Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Önbarnító spray, amely egységes, intenzív és természetes napbarnított színárnyalat hatását kelti  Azonnal megszárad, nem hagy nyomot.

ludri97

2019. november 11.

En eddig nem is tudom hol eltem?! Hat ez egy csodaszer. Illata is jo, arban is elviselheto kategoria meg, a szine is jo, szepen kopik, nagyon bevalt!!!! 5csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

EricaKing

2019. június 23.

Nem rossz, nem hagy foltot, de eléggé sarga nekem és gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Nem rossz, nem hagy foltot, de eléggé sarga nekem és gyorsan fogy

Qwerty1234

2019. június 13.

Közösségi oldalon láttam, hogy hozzáértők írtak róla jó véleményeket, ezért mertem bevállalni!
Illata nagyon tetszik! Viszont sokat kellene fújkálni magam, hogy ez a szín tartós maradjon, ahhoz pedig sajnos drága! (Nekem)
Azt a kettőt amit vásároltam, most nyár elején akcióban, azt elhasználom nagy örömmel, de szerintem kipróbálok egy másik márka olcsóbb verzióját!
Az ára miatt adnék 4 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Az ára miatt adnék 4 csillagot!

claudia.nyilas

2019. június 8.

Nekem nem jött be az, hogy napokon át kell fújkálni, hogy elkezdj barnulni. Szerintem visszatérek a St. Tropez barnitó habjához. Annak rögtön látványos a hatása. Talán annyi potitívum, hogy nincs rossz az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Verror

2019. február 16.

Nagyon szeretem. Ez volt a negyedik fajta önbarnító, amit kipróbáltam, és egyben messze a legjobb eddig. Szép lassan barnít (több napig kell folyamatosan használni hozzá), egészséges barnaságot ad, nem foltosodik, nem lesz sárga, nem fog foltokban lehámlani. Ráadásul spré formában van, tehát pillanatok alatt a teljes testemet be tudom vele fújni, a hátamat is. Azonnal beszívódik, így akár reggel, felöltözés előtt is használható. Pár éve még nagyon kellemetlen utószaga volt, ma már ez csak kicsit jellemző. (Elsőre nagyon finom az illata, kb 10 perc múlva már kicsit savanyúbb lesz). Annak nem ajánlom, aki masszív barnaságot szeretne, mert ahhoz ez túl delikát önbarnító. De olyannak, mint én, aki egy folyamatos, egészséges enyhe színt szeretne foltok és sárgaság nélkül, annak ez nagyon jó választás. Ahogy mások is írták, nem szárít. Hátránya, hogy hamar elfogy, de ezt is írták.:)

FONTOS: ha fújjátok, akkor nem mezítláb legyetek a sima padlón, mert besárgul tőle a talpatok. Én fürdőszobaszőnyegen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Szederinda

2018. február 18.

Még mindig nem a tökéletes önbarnító, de majdnem....., az eddigiekhez képest, amiket használtam, viszont sokkal jobb. A szagukkal, egyiknek sem bírok kibékülni, de oké ez velük jár. Várom a másnapot, hogy tusolhassak végre. Estére szoktam fújni, bőr radírozás után és én csak a lábamra használom, amikor nyár elején kell egy kis szín a szoknya alól , hogy mutatósabb legyek. Alkalomszerűen használom és így elég egy darabig. Szép színt ad, nem lesz se foltos, se sárgás, de arra figyelek, hogy a láb ujjak vége és a boka környéke ne kapjon. Az egész csak egy leheletnyi kell, hogy legyen, akkor lesz szép és egyenletes utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Zember

2017. március 3.

Nem rossz, de jobbra számítottam. Sajnos, ahogy az előttem lévők is írták: hihetetlen gyorsan fogy, pedig tényleg alig használtam még. Egyenletesen oszlik el a bőrön és valóban nem foltoz, de egy rétegben az első fújáskor szinte alig láttam magamon változást, elég halovány volt, második rétegben viszont eléggé besárgult nálam az adott testrész. Most pár hónappal később érzem, hogy valóban szagosodott, nem tudom, hogy így elhasználjam-e. Az ára és a mennyisége miatt nálam ez csak hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

lux

2017. január 6.

Szép halovány barna bőrszínt ad rendszeres használat után, de a kicsi kiszerelése miatt csak az arcra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

SminkSarok

2016. január 15.

Szerettem, mert nagyon szép, visszafogott, természetesnek ható barnaságot adott. Hamar megszáradt, nem sokat kellett vele pepecselni, foltos sem voltam. Valóban kevés alkalomra elég, főleg, ha az árát nézem. Ami negatívumként jelentkezett nálam, hogy elkezdtem lehámlani amikor kopott, és a törülközőt is megfogta...bár esetemben a bőröm a kritikus "szervem". Adok neki egy erős négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

ivor

2016. január 4.

Ami a jó benne hogy nem ragad és a spray-es kiszerelésnek köszönhetően van esély rá, hogy nem lesz annyira foltos. Ami a rossz, hogy sajnos nagyon rövid ideig elég, ehhez pedig kicsit borsosna találom az árát. Úgyhogy nem valószinű, hogy újravásárolom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!