Bioderma

Ár:   4150 Ft és 7950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2022. november 14.

Ár:   4150 Ft és 7950 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Matlakne

2024. április 17.

Nemrég kezdtem el használni,nagyon zsíros a bőröm,de ez tényleg segített. Imádom😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 17.

L.timea

2024. március 27.

Pár hónapja használom, nagyon megszerettem. Előtte a márka sláger-micellás vizével tisztítom meg az arcom, utána a my Clarins lemosóval ( a mélyebb tisztításért). Lecseréltem erre a Dermedic lemosómat, és a bőröm azóta nyugodtabb.A kiszerelés tényleg elég gazdaságos,kiváló komforttermék. Önmagában nem tudom mennyire tisztítana, csak emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 27.

dawe

2023. december 26.

A parfum tartalmát nem nézve az egyik legjobb arclemosó amit használtam 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

A parfum tartalmát nem nézve az egyik legjobb arclemosó amit használtam 😊

zonga

2023. szeptember 21.

Egy előadáson kaptam termékmintaként egy 100 ml-s tubussal. (Egyébként időnként vannak pattanásaim, de nem mondanám zsírosnak a bőrömet.) Kellemes illata van. Jól kenhető, kicsit habzik, de pont elegendő mértékben. Használata után tisztának, frissnek érzem a bőröm. Hidratálok utána, de ez amúgy sem árt arctisztítás után. (De nem érzem, hogy különösebben szárítana.) Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 21.

ttkata

2023. augusztus 2.

Jól tisztít, az én bőrömet nem szárítja. Természetesen utána kell az alapos hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

kleeyr

2023. június 9.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, bár már a megvásárlása is tervben volt. Nagyon drága, de nagyon nagyon sokáig elég is (legalábbis a nagy kiszerelése) úgy hogy így számomra megéri. Újra vásárlós számomra, nem szárítja a bőröm, nagyon szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 9.

B.Csilla96

2023. május 20.

Problémás bőrre kiváló. Kicsit szárított, amikor még ezt használtam, de úgy is ken utána krémet magára az ember, szóval ez egy elhanyagolható hibája. Jól habzik. Viszont ebbe a kategóriába vannak ugyanilyenek vagy még jobbak sokkal jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 20.

kriszti9416

2023. április 14.

Elég jól tisztít, viszont az én bőrömet eléggé szárította is. A vele való arcmosás után húzódott a bőröm, szóval a hidratálás elmaradhatatlan utána. Az állaga, illata teljesen jó. Drága, de legalább elég nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

zsannarita

2023. március 30.

Ez az első gyógyszertári lemosó amit használok, de ezt már több mint egy éve. Alapvetően használat után nem érzek nagy változást a tiszta érzeten kívül, a meglévő pattanásokat nem igazán viszi lejjebb, viszont ha néha néha úgy alakul, hogy nem használom, akkor azt megérzi a bőröm és több pattanásom lesz. Az illata nem igazán tetszik, de nem is zavaró. Azonban néha felbontás után az idő előrehaladtával mintha egyre kellemetlenebb illata lenne, pedig még jónak kellene lennie a szavatosságának a dobozon feltüntetett felhasználási idő szerint.
Most jutottam el arra a pontra, hogy több mint egy év után kipróbáljak valami más lemosót is, de ha nem találok olyat, amit jobban esik használni, akkor tudom, hogy ehhez vissza tudok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Cintia94

2023. február 7.

A 2. Flakonnal használom, határozottan tiszta érzetet hagy a bőrön, egyáltalán nincs viszkető húzódó bőrérzet használat után, nekem nagyon bevált, a 200ml legalabb 2 hónapog elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Methylpropanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.