Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló koncentrátum vízhiányos bőrre. Intenzíven fokozza a bőr belső vízellátását valamint aktívan pótolja a bőr hidro-lipid rétegét, ezzel gátolva a bőr további vízveszteségét. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően nagyon erős hidratáló és bőrfeszesítő hatással rendelkezik.

Ár: 4000 , Eladó: Max
Állapot: 1 pumpányi hiányzik belőle , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utánvéttel postázom, vagy személyesen átadom.

Dalmi56

2021. május 5.

Sok évig kerestem megfelelő hidratáló krémet/szérumot sikertelenül, amíg rá nem leltem erre a kis csodára.
Kombinált, vízhiányos bőröm van. Nem használom a krémet minden nap, csak minden 2. vagy 3. nap, amikor érzem, hogy kezdi hiányolni a bőröm, viszont a Hydrabio tonikot minden este használom, a kettő együtt nagyon ütős hidratáló hatással bír.
Az állaga is nagyon jó, kellemes gél, ami hamar beszívódik, nem ragad, és ami a legjobb benne, hogy nem zsírosítja el a bőrt.
Az ára kicsit borsos, de online mindig találok olyan opciót, ahol van rá kedvezmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

nemethlindaa

2021. március 20.

Imádtam! Nyereményjátékon nyertem, és nagy barátok lettünk, de sajnos szerintem nem fogom újravenni - csupán az ára miatt. Esténként használtam, volt hogy hidratálóval együtt, de volt, hogy nélküle is elég volt. Nem volt ragacsos, picit hűsített, friss érzetet nyújtott. Nem irritált a bőröm egyáltalán és nem kellett belőle sokat használni egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

stylo

2021. március 13.

Vizhianyos boromre vettem. Smink alatt nekem atcsillog. Ejszakara kicsit keves onmagaban, igy meg teszek fole kremet. Az illata jo, bar sokan irjak, h felesleges. Magam reszerol kifejezetten utalom az illatmentes cuccokat. De mondjuk en mindent es mindenkit megszagolok🙂. Osszessegeben nem jott be. Varom h elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

DianeD

2021. március 4.

Harmadszor veszem újra, én meg vagyok vele elégedve. Ahogy előttem is írták, én is úgy gondolom, hogy picit gyenge a hidratáló hatása, de használok más szérumot is és télen plusz hidratálót is, így egész jó. Vízhiányos a bőröm, pláne a hideg hónapokban lehet nagyon észrevenni, de mióta ezt használom (már tavaly június óta), sokkal hidratáltabb a bőröm és határozottan kevesebb száraz foltom van. Nyáron is kellemes volt a bőrömön, gyorsan felszívódik, sminkelni is nagyon jó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Marcsi66

2021. február 18.

Szeretem ezt a szérumot,kétszer vettem már meg,most újra akarom.az illata viszont sok,feleslegesnek tartom.Nyáron is mertem használtam,nem éreztem soknak,bár az állaga miatt azt hittem sok lesz.Jól hidratál,teljesen beszívta a bőröm,sminkelni is tudtam rá,Olyan kis komfortos,vízhiányos bőrömet szépen feltöltötte,semmi irritáció nem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

Eszike85

2021. február 18.

Nagyon elégedett vagyok a szérummal! Kitűnően hidratál, nem ragacsos, másnap is puha a bőröm tőle, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Katisza89

2021. február 16.

soha nem találtam ezelőtt olyan hidratáló kérmet, ami nem szárította volna ki az arcomat. Normál bőröm van, picit vízhiányos, és eddig akármit kentem rá, mindentől maximum 1 hét után megjelentek piros kiszáradt irritált foltok az arcomon. Ez az első krém, amiből már a második tubust tudom venni, az arcomat egyáltalán nem irritálja és nem szárítja, smink alá is tökéletes, viszont a hidratáló hatása szerintem picit gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

GKrisz

2020. december 27.

Nekem ez a termék nagyon jól működik. Mindig lesz egy itthon belőle. De miért illatos?! Utóbbi nem fér a fejembe. Mindegy, becsokum efelett a szemem, mert tényleg nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Pomelo

2020. szeptember 1.

Zsíros bőrömre hidratálóként használtam, elsősorban nedves bőrre, leginkább sportolás vagy szauna után, úgy nagyon jól működött. Annyira viszont nem szerettem meg, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

angi009

2020. május 29.

Kb egy éve használom, időjárástól függ, hogy hidratáló krém előtt, vagy helyett, nyáron csak helyette. Imádom! A legjobb hidratáló termékcsalád tagja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide