Bioderma

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2019. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

keralexa

2021. április 18.

A párom használta, neki nagyon bevált, szuperül elmulasztotta a korpát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

A párom használta, neki nagyon bevált, szuperül elmulasztotta a korpát.

Emeskem

2021. április 9.

"Büdös haj szindróma" miatt több terméket kipróbáltam, és ez volt az egyetlen, ami valóban hatásos volt ellene. Elkeseredésemben már csak vakon rendelgettem a netről, és ez lett az egyik legszerencsésebb választásom. Egyébként a hajszálaimon változást nem veszek észre tőle, nem puhább, nem is fényesebb, de úgy gondolom, ez nem is a sampon dolga, erre találták fel a balzsamot. Viszont a fejbőrömnek csodaszer, nyugtatja, nem viszket és akár napokig jó illatú. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Lila03

2021. április 4.

Vissza veszem az 5 csillagot 2-re, mert a kezdeti remek hatás kb az ötödik mosásig tartott. A viszketést megszűnteti, de a piros foltokat és magát a korpásodást nem, kicsit enyhíti csupán. Rengeteg dolgot próbáltam a korpára, többféle sampont, kencét, szteroidos hatóanyagú termékektől a természetes megoldáson át. Számos orvosnál jártam, hajgyógyásznál, mikor megtaláltam ezt a sampont. Az elején azt mutatta h csodaszer, de sajnos egy a sok közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

VikkaBeres

2021. március 29.

Nem korpás a hajam,akciós volt a gyógyszertárban gondoltam kipróbálom . Az én hajam gyorsan zsírosodik, ez az egyetlen termék amivel kitudtam húzni a hajmosást 3 napig. Ráadásul miután megszárítottam a hajam gyönyörű szép volt, a sok hajam alatt láttam csillogni a fejbőrömet :'D számomra drága emiatt újravenni nem fogom,de szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

doris92

2021. január 28.

Télen rengeteget szenvedek a korpával. Már kezdtem feladni a reményt, hogy ne kelljen kétnaponta hajat mossak, amikor is több ember tanácsára megvettem ezt a sampont. Egy használat után szinte leszedte az összes lerakódást a fejbőrömről! Még kell azért pár használat, de már most nagyon elégedett vagyok vele! Arról nem is beszélve, hogy puhává, jobban kezelhetővé tette a hajam. Az árát nekem megéri, ennek a dupláját költöttem már el haszontalan samponokra az utóbbi 2 hónapban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Futureline

2020. december 12.

Az Uriage Ds-sel felvaltva hasznalom. Ettol sokkal hidrataltabb a fejborom viszont kevesbe jo a mosoereje. Olyan mintha egy Cleansing Conditionert hasznalnek. Az Uriage jobban oldja a zsirt frissebb erzest hagy. Erdekes hogy ettol viszont picivel kevesbe puha a hajam, viszont a fejboromnek sokkal jobb. Rendszeresen inkabb ehhez nyulok az Uriage pedig heti egyszeri alkalommal valt be. Az illata nem olyan eros mint az Uriagenek, kellemesebb hasznalni. Egyebkent reformulaltak es kivettek belole a szilikont, tobb a parfum is benne mint a regi Node DS-ben volt. Osszessegeben jobb lett mint a regi valtozata, bar egy laikus szamara szinte semmi kulonbseget nem fog jelenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Radam

2020. október 23.

Fantasztikus sampon, ha megfázik a fejbőröm és "bekorpásodna", akkor ez az a sampon ami AZONNAL megszűnteti a problémát. Ezentúl isteni finom az illata és valami fantasztikusan szép fénye és tartása lesz a hajamnak használata után. Számomra a nagybetűs SAMPON! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

KZEszter

2020. október 21.

Szülés után az inkább zsíros fejbőröm teljesen kiszáradt, korpás lett és viszketett is. Mivel nem mertem akármit használni a szoptatás miatt, úgy voltam vele, hogy inkább fizetek egy kicsit többet és kipróbálom ezt a sampont. Már a 2. hajmosás után elmúlt a viszketés, teljesen megkönnyebbült a fejbőröm, a 3. hajmosás után pedig látványosan szebb lett, kevesebb korpával. Most vagyok az 5. hajmosás után (és kb. el is fogyott, nagyon max 2 hajmosásra elég ami maradt) és teljesen megszüntette a problémát.
Hátközépig érő, sűrű hajam van, így nekem nem éppen a legjobban kezelhető ez a krémsampon és a szaga sem tetszik (konkrétan büdös). Mégis jár az 5 csillag, mert tényleg nagyon hamar rendbetett, ha bármikor előjönne újra a korpa, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Dorottya13

2020. október 17.

Hónapokig nagyon száraz volt a fejbőröm, viszketett, sebes volt és hàmlott. Egy barátnőm ajánlotta ezt a sampont és nagyon pozitív eddig a tapasztalatom. A leírást követően elkezdtem heti 3-szor mosni vele a hajam és a viszketès már az első hajmosás után alábbhagyott. 2 hétig használtam ilyen intenzíven, azóta - mivel nagyon száraz a hajam - heti 1-szer használom. Azóta teljesen rendbe jött, már nem viszket, hámlik a fejbőröm. Csak amiatt adok neki 4-es értékelést, mert sajnos SLS-s tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

eduscho

2020. október 16.

Sajnos nem oldotta meg a problémámat. Nehezen felvihető, alig habzó formula. Csak hajtőre, fejbőrre használtam, elnehezítette az egész hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.