Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom
Ár: 3500 Ft , Eladó: TothViktoria
Állapot: 500 ml-ből 70-80 ml hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

AventurinAnimo

2021. április 14.

Nagyon leszedi a sminket és a szennyeződéseket a bőrről. Édesanyám is ilyet használ, teljesen meg van vele elégedve.
Nem szárít és még sosem irritálta az arcom.
Már több üveggel is elhasználtam és mindenképp újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Nem szárít és még sosem irritálta az arcom.
Már több üveggel is elhasználtam és mindenképp újravenném.

indiigo

2021. március 28.

A hipoallergén hívószó miatt esett erre a választás, mert akadtak gondjaim más termékekkel. Alapvetően mindent csinál, amit ígér, így az öt csillag is jár rá, bár az ára miatt még nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

stylo

2021. március 21.

Bevalik. Sztem ujra megveszem majd. Nem szarit, vuszont a porusaimat kitisztitja a sminknyomoktol, es szepen osszehuz. Miota hasznalom sokkal tisztabb es egeszsegesebb a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Kingus23

2021. március 18.

Próbaként kaptam ,lassan el is használom.Igazából semmi extrát nem tudok róla mondani,mivel mostanában figyelek arra,hogy parfüm mentes dolgokat válasszak ,így biztosan nem lesz újravevős(bár kellemes az illata 😛) Amit leírnak róla az teljesen igaz,szépen tisztít.Ár érték arányban viszont inkább egy mixát választanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

B.Csilla96

2021. március 13.

Kb. 15 éves korom óta használom és bár szoktam kipróbálni másmilyeneket pl.: CeraVe, Mixa stb. ehhez mindig visszatérek. Nagyon szépen tisztít, nem szárít vagy irritál. Szememet sem csípi. Illata mintha ott se lenne. Mindig a nagy kiszerelést veszem, mert brutál sokáig elég még a napi 2x használat mellett, így én nem gondolom drágának. Főleg most, hogy a micellafesztivál miatt kb egy áráért lehet kettőt venni. Összességében minden jót el lehet róla mondani, amit egy ember elvár egy micellás víztől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

dorax

2021. március 9.

A kedvenc arclemosó micellás vizem. Kipróbáltam már a márka tobbi arclemosóját is, de a bőrtipusomhoz ez vált be a legjobban. Kellemes az illata, a sminket konnyedén leszedi és nem hagy ragacsos/fura érzetet maga után. Az ára kicsit borsos, de sokáig kitart a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Kingimingi

2021. február 2.

A bőrgyógyászomnál bukkantam először 4-5 éve erre a márkára, kis minták formájában. Vittem 1-2 mintát, a következő alkalommal már vagy 15 db-ot nyomott a kezembe a bőrgyógyászom. Nem hiába, miután elfogytak be is ruháztam jó pár termékre. Természetesen akcióban, mert azért van áruk ezeknek a kencéknek. Köztük ezt a terméket is megvettem. Kellemes illat. A sminket könnye hozza le, viszont nem okozott akkora hatást, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Vavika02

2021. január 24.

Kombinált bőrömre tökéletes... sminket is könnyedén lehozza. Eddig a legjobb micellás lemosóm.
Kiskamasz lányom is szereti :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Kiskamasz lányom is szereti :-)

Rumcajsz

2021. január 20.

évek óta használom, semmi gond vele, jól bevált, nem tervezek váltani :) használat után, tiszta érzet, nagyon bőrkímélő, problémás kamasz bőrre is jó (amióta használom kisebb bőrproblémáim elmaradoztak, de lehet, hogy csak kinőttem a kamaszkorból pont egyidejűleg). kicsit drága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Hollowsora5

2020. december 7.

Csúnya bőrproblémáim lettek, és a bőrgyógyászom ajánlotta, hogy váltsam le az arcápolási szereimet. Így kezdődött az arcregenerálódásom története. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, főleg, hogy 2 ország bőrgyógyásza is ezt ajánlotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.