Bioderma

Ár:   2203 Ft és 3945 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   2203 Ft és 3945 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújúlt összetétel!

Kímélő sampon érzékeny fejbőrre, amely megóvja a hidrolipid réteget, és meggátolja a fejbőr kiszáradását. Csecsemők, gyermekek, felnőttek számára egyaránt ajánlott. Illatosított, nátrium-lauril-szulfátot nem tartalmaz. Brazil hajegyenesítéshez is megfelelő.

Ár: 3000 , Eladó: digitalaudrey
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel, csomagküldés - banki átutalás után
avalanche

2019. július 12.

SLS érzékenység miatt választottam, és még csak párszor használtam. Nagyon fura az állaga, nehéz vele hajat mosni, folyik mindenhova, volt is olyan érzésem, hogy nem sikerült mindenhol rendesen átmosnom a hajam. Viszont, ha sikerül belőle mindenhova juttatni, akkor a hatása korrekt. Nem irritálja a fejbőrt, nem zsírosítja a hajat és nekem még az illata is bejött. Ha egyedül ezt használnám, borzasztó gyorsan elfogyna és ahhoz borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

jbarbi91

2019. május 24.

Furcsa megszokni hogy valami nem habzik. Nekem az illata nem jött be, semmi extrát nem éreztem, ajandékba kaptam belőle egy flakonnal, amiatt próbáltam ki, nem érzékeny a fejbőröm, magamtól nem vásároltam volna. Nem érzékeny fejbőrüeknek nem ad semmi extrát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

e.m.e.s.e

2019. május 10.

Nehézkes sampon, az elődje (https://kremmania.hu/kremek/bioderma-node-fluid-kimelo-sampon) is kapott hideget-meleget. Az elején nem akartam szeretni, mostanában viszont azon kaptam magam, hogy igencsak gyakran nyúlok utána a zuhanyzóban.

Kb. 10 évvel ezelőtt találkoztam vele, a nővéremnek állandóan viszkető, érzékeny a fejbőre, éveken keresztül kereste az ideális sampont, amitől nem vakarja sebesre a buksiját. A Bioderma Nodéval is próbálkozott anno, de nagyon nem szerette. (Azóta pedig már lassan 5-6 éve csak a Lush Daddy-O samponját használja, és semmi baja a fejbőrének.)

Nekem is érzékeny a fejbőröm, hajlamos a viszketésre, úgyhogy akár én is lehetek a Nodé célközönsége, de nem így jutottam hozzá. Ajándékba kaptam, majd annyira megszerettem, hogy azóta újravásároltam.

Általában az állagát hozzák fel negatívumként. Valóban nehéz lehet megszokni, hogy nagyon híg, azonban én már sok-sok éve úgy mosok hajat, hogy egy kis flakonban rázom fel a sampont vízzel, és az így keletkező habot öntöm a hajamra. Ezzel a technikával egyáltalán nem zavar, hogy híg a sampon.

Kétszer samponozok, bőséges mennyiségre (talán a megszokottnál többre) van szükség ahhoz, hogy tisztának érezzem tőle a hajam. Így viszonylag gyorsan fogy. A sampon nyugtató hatása azonban maximálisan tapasztalható! Ha épp irritált a fejbőröm, hajmosás után már nem érzem a kellemetlen viszketést.

Ami azonban egy csöppet zavar, hogy ugyan kedvelem a francia hölgyekre jellemző "hanyag" frizurákat, néha túlságosan is rakoncátlanul viselkedik a vékonyszálú hajam a hajszárítás után. (Minden alkalommal a Nodé balzsammal párosítom, talán maga a balzsam kevés utána, amit egyébként szintén kedvelek.) Ha fontos tehát, hogy tökéletes legyen a frizurám, nem a Nodé párost használom. Ettől függetlenül egyelőre állandó lakója a fürdőszobámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

laanyka

2018. november 29.

Nagyon jó ez a sampon. Baromi jó illata van, a hajam puhább, selymesebb és fényesebb lett tőle. Korábban Loreal sampont használtam, amit szintén nagyon szerettem, de ég és föld a különbség. Nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.