Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Benedetta88

2020. január 12.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá 2x500ml-s kiszereléshez akciós csomagban, melyben az egyik flakon pumpás adagolóval volt ellátva.Ezért plusz pont, mert nagyon praktikus és könnyen lehet belőle adagolni a terméket. Elég ideje használom ahhoz, hogy véleményezhessem. Teljesen más a drogériás micellás vízekhez képest, Garnier-t használtam többfélét is, mindnél ragacsos utóérzetem volt, vagy olajosnak érzékeltem a bőröm. Ezért váltottam jó ideje 'a nagybetűs micellás vízre" persze a bőrtípusomnak megfelelőre. Amit ígér, azt teljesíti is, viszont nyáron hajlamos a kombinált bőröm, zsírosként "viselkedni", úgyhogy olyankor nem igen tudja mérsékelni a faggyútermelést. Erre még nem is találtam meg a megfelelő terméket.
Ezt leszámítva tökéletesen oldja a sminket, nem szárít, viszont egy problémám van vele, kicsit csípi a szememet, pedig egyáltalán nem az az érzékeny fajta..
Ezért csak 4*. Mindenesetre rendeltem egy Sebium csomagot, amihez pluszban járt egy 500ml-s micellás víz, úgyhogy van belőle utánpótlás.
De tervezem más dermokozmetikai márka micellás vízeit is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

De tervezem más dermokozmetikai márka micellás vízeit is kipróbálni.

KarVivien

2020. január 12.

Imádom ezt a lemosót! Mindig akciósan rendelem meg, vagy a nagy családi kiszerelésben 2x500 ml, így még jobban megéri. Számtalanszor rendeltem már és ebből a termékből sosem lesz elegem. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

norkak

2019. december 20.

Nagyon szereti az arcom, a szokásos drogériás lemosók után váltottam erre, mert az arcbőröm már mindentől csúnya. irritált és pattanásos volt. Amióta ezt használom, szépen helyreállt a bőröm. Az ára nem kevés, de én már lassan egy éve használok egy dobozzal, így számomra az ár-érték aránya megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

fleonora

2019. november 14.

Habzó géles lemosó megvásárlása után ez a kis csoda is megvásárlásra került általam kupponnapokon. Eddig hagyományos drogériásakat használtam, de úgy érzem soha többet. Nem igényelné már a bőröm ezt a kombinált bőrre való kiadást úgyhogy a következő lehet a rózsaszín kiadás lesz, de ettől függetlenül ezek után csak a Bioderma termékeit veszem meg és semmi drogériást, annak ellenére hogy nem tartom csodaszernek viszont alap kelléknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

arnitshanna

2019. november 11.

Felváltva használom az Eucerines Micellás vízzel és teszi a dolgát.Gyönyörűen helyrehozta az acnés bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

LaurM

2019. november 9.

Garniert cseréltem erre mert azt hittem, hogy lesz valami csoda hatása.. hát őszintén megvallva semmilyen hatást nem vettem észre azon kívül, hogy a sminket jól leszedi.
Nem rossz, mert nem irritál viszont azt sem tudom mondani, hogy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Nem rossz, mert nem irritál viszont azt sem tudom mondani, hogy csodaszer.

orsesz

2019. október 28.

Elég sok micellás vizet vettem már, kb mind csalódás volt, mert szinte mind bántja a szemem.
Szerencsére sok kudarc után már megtaláltam az igazit, csak az pont elfogyott és nem lehet minden sarkon kapni, ezért ezt vettem helyette sosben, mert nem volt otthon semmi, de pont gyógyszertárba vezetett az utam és megláttam a pénztár melletti polcon szóval nem volt időm itt nyomozni utána, spontán vásár volt.
A bioderma fényvédője már number one nálam, de vele még nem ismertük egymást, ezért nem mertem rögtön nagy kiszerelést venni.
Összességében jó, a sminket könnyen lehozza, a szemem nem csípte(!) nem szárít.
A bőrömet nem bántotta, további pattanásokat nem okozott, sőt mintha az apróbb hibák hamarabb el is múlnának használatával.
Nem mondom, hogy nem veszem újra, viszont van egy natúrkozmetikum ami bevált, annak szebbek az összetevői, nincs benne illatanyag sem és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Összességében jó, a sminket könnyen lehozza, a szemem nem csípte(!) nem szárít.

nadett1217

2019. október 26.

Kombinált a bőröm , de az arcom egyes részeit erősen szárította .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Kombinált a bőröm , de az arcom egyes részeit erősen szárította .

Dicsak

2019. szeptember 29.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, szóval most fáj a szívem, hogy le kell húznom. A pattanásaimmal kapcsolatban sok reményt fűztem hozzá, ezért is ruháztam be rá. Igazából a használata után méginkább kitágultak a pólusaim, kicsit csípett is. Valahogy, visszagondolva arra az időre, amikor használtam, tényleg több lett a pattim, a homlokom pedig állandóan vörös volt, de ezt nem biztos, hogy neki tudhatom be. Mindenesetre 3 csillaggal "jutalmazom", mivel sminklemosóként kivállóan tette a dolgát, viszont azt veszek az ára töredékéből is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

szanii

2019. szeptember 16.

Véletlenül jutottam hozzá, a rózsaszínt rendeltem, és ezt küldték helyette. Utólag nem bánom, mert van néha pattanásom (a többi bioderma termék szépen lecsökkentette a pattanásokat) és amikor arcot törlök ill. sminket mosok le vele akkor egyből nyugtatja a bőrömet. Most majd felváltva használom, hol ezt, hol a rózsaszín párját. Én is a Garnier-t cserélem le erre, még van abból is, de szerintem maradok ennél! Nagyszerű termék, jó ára van (dermashopon 2x250ml micellás víz 3800Ft nagyon baráti). Kár, hogy ez nem parfümmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.