Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló tonik érzékeny, vízhiányos bőrre. Elősegíti a hidratálást, lemosást nem igénylő arctisztító. Nem mitesszerképző, a szem körüli területet sem irritálja.

Lills

2015. december 23.

Reggel, sminklemosás után, este áttörlöm vele az arcom, nyugtatja és felfrissíti a bőrt, majd jöhet a hidratáló. Önmagában nagy hidratálást nem kell várni tőle, viszont a hidratáló krémet sokkal gyorsabban beszívja utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

baranyeszter

2015. augusztus 31.

Jövök ide elsőként "rosszat" mondani.
Eredetileg a férjemnek vettem, jól jönne a bőrének némi hidratálás, de a krémekre és a szérumokra sem tudtam rábeszélni. Úgyhogy az volt a nagy terv, hogy ez majd szépen javít az arca állapotán... Hát, semmit nem változtatott :(
Én is próbáltam, de én sem tudok semmi jót mondani róla. Tisztít is, meg nem is, hidratál is, meg nem is... De a zsíros részekről a zsírt például nem hozza le, pattanásokat nem előzi meg, nem múlnak tőle gyorsabban, pórusok változatlanok és nem tisztulnak tőle. Szóval nekem teljesen értelmezhetetlen ez a termék, mert előtte le kell rendesen tisztítani az arcot, utána meg kell a szérum, vagy arckrém, a kettő között használva meg biztosan állíthatom, hogy semmiféle önálló hatást nem fejtett ki a bőrömön.
Természetesen nem is ártott, de még mindehhez drága is...
Sajnos ez egy hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Jövök ide elsőként "rosszat" mondani.
Természetesen nem is ártott, de még mindehhez drága is...
Sajnos ez egy hármaska.

Estee

2015. július 24.

Bevált. Reggel este áttörlöm vele az arcom. Nyáron nincs is szüksége a bőrömnek nagyon másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

anna13

2015. április 2.

Jól tisztít, friss érzetet hagy és nagyon bőrkímélő. A hidratáló hatásától annyira nem vagyok elragadtatva, de egy hidratálóval kiegészítve tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

Skiiin

2015. március 26.

Végre egy tonik felszíni vízhiányos bőrre!:)

Nagyon kellemes a használata, finom az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet!Az összetevői is szépek!5****
A bőröm sokkal hidratáltabb, sokkal feszesebb, tónusosabb!

Biztos, hogy újravásárolom ha elfogy!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Végre egy tonik felszíni vízhiányos bőrre!:)

A bőröm sokkal hidratáltabb, sokkal feszesebb, tónusosabb!

Biztos, hogy újravásárolom ha elfogy!:)

Pille

2013. november 3.

Én ezt használom hidratáló krém helyett. Nem tömíti el a pórusokat úgy, mint a krémek és mégis jól hidratál. Alapozó alá is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Jane

2013. március 30.

Nagyon finom, könnyű tonik, aminek tényleg nem érezhető szárító hatása, mint más márka képviselőinek. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

diablonia

2013. március 22.

Érdekes, ezt nem használja senki? Pedig pont olyan jó mint a Sensibio változat, legalábbis az én bőrömnek jót tesz! Nem szárit viszont remekül tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!