Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Cukorbogyii

2020. március 20.

Foreo Luna Play Plus-al használom minden este és néha reggelente is. Kiválóan tisztít már legalább 2 éve használom, nagyon sokat kibír egy nagy kiszerelés, szóval mindenképp újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

sababa

2020. március 20.

Zsírosodó bőrömre kiválóan hat. Önmagában is megállja a helyét, de kiegészítői (micellás víz + nappali/éjszakai krémjei) is kiválóak Az arcápolásban nálam a Bioderma vezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Cenguun

2020. március 12.

Nagyon zsirosodo, hatalmas pattanasokra hajlamos boromon rengeteget segitett. Sokkal szebb a borom, amiora hasznalom, leszed minden koszt. Ugy hasznalom, hogy sminket lemosom Bioderma sebium sminklemoso/arclemosoval, utana ezzel meg arcot mosok (keves is eleg). Utana arckrem (szinten bioderma/ the ordinary olaj. Masnap reggel attorlom az arcom megint az arclemosoval, es bioderma fenyvedot hasznalok utana. Ez a rutin kb eletmento nekem. Hegek is szepen tunedeznek el (sok volt es nagy). Eletem vegeig hasznalni fogom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

kata07

2020. február 27.

Glamour napok alkalmával ruháztam be rá, és nem bántam meg. Nagyol jól tisztit, maradéktalanul eltávolit mindent az arcomról. Használat után sokkal frissebb a bőröm. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Milli88

2020. február 26.

Először a kis kiszerelést vettem meg belőle. A Foreo Luna mini 2 készülékkel használom. A bőröm nagyon szereti, egy hét használat után látványos volt a javulás. Nem szárít, nem hagy maga után húzódó érzetet. Az illata kellemes, az állaga először zselés, majd a géppel eldolgozva habos lesz. Minden nap este használom, nekem így tökéletesen bevált. 3 hónap után most fog elfogyni a kis kiszerelés (200 ml), így már bátran vettem meg belőle a nagy kiszerelést (500 ml).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

ngyrbka

2020. február 17.

Problemas borre a legjobb habzo lemoso, amit eddig probaltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Problemas borre a legjobb habzo lemoso, amit eddig probaltam!

Vicuska918

2020. február 14.

Szépen tisztít, teszi a dolgát. Nekem a használata után húzódott a bőröm, picit szárította, de valószínű, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelőt választottam, mert a rózsaszín változatnál nem tapasztaltam ilyet. Zsírosabb bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Ridosama

2020. február 12.

A Bioderma Sébium Moussant Habzó Gélt a jó értékelés miatt vettem meg. Az arcomon mindig jelen volt négy pattanás amik mindig ugyanazon a helyen jöttek ki; kijöttek, ott voltak hosszú ideig, begyógyultak majd egy hét múlva megint kijöttek és így tovább. Örök körforgást játszottak. Amikor megjött a termék az első négy napban nem éreztem túl nagy változást de a második hét távlatából már láttam hogy az arcbőröm sokkal tisztább és bizony feltűnt hogy a pattanások száma elkezdett csökkenni (kell a cuccnak egy kis idő amire beindul). Egy hónap múlva már nyomuk se volt. Reggelente használom arctisztításra és most már a harmadik hónap vége felé járok vele de még mindig van egy kicsi a flakonban. Nem semmi hogy egy 200ml gél elég három hónapig mindennapos használat mellett (amennyiben csak arcra használja az ember és csak napi egyszer mos vele arcot). A flakonból elég egy pumpálás az arcra, nagyon kényelmes a használata. Nem csípi a szemet. Arctisztításra, kéztisztításra kiváló. Ami viszont feltűnt hogy kicsit szárít. Én általában miután megtisztítottam vele az arcomat lekenem Nivea Creme-mel. Ami még feltűnt hogy bár az arc szép tiszta lesz tőle, a pattanásokat "leöli" viszont a kisebb bőrkiütésekkel nem tud mit kezdeni. A végére pedig jöjjön egy tanács: Bár a pattanásokat "leöli" és megakadályozza az újabbak létrejöttét ha az ember nem ügyel a hidratálásra (napi 3l víz minimum) és nem táplálkozik egészségesen; tehát ha zsíros kenyeret eszik olajban sült krumplival és rántott hússal akkor bizony a pattanások fognak győzni és előbújnak... de mindenkit vigasztaljon az hogy még rossz táplálkozás esetén is nagyon nehezen jönnek majd elő. Viszont ha jól táplálkozik az ember akkor nincs esélyük előjönni. Amint elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

ZsofiaLoren

2020. február 11.

Akciós volt a patikában a 100 ml-es kiszerelés 1490 Ft-ért, így gondoltam kipróbálom. Nekem eléggé bejött ez a gél. Használata után láthatóan tisztább és üdébb a bőröm. A pórusokat kissé összehúzza. Én szemre nem használom, oda más sminklemosót használok. Mivel utána még van pár lépés az arcápolási rutinomban, így nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

TKataa

2020. február 4.

Nekem csalódás volt ez a termék... Nem vettem észre semmi pozitív hatást hosszútávú használat után sem. Az én bőröm nem szerette, szárította is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.