Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Izusbaba
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 4-6-os villamos vonalán, vagy a XI. kerületben
Ár: 3500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

humankind

2020. augusztus 13.

teljesen elégedett vagyok vele, jól lehozza a sminket, de nem láttam, hogy mattított volna vagy csökkentette volna a bőröm olajosságát a T zónában. nem hiszem hogy sokkal többet tudna a garniernél viszont háromszor annyiba kerül, ami miatt biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

csibyg

2020. augusztus 3.

Sminklemosónak használom, felfrissíti az arcbőrt, érezhetően csökkenti a faggyúképződést, kitisztítja a pórusokat, Nr1 kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

pannakl

2020. július 30.

Szépen leszedi a sminket és a nap folyamán összegyűlt szennyeződéseket az arcról. Én kifejezetten szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

kisbobitas

2020. július 24.

Kedvenc micellás vizem, szépen eltávolítja a sminket az arcról. Mostanában nem ezt használom, mert borsos ára van, de valamikor mindenképp újra szeretném venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Cristall

2020. július 22.

Évek óta őt használom. Nagyon szeretem. Szuperül tisztít. A páros akcióban szoktam venni, megéri az árát. Eddig nem használtam más micellás vizet, de lehet a rózsaszín verziójával azért teszek majd egy próbát:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Emiii

2020. június 18.

Amennyire rajongtam a rózsaszín tesójáért, ezt annyira rühelltem. Konkrétan kifényesedett tőle a fejem és ragadtam, mint egy légypapír. Pedig a bőrtípusomhoz pont ez illett volna és nem a Sensibio… A végén már testpermetnek használtam, de úgy sem volt egy nagy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

dalmacsek

2020. június 16.

Úgy döntöttem, hogy az itteni vélemények alapján adok egy esélyt ennek a terméknek a drogériás micellás vizek után és nem csalódtam. Nagyon szeretem az állagát, remekül tisztítja a bőröm és a sminket is jól eltávolítja. Ennek a termékcsaládnak a habzó lemosójóval kombinálva nagyon sokat segít a bőröm karbantartásában, a pattanásaim száma láthatóan csökkent. Páros akcióban vettem két db 250 ml-s terméket a dermashop-on, így árban is egész jól megéri, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

niksii

2020. június 13.

Szerettem használni, meg voltam vele elégedve. Arclemosás/sminklemosás után használtam szépen letisztította a maradék sminket.
Télen használtam, amikor inkább szárazabb a bőröm, ezért használat utána kicsit húzódott a bőr, de igazából az én hibám, hogy nem a társát választottam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

NyBetti

2020. június 12.

Régebben használtam, de sajnos nem annyira jó, mint a piros kupakos tesója.
Fura, mert nagyon zsíros bőröm van, elvileg ez való rá, de valamiért nem vált be. Irritálta a szemem, és nem volt jó érzés a bőrömnek a használata, uh visszatértem a másikhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Régebben használtam, de sajnos nem annyira jó, mint a piros kupakos tesója.

Queen16

2020. június 3.

Nem olcsó dehát ami használ nem extra olcsó általában, nagyon jó, egyik legjobb lemoso a piacon,sminket, fagyút, jól tisztítja az arcot, nem irritál, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.