Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló koncentrátum vízhiányos bőrre. Intenzíven fokozza a bőr belső vízellátását valamint aktívan pótolja a bőr hidro-lipid rétegét, ezzel gátolva a bőr további vízveszteségét. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően nagyon erős hidratáló és bőrfeszesítő hatással rendelkezik.

Ár: 1300Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: posta

angi009

2020. május 29.

Kb egy éve használom, időjárástól függ, hogy hidratáló krém előtt, vagy helyett, nyáron csak helyette. Imádom! A legjobb hidratáló termékcsalád tagja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Petra571

2020. április 19.

Nekem bevált, kevés is elég belőle, és könnyen felszívódik, nem ragad!Nedves bőrre viszem fel alapos arctisztítás és szérumok felvitele után. Én még erre felviszek egy hidratálót, de ez időjárástól függ. Nyáron valószínűleg ez is elég volna. 💧

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

vrabrigi

2020. február 19.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nekem nem működik. Nagyon ragacsos lesz tőle a bőröm, ha este teszem fel, reggelre zsírosodik. Azt sem vettem észre, hogy különösebben hidratálna. Egyetlen pozitívum, hogy az amúgy érzékeny bőröm nem pattogott ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Ajsha920704

2020. február 9.

Nagyon szeretem a Biodermát, soha jobb márkával nem találkoztam de úgy érzem ez a szérum nem ad eleget. Önmagában meg pláne. A Vichy hyaluron szérumát használom, a Minéral 89-et. Sajnos nagy előnnyel nyert a Vichy.... Felkenem ezt a Bioderma szérumot és úgy érzem, hogy még vagy 5x annyit kenhetnék, hogy úgy érezzem van némi hatás. Aki jó hyaluronos szérumot keres, vegye meg a Vichyt, ugyanannyiba kerül. :) Megkapja a 3 csillagot, mert nem irritál, szépek az összetevői és hát Bioderma, na. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

kisritus

2020. január 6.

December közepe óta (mondjuk 3 hete) használom, többnyire napi kétszer (reggel, este). A kombinált bőrömre vettem, az orrom melletti területek télen hámlásig szárazak és eddig semmi sem vált be.
Ez a szérum eddig nagyon bevált, habkönnyű az állaga, egy picike pumpálásnyi elég (ennek ellenére persze gyorsan fogy a 40 ml), és szuperül táplálja a bőrt, szinte egyik napról a másikra elmúlt a bőrszárazság az adott területen.
Irtó gyorsan és könnyen beszívódik, az illata nem jelentős, és a problémámat megoldotta. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

nonoka6

2019. november 22.

Nagyon szeretem, régóta használom, viszont csak időszakosan. Nyáron nekem túl sok, viszont ahogy beköszönt a hűvösebb ősz máris kenem:) Nagyon könnyen beszívódik, jó az állaga, kellemes az illata és tényleg láthatóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Edina1313

2019. október 15.

A kedvenc szérumom, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Pihe-puha arcbőrt eredményez. Nekem bevált. A 40ml gyorsan elfogy, így sűrűn be kell szerezni, ami nem annyira jó, mert nem egy olcsó termék.
2019.10. A termékcsalád arckrémét használom már hosszú távon, más hatóanyagú szérumokkal kombinálva, így jelenleg ezt a terméket nem használom, de lehet, hogy a későbbiekben még visszatérek hozzá. Továbbra is egy jó terméknek gondolom, tette a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Imadom a bioderma termekeket, micellas viz 5* atoderm testapolo es tusfurdo 5* ajakstift szinten ok igy aztan proba nelkul beujitottam erre a serumra, mivel sokkal olcsobb volt mint a kiehl's hydro plumping szerumja. Hat ez a szerum nagyon szornyu :D hogy hidratal e azt nem tudom talan de az erzekeny boromet nagyon irritalta, hasznalat utan masnapra az amugy normal borom csupa gyulladt pattanas lett. Par alkalommal meg probalkoztam, ugyanaz a hatas.. Igy aztan kuka, igy meg elajandekozni se merem :D nemtudom talan a parfum vagy vmelyik egyeb osszetevoje, de nagyon nem borbarat ami amugy szokatlan a markatol. Nem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Futureline

2019. szeptember 10.

Valaki kopogjon mar be a Bioderma.hu elhagyatott weboldala uzemeltetoinek a fejebe hogy jo reggelt...... Nem az aktualis osszetevok vannak fenn ( rengeteg termeknel hibasak) A Francia weboldal mintajara frissithetnek mar magukat. Ez a termek szornyu. Hidratalasa keves. De legalabb nem fenylett a borom. Azonnal beszivodik, sminkelni nehez ra. Csak azert 2 pont mert talaltam szamara egy betoltendo poziciot a borapolasomban igy nem haszontalan.

Update: Olyan meg nem nagyon volt hogy en valamit felpontozzak inkabb az ellenkezoje szokott tortenni. Ezen a nyaron ujra a kezembe kerult mert a 35ºC fokban mar ketsegbeesetten matattam a kremjeim kozott hogy mi az ami nem folyna le a boromrol. Felkentem es wow, nem fenlylett a borom, nem folyt le az alapozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

gre05

2019. augusztus 30.

Tesztelésre kaptam én is, de sajnos nekem nincs túl jó tapasztalatom. Megpróbáltam reggel és este is használni, egyszer egy nap, de kipattogzott tőle az egész arcom. Zsíros bőröm van, és nekem nagyon elnehezítette. Télen lehet, hogy nagyobb szükségem lesz rá és akkor fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide