Bioderma

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2022. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

RitaKovacs1995

2022. május 6.

A problémát nagyon jól megoldja, de nagyon zsíros érzetet hagy a hajtőnél :( pedig utána még 2-szer átmosom a hajamat másik samponnal és balzsammal. Így nekem használhatatlan, pedig nagyon jó termék lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Macucu

2022. április 18.

Imádom. Heti egyszer használom. Azóta nem viszket a fejbőröm. Ami még nagyon jó benne, hogy agyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

Avoi

2022. március 9.

Egy dobozzal elhasználtam, a fejbőrőm még mindig viszket de már sokkal jobb. Sokkal jobb mint bármelyik sampon amit eddig próbáltam, pedig már sokat próbáltam. Remélem teljesen elmúlik a viszketés a későbbiekben. Az illata meg elég büdi, de meg lehet szokni :D jól habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Box81

2021. november 24.

Seborreás fejbőrre vettem, patikában ajánlották. Zsíros seboreára talán picit jobb volt mint egy átlag sampon, de nem váltotta meg a világom. Az Uriage DS jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

boni04

2021. október 7.

Konkrétan ez a sampon mentette meg a maradék hajam, és emellett kezd újraéledni. Kb két éve használom a leírásának megfelelően, maximálisan elégedett vagyok vele! Az illatát megszoktam, jól habzik, jól tisztít, csodaszer.

Az első évben szinte csak ezt használtam, míg teljesen el nem múltak az ekcémaszerű tüneteim, azóta pedig szinte állandó, de heti alkalommal biztosan ez a második samponozás során használt termékem.

Ilyen mennyiségű használat mellett nagyon megéri duopackban venni, gyakran meg lehet találni ilyen kiszerelésben a gyógyszertárakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Renszisz

2021. július 16.

1 tubussal használtam el napi szinten viszketett a fejbőröm ez teljesen megszűnt és a korpa is eltűnt! Ahhoz képest krém sampon nekem nagyon jól felhabzott! Ha ismét ilyen problémám akadna biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

Bubu2019

2021. május 18.

Nagyon gyorsan rendbe tette seborrhoeás fejbőrömet! Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Nagyon gyorsan rendbe tette seborrhoeás fejbőrömet! Legjobb!

sezi

2021. május 12.

nagyon jól működik korpásodás ellen. elmulasztotta a fejbőröm viszketését is. nekem sajnos szárította a fejbőröm,emiatt keresgélek más után, de nagyon elégedett voltam ezt leszámítva megkapja az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

beautyanna

2021. május 11.

Bevált, zsíros korpa nincs, most fog elfogyni. Nem tapasztaltam a viszketést, jelentősen csökkent a korpa is. Balzsam az kell mellé, valami nagyon tápláló, hidratálo, mert szerintem szárítja a hajat - de azt úgy használom, hogy a hajtövekre ne kerüljön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 11.

zdiana

2021. április 21.

Az Eucerin száraz korpára való samponjáról váltottam erre, mert az bár elmulasztotta a száraz korpát, hamarabb zsírosodott a hajam. Bár ne váltottam volna... Soha nem volt ennyire korpás a hajam és soha nem viszketett annyira, mint ettől a sampontól. Kis híján véresre vakartam tőle a fejbőrömet :( Az emulzió változata viszont tényleg hatásos, csak iszonyú hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.