Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Kispitypang

2019. április 18.

Az elmúlt évek legnagyobb csalódása volt számomra ez a termék :( Nem mondom, hogy rossz, de az biztos, hogy nem értem azt a "hype-ot" ami körülveszi ezt a terméket. Biztos, túl nagy elvárással indultam.
A Garnier zsíros bőrre való micellás vize után kezdtem el használni. A probléma ott kezdődött, hogy a Garnier csomagolása sokkal jobb volt, az nem szedte szét a vattakorongot. A bioderma adagolója valahogy mindig szétszedi a vattát. Egyből át is öntöttem.
A másik problémám az, hogy csípi a bőröm. Zsíros bőröm van, és sajnos pattanásos is, ezért sajnos gyakran vannak hegek is a bőrömön. Sajnos a hegeket csípi, a Garnierrel sosem volt ilyen problémám. Persze értem én, hogy nem a legjobb ha sérült bőrfelületen használom, de akinek hozzám hasonlóan zsíros, pattanásos bőre van, tudja,hogy szinte mindig van egy-két bumszli az emberen :(
Ezt leszámítva szépen tisztít, sőt biztos, hogy egy fokkal jobban is tisztít mint a Garnier, mégis ha elfogy, vissza fogok térni ahhoz. (Illetve a sima, rózsaszín kupakosnak még adok egy esélyt, vettem belőle egy utazó méretet.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Viola23

2019. április 9.

Ez egy nagyon szuper micellás víz. Remekül tisztít, nem irritálja a bőrt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Krin003

2019. április 5.

Legelső Bioderma termék, amit próbáltam. A bőröm kombinált, és a sminket róla tökéletesen eltávolította, feszülés érzés nélkül. Annyira puha maradt a bőröm utána, ragacsos érzés nélkül, hogy azt hittem idáig, hogy ez lehetetlen. Mindenképpen megvásárolom a Sensibio testvérét is, a szemkörnyéki smink eltávolítására, de használtam már ezt is arra a célra és nem irritált egyáltalán, nem csípte a szemem. Nagyon nagy reményeket fűzök hozzá pattanások terén is., de a rövidtávú szereplése alapján csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

AnettLucia

2019. április 1.

Ha szemkörnyéken használom csípi a szemem és a pattanások is gyorsabban előjönnek nálam sajnos :( Jobban bevált a sensibio

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

brigditd

2019. március 30.

Én nem dobtam tőle hátast sokkal többet vártam volna tőle amilten ára van. Szépen tisztít de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

BB1995

2019. március 28.

Nagyon szuper micellás arclemosó, igaz az ára picit drága de a termek honlapján ki lehet fogni szuper akciókat,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Tiziana

2019. március 18.

Tökéletes! Sajnos.Az ára az, amitől könnybe lábad a szemem hacsak ránézek.
Egyébként mindent leszed, alapozót, pirosítót, rúzst maradéktalanul.
Szemfestéket nem használok csak korrektort, de a szemkörnyéken
sem csípett, és nem is szárította ki a bőrt. Ilyen az abszolút komfort,
nem húzódó, nem ragacsos, de hidratált bőr!
NEM LEHETNE UGYANEZT EGY KICSIT OLCSÓBBAN???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Tökéletes! Sajnos.Az ára az, amitől könnybe lábad a szemem hacsak ránézek.
Egyébként mindent leszed, alapozót, pirosítót, rúzst maradéktalanul.
Szemfestéket nem használok csak korrektort, de a szemkörnyéken
sem csípett, és nem is szárította ki a bőrt. Ilyen az abszolút komfort,
nem húzódó, nem ragacsos, de hidratált bőr!
NEM LEHETNE UGYANEZT EGY KICSIT OLCSÓBBAN???

mrekaa001

2019. március 12.

Szépen leszedett mindent, köztük a makacsabb, ragadósabb sminkeket is. Egyetlen negatívuma, hogy drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

tucy

2019. március 4.

Elhasználtam 2 darabot belőle , zsíros bőrre,mattító hatás nem marad el,segített az aknés arcbőrömön viszont egy idő után csak ugy volt és mattított és ennyi,elmaradt az a hatás amit ugy adott,vagyis megtartotta a bőrömnek addigi elért formáját de nem tett hozza többet! tehát egy normál bőrön jobban elképzelem a hatékonyságát hosszútávon! Egy probát megér mindenképp mert elég gazdaságos és az illata is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

e.m.e.s.e

2019. március 2.

Azokon a lusta estéken használom, amikor a fáradtság miatt már legszívesebben arctisztítás nélkül dőlnék be az ágyba. 2 darab vattakorong, Bioderma Sensibio a szemsmink eltávolításához, Bioderma Sébium pedig az arcom áttörölgetéséhez. (Alapozót nem használok, úgyhogy csak a napi szennyeződésekkel szükséges megbirkóznia.) Egy gyors vizes öblítés és kész is vagyok, mehetek aludni. :) A legjobb villámgyors arctisztítás számomra, még hidratálni sem szoktam utána, reggel pihe-puha arccal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.