Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 4500 , Eladó: Kitti88
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: személyes átvétel, foxpost
Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire + Yves Rocher Sebo és kézkrém
Ár: 2.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

coffeeaddict13

2022. május 19.

Patikában láttam meg és mivel pont kerestem utazáshoz kis kiszerelésű lemosót, gondoltam kipróbálom. Abszolúte nem bántam meg, az egyik legjobb lemosó, amit kipróbáltam, az olajat és a sminket gond nélkül leviszi az arcomról és nagyon jó, friss és egészséges érzést hagy maga után, mindenképp szeretnék venni belőle még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

nemethdorcy

2022. május 4.

A Sensibioval indult a Bioderma rajongásom, végül áttértem erre, mivel kombinált a bőröm. Nagyon szeretem használni, megfelelően tisztít, nem szárít, és nem fénylik utána az arcom. Többször újravettem már a micellafesztivál keretében és maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Milike33

2022. április 27.

Zsíros bőrre tökéletes. Nem fénylik az arcom utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Zsíros bőrre tökéletes. Nem fénylik az arcom utána.

ella1993

2022. április 27.

Több lemosòval pròbáljoztam már, de valahogy ez a termék vállt be a legjobban. Kellemes az illata, nem irritálja a bőröm és kellően tisztit. Amint elfogy ùjra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

ranett

2022. március 5.

A Sensibio változatáról tértem át erre. Azt is nagyon szerettem, az érzékeny bőröm miatt kezdtem azt használni. Mégis hiányérzetem volt, mert a bőröm zsíros is, úgy éreztem hogy valahogy nem eléggé tisztít. Ez sokkal jobb, tisztábbnak érzem a bőröm, a pattanásokat is elmulasztotta, azóta nem is jött új. Szóval akinek zsíros (és érzékeny) a bőre ezt ajánlom mindenképp. Az illatanyag ellenére sem csíp, ennél fogok maradni, abszolút megéri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Luxory

2022. február 23.

Nagyon szeretném ha nem lenne benne a propylene Glycol, ami előhozta az ekcémám. Így számomra nem lett a kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

BiankaJ17

2022. február 8.

A Bioderma Sébium ajándékszettben kaptam és double cleansing részeként használtam a Bioderma és a Balea Med lemosójával. Az illata nagyon kellemes, de ez szerintem nem meglepő a Biodrema termékeknél. Nagyon hatásos, nem sminkelek, így arról nem tudok nyilatkozni. Mindkét lemosóval ugyanazt a hatást érte el: Gyengéden tisztított és utána nem szárította ki az arcom. Szerintem tökéletes arra, amire ki van találva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 8.

Tothxheni

2022. január 24.

Szerintem a mixa hasonló bőrtípusra ajánlott micellás vize klasszisokkal jobb ennél a terméknél, és még olcsóbb is. Arctisztításra gondolom oké. dehogy a sminket azt csodaszép állapotban hagyja a bőrünkön az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

mafalda

2022. január 8.

Imádom az illatát, friss uborka!!!😘 Az alapozót maradéktalanul eltávolítja, puhítja a bőrömet. Remek termék! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

rammy717

2021. december 13.

Nem szereti a bőröm és én sem. Illatmentes (ami ugye jónak számí). Nem hagy kellemes érzetet maga után. A bőrömnek olaj a tűzre, letörlöm a zsírosságát, és 5x zsírosabb lesz pár óra múlva, majd kipattog a bőröm utána. Többre megyek vele, ha langyos vízzel leöblítem a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.