Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom
Ár: 2000 , Eladó: manon
Állapot: a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

schnau.adelle

2021. január 10.

Nekem ő az első habzó lemosóm. Meg vagyok vele elégedve. Az illatát egyenesen imádom.
Nekem a kisebb kiszerelés van meg és nagyon sokáig elég.
Ajánlom mindenkinek :)
Update: a parfüm miatt nem vásárolom újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Nekem a kisebb kiszerelés van meg és nagyon sokáig elég.
Ajánlom mindenkinek :)
Update: a parfüm miatt nem vásárolom újra!

PrincessBell

2021. január 10.

2020. 01. 28. Sok márkát próbáltam már a kombinált arcbőrömre, de ez az első, ami már 1 használat után éreztette a hatását és rekord idő alatt rendbe tette a bőrömet. Érzékeny időszakban kezdtem használni (menstruáció előtt egy héttel), amikor folyamatosan jöttek ki rajtam a pattanások, de ez megszűntette. Rendesen tisztít, nem szárít és számomra az illata is nagyon kellemes. Felüdülés ennyi próbálkozás és pénzkidobás után.

2021. 01. 09. Sokat tanultam az elmúlt egy évben összetevőkről meg a többiről. A sebium család rövid távon fejtette ki a hatását, tényleg előrelépés volt az ezt megelőző Hymalaya meg Garnier lemosókhoz képest, de nagyon agresszívnek bizonyult a bőrömre, egy idő után leszárítja az ember fejét, jobb kifejezést nem tudok erre. Nekem kb. 3 hónapig látszott a javulás, utána sajnos a szárító hatása miatt elkezdett minden problémám újra előjönni. Ha nem használja napi szinten az ember, akkor lehet hosszútávon is jó lehet. Személy szerint más vonalat részesítek előnyben azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

hv22

2020. december 12.

Pattanásos, zsíros bőrön használtam el egy 200 ml-es flakonnal. Nagy előnye, hogy egy pumpányi elég belőle, így ezt a kiszerelést kb. fél évig használtam, így az ára abszolút megérte. Valamelyest talán csökkentette a pattanások kialakulását, de azért csodát nem tett. Elektromos arctisztítóval használtam, jól habzik, könnyű dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Eszter5

2020. december 10.

Az itt írt vélemények és egy sminkes véleménye alapján vettem meg. Hát őszintén szólva nem nagy durranás szerintem túlságosan istenítik ezt a terméket, ahoz képest amennyit tud. Nekem zsíros pattanásra igen hajlamos bőröm van, és úgy tűnik ez a termék kevés volt a bőrömnek. Tisztítani jól megtisztította az arcom, de nekem ennél több kell. Semmilyen nagy változást nem láttam pedig bíztam a termékben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

katkata00

2020. december 10.

Használtam ezt sokat, nagy kár, hogy parfüm van benne. Kissé kevésbé volt zsíros a bőröm mikor használtam, de semmi lényegesebb változást nem adott. Mostmár csak cerave tiszítokat és olaj lemosót használok. Ég és föld, ehhez képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Csillag2812

2020. november 29.

Nekem csak illata és az állaga miatt 4 csillag, egyébként jó lenne, ha mondjuk parfümmentes lenne, vagy ha már van benne parfüm, ne ilyen férfis illata lenne. Az állaga nekem túl híg, jobban szeretem a gélesebb textúrát, néha nem is habzik rendesen. Foreoval használom, tiszta, puha lesz tőle a bőröm, nem irritál és nem szárít. Mintha kevesebb pattanásom is lenne mióta használom. Nem rossz termék, de ennyiért van ennél jobb is. A termékcsaládból nekem az arcradír a kedvencem, az egy csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Kriszta92

2020. november 14.

Mindennap este meg reggel használom. Nagyon szeretem. Szépen tisztít, nem szárít. Illata kellemes, talán kevesebb pattanas van rajtam mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Doryca007

2020. november 6.

Csak az első 2-3 napban láttam javulást a bőrömön, bár szárított a rendesen. A micellas vizevel és a globallal használtam egyutt. Aztán beütött a krach... Tele lett tőle az arcom komedokkal, pattanásokkal. Egy termék sem bánt el így velem. Azóta sem tudtam.helyrerakni a bőröm. ha van ötletek rá, szívesen fogadom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

alidak

2020. október 23.

Régebben használtam még, de gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt, lehet másodszorra jobb lesz. Nem tetszik ez nekem, különösebben nem rossz termék, de szárít, és nincs kevesebb pattanásom tōle. Nekem kevert bôrtípusom van, szóval lehet nem nekem szánták ezt a terméket. A kiszáradt bôröm meg még jobban gyullad, tehát a pattanásaim is pirosabbak és gyulladtabbak. Csakis zsíros bõrüeknek ajánlanám, akiknek nem is érzékeny az arcbőrük. Az én kevert, érzékeny arcbőrömhez ez túl durva - plusz pont viszont, hogy valamelyest mintha segített volna a hát, illetve váll aknémon, viszont ezt valószínűleg másik arclemosó is megtenné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Lilluc

2020. október 22.

Azt hiszem megtaláltam az arclemosómat. Plusz, kezdek belejönni abba, hogy hogyan válasszak jó termèket ajánlások alapján. :D
Kicsit szárít, de az arckrèmèvel rendbe teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Kicsit szárít, de az arckrèmèvel rendbe teszi a bőröm.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.