Bioderma

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Önbarnító spray, amely egységes, intenzív és természetes napbarnított színárnyalat hatását kelti  Azonnal megszárad, nem hagy nyomot.

Ár: 2500 , Eladó: varit
Állapot: Új (bontatlan), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Bioderma Photoderm Autobronzant Önbarnító Spray TRIO CSOMAG!
Ár: 8000 Ft + szállítási költség , Eladó: Maniac1217
Állapot: Új (Bontatlan), Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

lillattamaskovics

2021. augusztus 20.

Radírozás után használom, még enyhén vizes testre, így egységes hatást tudok vele elérni.
Az ára elég magas, de ezzel nem lesznek váratlan foltjaim, mint a testápolókkal.
A szaga sajnos ennek is elég erős.
Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

A szaga sajnos ennek is elég erős.
Többször újravettem már.

Benedetta88

2021. augusztus 17.

Első önbarnító termékem. Zuhanyzás után használtam és előtte testradíroztam. A nyár folyamán már sikerült egy kis színre szert tenni, így csak a lábamra használtam, mert az nehezebben barnul, így egy kis szín kiegyenlítés ráfért. Ki kell tapasztalni a mennyiséget, így óvatosan használtam eleinte. Hamar megszárad, használata után fel is lehet öltözni. Nem fogta meg a ruhámat, az ágyneműt sem. Az illata nekem kimondottan tetszett. Kiváncsian vártam, hogy vajon milyen színem lesz a több napos használat után. Aztán napról napra egyre szebb, természetes, napcsókolta színem lett. Szinten tartásra heti 1x alkalmat ajánlanak. Amit bevallok már elhanyagoltam és nem is nagyon áll szándékomban egész nyáron fújkálni magamra. De szerencsére észrevétlenül fokozatosan kopott le. Kellemes meglepetés számomra, pedig tartottam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

CicA3s

2021. június 25.

Első próbálkozásom önbarnítóval. Este zuhanyzás, testápolás után fújtam magamra. Mivel nem tudtam, hogy a színe csak később "jön" elő, csak fújtam és fújtam :D hamar megszárad, az illata nekem kifejezetten tetszik. Nem fogta meg sem az ágyneműt, sem a ruhát. Persze foltos lettem, de ezt a bénaságomnak tudom be. Gyakorlat teszi a mestert, idővel remélem belejövök. Fokozatosan kopik. Csak a lábaimra használom. Egyelőre ismerkedős szakaszban vagyunk, de azt hiszem újravenném.

Szőnyegen állva fújtam, és mégis befogta a talpam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Szőnyegen állva fújtam, és mégis befogta a talpam.

frankfanni

2021. május 12.

Imádom. A bőrgyógyász javaslatára vettem a napozásom visszaszorítása érdekében. Este fürdés után használom. Egész gyorsan megszárad, bár ez attól is függ, hogy milyen vastagon lett fújva, így mindig várok egy jó fél órát, és csak ezután bújok ágyba. Nyilván minimálisan sárgás, mint minden önbarnító, de teljesen természetes eredményt lehet elérni vele, ha megfontoltan fújod. Ki kell tapasztalni, először szerintem érdemesebb vékonyabb rétegben felvinni, majd óvatosan próbálgatni több mennyiséggel. Ha nem így teszel, állítólag grillcsirke hatást érsz el.
Bátran ajánlom! Alkalomszerűen használtam eddig, de jó lenne napozás helyett ezzel végigvinni a nyarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Regi84

2021. április 23.

Nekem tetszik. Lehet megjegyzést írni, hogy sárga vagy furán kopik de ez minden önbarnítóra igaz lesz. Tetszik, hogy nincs olyan nagyon erős "illata", mint egyes önbarnítóknak, könnyen fel lehet vinni egész egyenletesen és nem lesz tőle sárga az ember keze sem. Gyorsan beszívódik, utána fel is lehet öltözni, a ruha nem szedi le bár én aznap általában nem választok világos színeket. Folyamatosan nem használnám, de így nyár előtt a kilógó testrészeimre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

stylo

2020. július 12.

Ez egy kivalo termek arra az esetre, ha szep narancssarga szint akarunk adni a borunknek. Arra is priman bevalik, hogy a hofeher torolkozoket is atitassuk ezzel a szokatlan szinnel. Ha valakinek van netan olyan ruhaja, amiben citromsarga viragok vannak, szinten vegye meg - tokeletesen fog hozza illeni, megdobbentoen felerosodik majd ez a paratlan arnyalat. Ha valaki esetleg a het kozepen, ugy szerda vagy csutortok magassagaban maris nosztalgiaval gondolna a hetvegi grillsutesre, szinten ne hagyja ki. Eleg egy ropke szippantas a narancsos borbol, es gondolatban maris a pirulo kolbaszkak fole kepzelheti magat. Ha pedig valaki ezek elolvasasa utan meg mindig ugy erzi, hogy a zsebeben lapulo ezreket nem tudja masra kolteni, mint erre, azt megkerem, hogy utalja inkabb at nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

tdorina

2020. március 16.

Nagy hülyeség sajnos:(
Nem lehet szépen, egyenletesen fújni, legalábbis nekem nem sikerült. Ráadásul a fújónál elkezdett csöpögni, ami miatt az újjat tiszta narancsárga lett😅
Nagyon szeretem a Bioderma termékeket, de ez nagyon nem jó. Az ára is borsos természetesen a márkának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagy hülyeség sajnos:(

ludri97

2019. november 11.

En eddig nem is tudom hol eltem?! Hat ez egy csodaszer. Illata is jo, arban is elviselheto kategoria meg, a szine is jo, szepen kopik, nagyon bevalt!!!! 5csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Qwerty1234

2019. június 13.

Közösségi oldalon láttam, hogy hozzáértők írtak róla jó véleményeket, ezért mertem bevállalni!
Illata nagyon tetszik! Viszont sokat kellene fújkálni magam, hogy ez a szín tartós maradjon, ahhoz pedig sajnos drága! (Nekem)
Azt a kettőt amit vásároltam, most nyár elején akcióban, azt elhasználom nagy örömmel, de szerintem kipróbálok egy másik márka olcsóbb verzióját!
Az ára miatt adnék 4 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Az ára miatt adnék 4 csillagot!

claudia.nyilas

2019. június 8.

Nekem nem jött be az, hogy napokon át kell fújkálni, hogy elkezdj barnulni. Szerintem visszatérek a St. Tropez barnitó habjához. Annak rögtön látványos a hatása. Talán annyi potitívum, hogy nincs rossz az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid