Bioderma

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, tonizáló lemosó aquagenium szabadalommal, ami visszaállítja a bőr hidratáltságát és természetes vízmegtartó képességét. Könnyed textúrája kellemes és friss érzetet hagy,  felfrissíti a bőrt, visszadja tónusát, ragyogását. Szemkörnyékre is alkalmazható, nem mitesszerképző.

sreka

2024. június 29.

Évek óta ezt használom, ez szerintem mindent elmond arról, mennyire vagyok vele megelégedve. Nem csíp, nem szárít, az illata kellemes és nekem nem tolakodó.
Mindennap az esti arctisztítási rutinom része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 29.

Mindennap az esti arctisztítási rutinom része.

Edina000

2023. szeptember 8.

Nagyszerű tonik vízhiányos arcbőrre, ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

Nagyszerű tonik vízhiányos arcbőrre, ajánlani tudom mindenkinek!

Heroina

2023. január 30.

Ez és a szérum együtt csodákra képes a télen kiszáradt bőrrel. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 30.

Ez és a szérum együtt csodákra képes a télen kiszáradt bőrrel. <3

Beiggi

2022. november 8.

Érzékeny bőrre tökéletes választás, nem szárít, nem lesz tőle piros az arcbőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 8.

Érzékeny bőrre tökéletes választás, nem szárít, nem lesz tőle piros az arcbőr.

Saci22

2022. május 10.

Egy alap toner, épp nem elfogyott az összes tonerem és kénytelen voltam patikabol választani, ahol nagyon véges számban találtam. Nagyon erős az illata, szerencsére nem irritált, viszont azért elillan egy idő után ez az illat. Ha valaki semmi extrára csak egy kis alap tonerre vágyik, akkor ez egy jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Loresz

2022. április 17.

Hibátlan termék! Számomra tökéletes, nem is tervezem leváltani (ezelőtt La Roche-t használtam, amire azt hittem, hogy jó- de ezek után…:-) )! Nagyon kellemes érzés felvinni arclemosás után, nem marad utána ragacsos érzet a bőrön, hamar beszívódik és emellett viszont teszi a dolgát. Vagyis kellőképpen hidratál.
Nekem a parfüm nem zavaró, szinte nem is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Nekem a parfüm nem zavaró, szinte nem is érzem.

Beauty88

2022. április 13.

Elégedett vagyok, nem csíp, nem húzódik az arcbőröm, érződik a hidratáló hatása. Parfüm nélkül tökéletes lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

nagynomy

2022. január 7.

Nagyon szeretem, az első tonik amire tényleg azt mondom teszi a dolgát és a bőröm is bírja, sőt szereti. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Benedetta88

2021. augusztus 16.

Éppen most fogyott el több hónap használat után. Nagyon megszerettem és nagyon sokáig kitartott, így valószínű, hogy újra fogom vásárolni. Szépek az összetevői, a parfümöt megbocsátom, mert az illata kellemes és szerencsére nem tolakodó, hamar elillan és semmilyen irritációt nem okozott. Közvetlenül arclemosás után használtam. Megfelelően hidratálta és frissítette a bőrömet, teljesen mindegy volt, hogy éppen reggel vagy este volt kedvem használni. Hamar beszívódott, ragacsos érzet nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Dalmi56

2021. május 5.

Régebben próbálgattam a különböző tonikokat, de végül nem használtam, mert borzasztóan szárított mindegyik. Tavaly újragondoltam a bőrápolási rutinomat, és mivel már használtam a Hydrabio géles szérumot, körülnéztem ebben a termékcsaládban, és így jutottam el ehhez a kis csodához. Nem bántam meg! A szérumot is imádom, de ez a tonik egy megváltás a kombinált, vízhiányos bőrömnek. Tavasszal és nyáron elegendő, ha tisztítás után áttörlöm ezzel a tonikkal, a szérumot se mindig szükséges használnom, nyáron elég heti 1x.
Önmagában is jól hidratál ez a tonik, de ne várja senki, hogy el fogja tüntetni a száraz foltokat, nem ezért szeretjük. :) Viszont a húzódó, égő érzést megszünteti nyomtalanul, és krémmel kiegészítve tökéletes vízhiányra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.