Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A krónikus korpaképződés - száraz, vastag hámlás, plakkos hámlás - viszketés, irritáció és a fejbőrön, vagy a testfelületen jelentkező psoriasis kezelésére.

Timi0316

2020. május 11.

Seborrheára használtam, maga a tragédia. Gyógyszerész ajánlotta, de nem hogy nem segített, még rontott is a helyzeten!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

thalion3

2019. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált, pedig masszív pikkelysömöröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált, pedig masszív pikkelysömöröm van.

Kencefan

2019. március 14.

Pikkelysömörös vagyok, több tucat egyéb (drága) sampont, krémet próbáltam már, legutóbb a Bioderma Node K sampont és sajnos nem jó nekem. Borzasztóan potyog a korpa a hajamból. Biztos van pikkelysömör és pikkelysömör között is különbség (pontosabban kiváltó ok és érzékenység összefüggés) de nekem a legújabb elméletem az, hogy valószínűleg az SLS, SLES és egyéb sulfate dolgokra is érzékeny lehetek, ezért minden ilyet féltetettem, más -kímélő- összetevős baba sampont használok ecetes öblítéssel és fényéveket javult az állapotom. Ajánlom megpróbálni!
3 csillag a SLES miatt, azt ki kéne kukázni belőle és valószínű jobban megérné az árát és tényleg kíméletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

svivko

2019. január 24.

Seborrheára egyáltalán nem jó, sőt, eddig ettől romlott leginkább a helyzet. Távozz tőlem kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

krenat

2018. március 18.

Az égvilágon semmit nem használt (pikkelyesen hámló fejbőrre), és iszonyatosan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

BLili

2018. február 2.

Szörnyű. Seborreás fejbőröm van, kifejezetten ezt ajánlották rá a patikában. Igazából már egy éve megtaláltam a megoldást, az Uriage D.S. Habzó géljét, ami tökéletes megoldásnak bizonyult, de valami miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy alternatívát. Na, ettől igazából még rosszabb lett a fejbőröm, mintha a legócskább, legolcsóbb sampont vagy semmit sem használtam volna. Égett tőle a fejbőröm és még jobban hámlott, lemezesedett. Két hajmosás kellett utána az Uriage habzó géllel, hogy helyreálljon a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Schuy

2017. szeptember 11.

Már évek óta időszakos makacs korpával küzdök. Bőrgyógyászom ajánlására vettem meg ezt a sampont, húztam is a fogam, mert elég borsos ára van, de ha ez segíteni tud a problémán, akkor legyen. Sajnos nálam pénzkidobásnak bizonyult :( Elhasználtam az egész tubussal és mondhatni cseppet sem enyhített a tüneteken, nem múlt el a makacs korpa, és a viszketés is maradt.
Nekem nagyon nagy csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nekem nagyon nagy csalódás...

szusmus

2017. április 8.

Egy tubussal használtam eddig el, kb egy hónapja derült ki, hogy psoriasisos vagyok. Hajmosás napján teljesen megszünteti a viszketést és nagyon szép tőle a hajam. Az azt követő napokon viszont sajnos gyorsan múlik a hatása, ezért nem 5 csillagos. A fejbőröm javul, újra vásároltam, de egyelőre nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

EnCsibe

2017. január 18.

Évekkel ezelőtt ajánlotta a bőrgyógyászom a pikkelyesen hámló fejbőrömre, azóta diagnosztizált pikkelysomoromre, de nekem sajnos semmit sem használt. Pedig vettem hozza valami ecsetelő jellegűt is. Nekem pénzkidobás volt sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

DianaS

2016. április 11.

Sajnos a tél közelettével kijött a fejbőröm elején ez a kezdetleges pikkelyes hámlás, nekem nem nagyon viszketett csak a hámlás volt zavaró. Körbe keresgéltem miket lehet kapni rá és erre esett a választásom. Nagyon jó döntés volt, 1 hónap után megszüntette ezt a fránya hámlást! Utasítás szerint használtam, nem spóroltam belőlle, enyhén csípte a fejbőröm a hámlás helyén mikor rajta hagytam, az illata nekem nem tetszett, de kit érdekel ha ilyen jó a hatása. Számomra egyértelműen megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.