Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

dora0504

2019. október 14.

Nagyon rossz állapotú bőröm van,mitteszeres,gyulladt patikkalés mellé száraz is. Itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem nagyon jót tett a bőrömmel. Hiába arcradiroztam előtte egy niveás arcradirral ezt alkalmazva még azért rendesen leszedte a szennyeződéseket, nagyon kellemes tiszta arcbőrt adott. Csodás. Isteni illattal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Evi0924

2019. október 7.

Kb. 13 éves korom óta küzdök a pattanásokkal, ez idő alatt pedig számtalan krémet, maszkot, lemosót és bőrradírt kipróbáltam, viszont egyik sem volt elég hatásos. Egy hónapja valamiért a szokásosnál is több pattanásom jött ki és ekkor határoztam el, hogy (a magas ára ellenére) megveszem ezt a terméket. Kevesebb mint 1 hét használat alatt, jelentősen jobb állapotba került az arcom. Minden este, 1 pumpányival használok belőle, eddig negatív hatást nem tapasztaltam (és remélem, hogy nem is fogok), szóval teljesen meg vagyok elégedve vele. Az illata éppen csak egy kicsit érzik, de nekem
nagyon tetszik. Eddig minden arctisztító szárította az arcomat, ez viszont nem. Pattanásaim még maradtak, nem szűntek meg teljesen, de ezt nem is vártam. Mióta használom, azóta az arcom, a lehető legjobb állapotba került, ez pedig nekem bőven elég. Most már csak azt sajnálom, hogy nem találtam rá előbb :/ Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert számomra ez tényleg egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Martu0508

2019. október 6.

Páromnak vettem meg a Sébium termékcsalád több tagját és kombinált bőrüként nem tudtam ellenállni, hogy én ki ne próbáljam őket. Épp egy szebb időszakban használtam először, ezért annyi hatást láttam, hogy az orromom lévő mitteszereimen segített valamennyit. Miután visszatértem a saját arcápoló termékeimhez, akkor vettem észre, hogy mennyivel szebb lett a bőröm, és mennyivel kevesebb problémám van a T zónámba. Én biztosan használni fogom a jövőben is, már csak egy hozzá illő hidratálót kell találnom, mert azért nekem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

sdorcii

2019. október 5.

egy Youtuber, Módis Gabi ajánlása miatt vettem meg, mert neki nagyon bevált (főleg nyáron, mikor könnyebben zsírosodik az ember bőre). Eleinte nem voltam róla meggyőződve, hogy jó-e az én bőrömre, de akkor jöttem rá igazán mennyire is jó mikor az egyetemre visszamenve otthon felejtettem. egyszerűen semmivel sem tudtam olyan jól megtisztítani a bőröm, hogy ne nézzen ki úgy már napközben mint egy disco gömb. tehát összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen tisztít, az illata is kellemes, nem pattogott ki a bőröm szinte egész nyáron és ami szerintem fontos szempont, hogy kicsit is elég használni belőle, így nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

simbenz

2019. szeptember 28.

Uriage DC mosakodókrém alternatívájaként vettem, de nem szerettem használni. Nem tudom mi bajom volt vele, semmi, de mégse tetszett se a tisztító hatása, se az illata. Az Uriage jobb, szívesebben nyúltam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

szabrinka

2019. szeptember 4.

Ez tényleg nagyon jó! <3 Már 1-2 használat után látványosan csökkentette a patikat. Nem csak arcra lehet használni,nekem pl dekoltázson is használt,vagy ha valakinek a háta ki van pattogva,érdemes kipróbálni ott is. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

nocika113

2019. augusztus 9.

Masszív 10es.
Utazo meretben, 100ml-es változatban vettem meg kipróbálni június végén és még mindig megvan kb harmada. Mióta használom egyszer volt egy csúnyább kifakadása a bőrömnek, de úgy gondolom hogy az új termék miatt történt.
Magamhoz képest a lehető legjobb most a bőröm úgy érzem és ebben nagy szerepet játszik ez a lemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Masszív 10es.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Enélkül én most már nem tudnék élni. Minden este használom, egy pumpányival ez egész arcomat, nyakamat és dekoltázsomat le tudom mosni. A szennyeződéseket és a sminket is (még a vízálló szempillaspirált is) makulátlanul eltávolítja. Az illata nagyon kellemes, frissítő és imádom! Sőt, sokkal kevésbé zsírosodik azóta az arcom, amióta használom! Egy tubus majdnem egy évig elég!
Mindenkinek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mindenkinek nagyon ajánlom!

kgyrk

2019. augusztus 2.

A sokadik flakon után kijelenthetem, hogy nagyon szeretem! Minden este használom (akkor is ha sminkeltem aznap, és akkor is ha nem). Imádom, hogy nem kell vele "pepecselni", pikk-pakk a zuhany alatt lemosom vele az arcom. Nem irritál, nem csípi a szemem, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

avalanche

2019. augusztus 1.

Szerettem egy ideig, mert úgy éreztem, hogy jól tisztít. Aztán rájöttem, hogy van benne SLES, ami a kezemen lévő bőrt készítette ki, így biztos nem fogom újravenni, és az alján lévő maradékot sem biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.