Bioderma

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Önbarnító spray, amely egységes, intenzív és természetes napbarnított színárnyalat hatását kelti  Azonnal megszárad, nem hagy nyomot.

Ár: 2500 , Eladó: varit
Állapot: Új (bontatlan), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

aranycsirkee

2013. április 30.

Nagyon jó, szép egyenletesen eloszlik a bőrön, természetes színt ad, nem foltosít és türhető az illata. Én is ezt tudnám negatívumként említeni, hogy hihetetlen gyorsan fogy. Eddig kétszer használtam és már érezhetően nagyon kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Bihter85

2013. március 19.

Én szeretem az illatát és jól barnít. Annyira nem is fogja be a fehér ruhát (csak picit), de kimosható.
Iszonyú kevés van benne, nagyon fogy, pedig nem használtam mindenhová és állandóan, ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

szuperninaa

2013. március 6.

Szoli mellé használva jó igazán, szépen porlik, egyenletesen eloszlik.
Fél év után újra előkerült a fiókomból, elvileg még egy évig nem jár le, de nagyon furi sőt inkább rossz illata lett. Nem ilyen volt, ezt már így nem fújom magamra.
Erős négyes lett volna, de így hogy "megromlott" idő előtt levonok egy csilit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Szoli mellé használva jó igazán, szépen porlik, egyenletesen eloszlik.
Erős négyes lett volna, de így hogy "megromlott" idő előtt levonok egy csilit.

Guttmann Natasa

2013. február 18.

Nekem nincs szexicsokoládé színem, se enyhén barna bőröm sajnos. Hófehérke 21. századi alteregója én vagyok, viszont a lehetőség, mint mindenkinek, nekem is megadatik az önbarnítókkal. Kedvencem volt ez a szpré múlt, főleg előző évben fogyasztottam el belőle kettőt. A használata sem túl komplikált, a hatás viszont garantált. Alaposan le kell radírozni használat előtt a bőrt, ezt minden bőrszínezőnél érdemes. Rengeteg változat közül (hab, zselé, krém, etc.) az egyenletesség szempontjából a spray kiszerelés a legjobb szerintem. Így a már leradírozott, sima bőrfelületre közvetlenül lehet fújni. Arcra meg maximum úgy kenhető, hogy a kézfejről viszem fel az adott területre vagy egy hidratálókrémhez hozzáadva is kíméletesebb és elegánsabb, mint simán képen szpézni magunkat. Egészen hamar szárad, de a fehér hálóruhával érdemes vigyázni.... Viszonylag természetes színt adott, nem szoláriumsárgát. Három-négy nap múlva pedig egyenletesen lekopik. A szagát leszámítva nem volt vele különösebb problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Gwendoline

2012. december 19.

Jó volt, míg volt, bár egy nap többször kell befújni, ha az ember színt szeretne (sötétebb a bőröm). Nekem nem szárad meg azonnal, ahogy írták. Ráadásul nekem volt egy olyan bajom vele, hogy kicsípte a számat, mikor befújtam az arcomat és véletlen ráment, és a szemem hiába volt csukva a szempilláimról belement és iszonyat bedagadt érzése volt a szememnek. A végén már nem fogott annyira, mint az elején. Néha ha több ment rá akkor lefolyt oldalt és látszott, hogy barnítóztam, a végén már inkább elkentem fújás helyett. Szép barna volt nem sárga. És egyenletesen kopott. Ja, és az illata addig kellemes, míg hatni nem kezd (kb. 4 óra múlva), akkor megérkezik a tipikus barnító bűz :D ... De ez mindnél megjelenik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

natasha

2012. június 7.

enyhén barna bőröm van rajtam tökéletesen működik!régen sokat bajlódtam az önbarnító testápolókkal ugyanis azok sárgás májbeteg színt adtak.de ettől szép napcsókolta színem lett,arcra is használom ott nagyon figyelni kell hogy a hajvonalnál szépen el tudjam kenni! csakis hidratált bőrre testápoló használata után viszem fel! illata hagy némi kivetni valót de pár perc mulva elillan a bőrömről.azonnal megszárad és még a fehér ruháimon sem hagy nyomot. Nekem bevált!

Kis szerkesztés:)... néhány nappal ezelőtt elfeljetettem kezet mosni és a tenyerem,ujjaim durván foltosak lettek! Rögtön kezet kell mosni miután használtuk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Cicaki

2012. április 30.

Na akkor nagyon egyedül leszek itt a véleményemmel! Engem barnított, de csak kicsit! Legjobb lenne három este használni, de nekem még úgy nem jôtt össze. Kb. Három nap különbséggel használtam, először radíroztam előtte, második alkalom után magamhoz mérve elég korrekt színem lett, és nem sárga! Eddig nekem ez a legjobb tapasztalatom önbarnítóval, és biztos, hogy jobb, mint a kenősök. Ennél fontos, hogy nem szabad kenegetni, és csak vékonyan kell fújni, ezért a három este. Barárnőm úgy használja, hogy minden este lekefvés előtt arcra és dekoltázsra fúj, de csak picit, nagyon szép színe van, és nem mű. Tudoósítok, ha három nap egymás után használom, hogy mi lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid