Bioderma

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Önbarnító spray, amely egységes, intenzív és természetes napbarnított színárnyalat hatását kelti  Azonnal megszárad, nem hagy nyomot.

zsazsim72

2023. január 23.

Imádom ezt a sprayt, és az illata is nagyon jó nem úgy mint más önbarnítónak. Időszakos színfrissítésre, nyaralás előtt, alapszínnek nagyon jó. Még nagyon sokáig fogom használni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 23.

hannamail

2023. január 18.

Nyár kezdetekor szoktam használni, nagyon jó termék ez is, mint az összes Bioderma!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Zsu1

2023. január 13.

Egyszerűen imádom! Figyelni kell ugyan, hogy egyszerre nem fújjon magára sokat az ember lánya, plusz én a lábfejemet mindig kihagyom😅 de összességében nagyon szeretem ha egy kis gyors barnaság kell, vagy foltosan barnultam le szuper termék. 🔝

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 13.

AudrinaMiller

2022. április 20.

Nagyon jó önbarnító, első használat után is szép barna színt ad a bőrnek, 1 hétig fent marad a bőrömön, frissen fújva nagyon jó illata van, de aztán amikor megszárad eléggé büdös, de még így se a legbüdösebb önbarnító. Nagyon figyelni kell, hogy mindenhol érje a bőrt ahol barnítani akarjuk, mert egy kis nemodafigylés és foltos lesz. Ha 2-3 nap után újra fújok, akkor kicsit sárgás barna lesz a szín, de nagyon szép sötét is egyben. Kb fél óra alatt szárad meg, de én inkább 1 órát szoktam várni, hogy biztos ne legyek foltos. Előnye, hogy spray, mert ezzel lehet a legegyenletesebben befedni a bőrünket, sajnos kicsit drága szerintem, de még mindig ez éri meg a legjobban. Nekem nem okoz csalódást, ellenben az eddigiekkel. Legalább 6 óra kell, hogy előjöjjön a szín, de inkább 7-8 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

lillattamaskovics

2021. augusztus 20.

Radírozás után használom, még enyhén vizes testre, így egységes hatást tudok vele elérni.
Az ára elég magas, de ezzel nem lesznek váratlan foltjaim, mint a testápolókkal.
A szaga sajnos ennek is elég erős.
Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

A szaga sajnos ennek is elég erős.
Többször újravettem már.

Benedetta88

2021. augusztus 17.

Első önbarnító termékem. Zuhanyzás után használtam és előtte testradíroztam. A nyár folyamán már sikerült egy kis színre szert tenni, így csak a lábamra használtam, mert az nehezebben barnul, így egy kis szín kiegyenlítés ráfért. Ki kell tapasztalni a mennyiséget, így óvatosan használtam eleinte. Hamar megszárad, használata után fel is lehet öltözni. Nem fogta meg a ruhámat, az ágyneműt sem. Az illata nekem kimondottan tetszett. Kiváncsian vártam, hogy vajon milyen színem lesz a több napos használat után. Aztán napról napra egyre szebb, természetes, napcsókolta színem lett. Szinten tartásra heti 1x alkalmat ajánlanak. Amit bevallok már elhanyagoltam és nem is nagyon áll szándékomban egész nyáron fújkálni magamra. De szerencsére észrevétlenül fokozatosan kopott le. Kellemes meglepetés számomra, pedig tartottam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

CicA3s

2021. június 25.

Első próbálkozásom önbarnítóval. Este zuhanyzás, testápolás után fújtam magamra. Mivel nem tudtam, hogy a színe csak később "jön" elő, csak fújtam és fújtam :D hamar megszárad, az illata nekem kifejezetten tetszik. Nem fogta meg sem az ágyneműt, sem a ruhát. Persze foltos lettem, de ezt a bénaságomnak tudom be. Gyakorlat teszi a mestert, idővel remélem belejövök. Fokozatosan kopik. Csak a lábaimra használom. Egyelőre ismerkedős szakaszban vagyunk, de azt hiszem újravenném.

Szőnyegen állva fújtam, és mégis befogta a talpam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Szőnyegen állva fújtam, és mégis befogta a talpam.

frankfanni

2021. május 12.

Imádom. A bőrgyógyász javaslatára vettem a napozásom visszaszorítása érdekében. Este fürdés után használom. Egész gyorsan megszárad, bár ez attól is függ, hogy milyen vastagon lett fújva, így mindig várok egy jó fél órát, és csak ezután bújok ágyba. Nyilván minimálisan sárgás, mint minden önbarnító, de teljesen természetes eredményt lehet elérni vele, ha megfontoltan fújod. Ki kell tapasztalni, először szerintem érdemesebb vékonyabb rétegben felvinni, majd óvatosan próbálgatni több mennyiséggel. Ha nem így teszel, állítólag grillcsirke hatást érsz el.
Bátran ajánlom! Alkalomszerűen használtam eddig, de jó lenne napozás helyett ezzel végigvinni a nyarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Regi84

2021. április 23.

Nekem tetszik. Lehet megjegyzést írni, hogy sárga vagy furán kopik de ez minden önbarnítóra igaz lesz. Tetszik, hogy nincs olyan nagyon erős "illata", mint egyes önbarnítóknak, könnyen fel lehet vinni egész egyenletesen és nem lesz tőle sárga az ember keze sem. Gyorsan beszívódik, utána fel is lehet öltözni, a ruha nem szedi le bár én aznap általában nem választok világos színeket. Folyamatosan nem használnám, de így nyár előtt a kilógó testrészeimre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

stylo

2020. július 12.

Ez egy kivalo termek arra az esetre, ha szep narancssarga szint akarunk adni a borunknek. Arra is priman bevalik, hogy a hofeher torolkozoket is atitassuk ezzel a szokatlan szinnel. Ha valakinek van netan olyan ruhaja, amiben citromsarga viragok vannak, szinten vegye meg - tokeletesen fog hozza illeni, megdobbentoen felerosodik majd ez a paratlan arnyalat. Ha valaki esetleg a het kozepen, ugy szerda vagy csutortok magassagaban maris nosztalgiaval gondolna a hetvegi grillsutesre, szinten ne hagyja ki. Eleg egy ropke szippantas a narancsos borbol, es gondolatban maris a pirulo kolbaszkak fole kepzelheti magat. Ha pedig valaki ezek elolvasasa utan meg mindig ugy erzi, hogy a zsebeben lapulo ezreket nem tudja masra kolteni, mint erre, azt megkerem, hogy utalja inkabb at nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Ectoin, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Ectoin
Hidratálók: Glycerin, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ectoin a I h I gy

Az Ectoin egy viszonylag sok kutatással alátámasztott, sokoldalú molekula. Ún. extremolyte, vagyis olyan molekula, ami az extrém körülmények között (szuper magas hőmérséklet, UV kitettség, sós víz, sivatag stb.) élő mikroorganizmusokat védi a környezeti hatásoktól. A bőrre kenve is szuper védő funkciója van: véd a környezeti ártalmaktól, mint a szennyeződések, UVA okozta öregedési folyamatok, kék és látható fény. Ezen kívül jelentős a hidratáló és védőréteg erősítő hatása is, valamint nyugtató és gyulladáscsökkentő szerepe is van. Néhány kisebb tanulmány szerint anti-aging hatása is van. Részletesebb infó az INCIDecoderen