Bioderma

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2019. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

Ár: 800 Ft , Eladó: kisjulis
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, banki előreutalás esetén postázom, költsége a vevőt terheli
Beiggi

2019. november 8.

Az egyetlen sampon ami beválik korpásodás ellen. Az árát nem kedvelem és azt sem, hogy kicsit szétszedi a hajszálakat, nagyon sok balzsam kell a kifésüléshez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

lillus09

2019. november 4.

Már egy fél flakonnal elhasználtam a szeborreás fejbőrömre, az Eucerint váltotta. Sajnos nem vált be annyira, mint az Eucerin. 3-4 nap múlva újra sebes és viszkető lesz a hajam. De igazából 3 naponta amúgy is mosok hajat, szóval belefér. Nem rossz, de nem múlja felül az Eucerint, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

zsulil

2019. október 26.

Az elején úgy tűnt beválik, bőrgyógyász ajánlotta a korpás (pikkelyes) problémámra. Kezdetben a korpa átalakult (kisebb méretű lett) majd eltűnt, meg is szüntette a viszketést. Viszont pát hét után zsírosdodni kezdett a hajam, majd a korpa is visszatért kb. 3 hónap után és pikkelyes méretbe váltott ismét. Három tubussal elhasználtam, nem veszem többé, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Férjemnek vettem korpa ellen. Már az első használat után látványosan kevesebb korpa és nem viszket a fejbőr. Hatásos termék, ujravevos. Ha nem ezzel mossa a haját, rögtön visszajon a korpa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Száraz korpára a legjobb! A páromnak ajánlották a gyógyszertárban, több, mint 1 éve használja, és a korpának nyoma sincs (ma már csak szintentartás végett használja)! A 125 ml-es kiszereléséhez képest picit drága, de ha neten kutakodik az ember, ki lehet fogni duopack-ban sokkal kedvezőbb áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

bohub

2019. július 12.

Kb. másfél éve használom felváltva egy másik samponnal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos elég makacs korpával szenvedek ha másfajta/olcsóbb samponokat használok huzamosabb ideig (tesztelve), szóval még a húzósabb árát is megéri nekem. Nagy pozitívum, hogy sűrű krémsampon, így egy pici is elég belőle egy mosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

mlexa

2019. június 17.

Párom száraz korpájára vettem, és ez a sampon is bevált neki. Kb 2 hónap alatt szokik hozzá a fejbőre, így utána cserélni kell. A másik, amit használ az Eucerin samponja. 2 hónapig ezt, 2 hónapig azt használja. Az összes többi sampon, semmit sem ért neki. Ezek nagyon jók!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Borsolina

2019. június 16.

Az egyetlen sampon, ami segített megszabadulni a hónapokig tartó viszkető, hámló fejbőrtől és az ezzel járó szenvedéstől. Annyi a hátránya, hogy nagyon elnehezíti a hajat és nehéz kimosni, gyorsabban zsírosodik tőle a haj (nagyon sűrű állagú). Így én úgy szoktam használni, hogy mikor aktuális a probléma, 2 hétig simán mosom a hajam vele, majd utána hígítom más samponokkal, aztán pedig le is váltom. Hosszú távon drága is és megterhelő is a fejbőrnek és a hajnak, de életmentő tud lenni. Imádok vele hajat mosni és érezni ahogy felfrissül, kitisztul a fejbőröm. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

MajomMasni24

2019. március 26.

eleinte úgy tűnt, hogy beválik, de 2hét használat után visszatértek a gondok: korpa, hámlás, viszketés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

kami_ll

2019. március 18.

Szerintem én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere, de nekem ez a sampon se jött be az állítólagos seborrheámra. Nekem ettől csak még szárazabb lesz a fejbőröm, még jobban húzódik már egyből mosás után, és másnap már rettentően viszket :( 3 hete használom, így nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy nem adtam neki időt. Ami viszont tény, hogy a zsírosságot megszüntette, mert két nap után se zsíros a hajam, de nekem ez is csak arra egyértelmű jel, hogy még tovább szárítja a fejbőröm. Aki hasonlóképpen járt, és valami bevált neki, áldjon meg és írja meg légyszíven :(:(

(eddig csak a trichocenternél kapott sampon oldotta meg, attól gyönyörű tiszta volt a fejbőröm, nem viszketett, viszont akkor meg hajmosás utáni nap estére már zsíros volt, így az se megoldás)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.