Bioderma

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, tonizáló lemosó aquagenium szabadalommal, ami visszaállítja a bőr hidratáltságát és természetes vízmegtartó képességét. Könnyed textúrája kellemes és friss érzetet hagy,  felfrissíti a bőrt, visszadja tónusát, ragyogását. Szemkörnyékre is alkalmazható, nem mitesszerképző.

Ár: 3000 , Eladó: Dominick
Állapot: Új, 2x használt, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: Fizetés banki átutalással, átvétel személyesen
alexandrajanocha

2019. november 19.

Gothamista véleménye alapján választottam. Olyat kerestem, ami itthon is kapható. Kellemes érzés feltenni a reggeli arcmosás után. Finoman hidratál. 7 skin-re is alkalmazható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

natasa

2019. október 20.

Arctisztító után törlöm át vele az arcomat. Nagyon kellemes kis alkoholmentes tonik. Az illata is kellemes. Nem szárít, nem zsírosít, viszont hidratál és ápol. Gyorsan fogy, ami azt jelenti, hogy használom reggel-este, ami nálam nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. május 14.

Teszi a dolgát, a vízhiányos bőrömet rendben tartotta egész télen, ráadásul nekem kb 4 hónapig elég, napi két használat mellett is. (Vattakorong nélkül, kézzel viszem fel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Makk Zsuzsó

2017. november 24.

Nem rossz, betartja, amit ígér, miszerint hidratál. Kellemes használni, pillanatok alatt beszívódik, nagyon jól működik rétegezős rutinban is első lépésként. Igaz, én elhagytam volna az illatanyagot belőle. Remélem nagy hidegben sem hagy majd cserben, ekcémásoknak az a kritikus időszak.
20%-os kuponnal még jobban megéri, jó sokáig elég. Egyelőre ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

20%-os kuponnal még jobban megéri, jó sokáig elég. Egyelőre ötös.

Fiffi

2017. október 16.

Hidratáló tonikként használom az arcápolóim alá. Az itteni vélemények alapján választottam és nem csalódtam. Arclemosók után mindig kicsit kiszárad, feszül a bőröm, de ha felpaskolom ezt a lemosás után máris megszűnik a feszülős, húzós érzés. Az illata kellemes, nem túl erős. Nem irritáló, gyengéd, kellemes érzetet ad a bőrön. Állaga vizes, folyékony, kb mint egy micellás víz. Összességében jó kis termék, ha valaki egy plusz hidratáló terméket akar beiktatni az arcápoló rutinjába, de önmagában nem kell csodákat várni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

gigi

2017. április 10.

Újravettem. Ez nálam nagyon sok mindent elárul, mert folyamatosan új termékekekt próbálgatok ki. Roaccutan kúrán avgyok épp és minden extra hidratálás jól jön. Önmagában persze nem elég, de rétegezős rutin részeként fantasztikus. Keletkezik általa egy plusz hidratáló réteg, így nem "nyeli el" egyből a bőröm az utána következő hidratáló krémet. Hosszabban is hidratáltabb a bőröm, ha ezt is használom. Szuper termék, nagyon jó ár-érték arányban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Estee

2017. február 8.

Pontosabb az a megfogalmazás, hogy ez egy kiegészítő termék. Csodát nem kell várni tőle és valóban nem feltétlen kelléke a napi rutinnak, de jól beleilleszthető és én pl szempillafesték lemosására is használom. Pontot esetleg az ára miatt lehetne levonni, de mellette szól, hogy sokáig elég és fincsi az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Mucsi

2016. június 13.

Ma vettem újra. Nagyon szeretem. Szerintem több mindenre alkalmas: hidratálásra, és a szennyeződéseket is leviszi (nekem) Ha valami szárítós cuccal kenem be magam pl. Sébium habzó arcradír utána kicsit feszül a bőröm, és egyből ezt a tonikot használom utána. Szeretem a Sensibio micellás vizet is, de nekem kicsit az is szárít. Ez viszont egyáltalán nem. Illatanyag ide vagy oda imádom az illatát.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Funnyface

2016. május 29.

Szerintem a tonik megosztó termék, valaki vagy szereti, vagy nem. Funkciójukat tekintve mostanra már kétféle van. Az egyik az arctisztítás második lépéseként még lemosó funkciót lát el. Eltávolítja a smink és az arctisztító maradékát , előkészíti a bőrt a krém fogadására, helyre állítja a bőr ph-ját. A másik típus nedvességet ad a bőrnek, és előkészítő funkciót lát el.
Sajnos, ennél a terméknél maga a gyártó összemossa ezt a két típust. Ez a termék hidratáló tonik, nem lemosó. Őszintén nem értem, hogy címkék írásánál hogyan történhet ilyesmi...No mindegy.
Minden esetre rétegező rutinomban hidratáló toniknak használom, ennek pedig fantasztikusan bevált. Koreai tonikot váltottam le vele, és ugyanazt tudja nyújtani.

Tulajdonságai: átlátszó folyadék, kellemes fehér virág illata van. Dupla arctisztítás után, vattakorong nélkül, a tenyeremmel viszem fel. Gyorsan, nyom nélkül szívódik fel a bőrömbe. Nem hagy filmréteget, vagy fényes bevonatot a bőrömön, sőt inkább, mintha száraz érzést hagyna. Az utána következő termékek gyorsabban és jobban szívódnak fel. A bőrömet nem irritálja. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, szépen beilleszkedett a koreai termékek közé. Bőröm ugyan olyan hidratált, mint eddig.

Önmagában használva nem nyújtana elegendő hidratáltságot, ha nem zárom be a bőrömbe vitt nedvességet egy krémmel, akkor az elpárolog. A hidratáló tonik valóban egy olyan lépés, ami nem feltétlenül szükséges az arcápolási rutinba. Nekem jól esik a szárító habzóarctisztító után, hogy visszaadom vele az eltünt nedvességet a bőrömnek, és minden jobban felszívódik utána. Szerintem zsíros, de mégis vízhiányos bőrre is ki lehetne próbálni, mert tényleg nyom nélkül felszívódik. A lényeg pedig, hogy mindezt alkohol nélkül tudja. Óriási pluszpont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Bringa11

2016. május 23.

Nagyon reménykedtem ebben a tonikban, de nekem egyáltalán nem jött be. :( Olyat próbáltam keresni ami nem tartalmaz alkoholt és egyéb káros összetevőket, így esett a választásom erre a termékre. Nem emlékszem már, hogy melyiknél, de az egyik toniknál olvastam egy véleményt miszerint olyan mintha illatos vízzel mosná az arcát, hát sajnos ugyan ezt tudom elmondani erről is. Semmit nem csinál, de tényleg semmit, a vattakorong olyan gyönyörűen tiszta marad utána, hogy egy apró kis kosz nem sok, de ez annyit sem szed le. Teljesen pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!