egy pillanatnyi vesződés vele. Apróság, de mindig pici bosszúságot okoz.
Ha elfogy, nem fogok egyből rohanni újravenni, de el tudom képzelni, hogy újra beszerzem, kedvelem az ilyen jelelgű termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

cattitude

2019. július 12.

tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök! Bioderma cuccokból eddig csak kézkrémet próbáltam, ódákat zengtek róla, viszont az én kezemen semmit se segített. kicsit tartottam attól, hogy ez a szérum is hasonló csalódás lesz, de nem. nappalra nem használom, mert túl szilikonos, de estére jól aláhidratált bőrre kenve szépen benntartja a nedvességet. egy pumpányi szérum nekem elég a bőrömre. hálistennek nem tömíti el a pórusaimat, de inkább átálltam arra, hogy csak kétnaponta használjam, hogy ne pattogjak ki, mert sajna a sok szilikont nem viseli jól a bőröm. ha ezt használom, a Laneige éjszakai maszkom vagy a Hada Labo krémem nem is kenem fel, mert eszméletlen sok lenne. az illata nem tetszik igazán, ha már van benne parfüm, akkor lehetett volna finom is az illata szerintem.
ezt a tubust boldogan elhasználom, de én személyszerint nem fogom újravenni, mert vannak jobban bevált termékeim is,amiket könnyebben és olcsóbban be tudok szerezni, pl a Muji érzékeny bőrre való all in one-t. viszont annak kifejezetten tudom ajánlani, aki nem akar külföldről rendelni, de szeretne valami stabilan működő hidratáló szérumot a száraz, vízhiányos bőrére vagy valami extrát normál vagy kombinált bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

tthfnn

2019. július 11.

Tesztelésre kaptam, előtte még nem volt hozzá szerencsém. Kifejezetten tetszik, kevés kell belőle, jól hidratál. Reggel és este is használom, jól rá is tudok sminkelni, ha pedig este használom szépen hidratált lesz reggelre a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!