Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

szabrinka

2019. szeptember 4.

Ez tényleg nagyon jó! <3 Már 1-2 használat után látványosan csökkentette a patikat. Nem csak arcra lehet használni,nekem pl dekoltázson is használt,vagy ha valakinek a háta ki van pattogva,érdemes kipróbálni ott is. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

nocika113

2019. augusztus 9.

Masszív 10es.
Utazo meretben, 100ml-es változatban vettem meg kipróbálni június végén és még mindig megvan kb harmada. Mióta használom egyszer volt egy csúnyább kifakadása a bőrömnek, de úgy gondolom hogy az új termék miatt történt.
Magamhoz képest a lehető legjobb most a bőröm úgy érzem és ebben nagy szerepet játszik ez a lemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Masszív 10es.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Enélkül én most már nem tudnék élni. Minden este használom, egy pumpányival ez egész arcomat, nyakamat és dekoltázsomat le tudom mosni. A szennyeződéseket és a sminket is (még a vízálló szempillaspirált is) makulátlanul eltávolítja. Az illata nagyon kellemes, frissítő és imádom! Sőt, sokkal kevésbé zsírosodik azóta az arcom, amióta használom! Egy tubus majdnem egy évig elég!
Mindenkinek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mindenkinek nagyon ajánlom!

kgyrk

2019. augusztus 2.

A sokadik flakon után kijelenthetem, hogy nagyon szeretem! Minden este használom (akkor is ha sminkeltem aznap, és akkor is ha nem). Imádom, hogy nem kell vele "pepecselni", pikk-pakk a zuhany alatt lemosom vele az arcom. Nem irritál, nem csípi a szemem, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

avalanche

2019. augusztus 1.

Szerettem egy ideig, mert úgy éreztem, hogy jól tisztít. Aztán rájöttem, hogy van benne SLES, ami a kezemen lévő bőrt készítette ki, így biztos nem fogom újravenni, és az alján lévő maradékot sem biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

hivespanni

2019. július 28.

Számomra ez a nagybetűs ARCTISZTÍTÓ. Az egyébként zsíros/kombinált bőrömet szinte minden lemosó szárítja, de ez tökéletesen végzi a dolgát. A téli időszakban borzsasztóan pattanásos volt az arcom, leginkább a T-zónában, de ez a csoda helyretette. Bár nem olcsó kategória, de megéri, fél pumpányi elég egy arctisztításhoz. Akinek problémásabb a bőre mindenképp próbálja ki, az első néhány alkalommal is látható a változás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

veresbetti

2019. július 26.

Pár hónapja használom és ez a Bioderma termék is maga a csoda az én kombinált bőrömnek. Már az első hetekben is csökkentette a megjelenő pattanások számát, mostanra pedig már csak nagyon ritkán jelenik meg 1-1 kis akné a bizonyos napok előtt. :)
Kitűnő a tisztító hatása, nem szárít, nagyon gazdaságos, én a legnagyobb kiszerelést vettem meg, de 2 hónap alatt alig fogyott belőle, pedig reggel és este is használom. Használata után a bőröm puha, tiszta és matt, de nem csikorgósan száraz. Végre megtaláltam a számomra legideálisabb arctisztítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

katkata00

2019. július 17.

Nagyon régóta használom. Nagyon zsíros a bőröm és már rövid időn belül szebb lett tőle a bőröm. Könnyed, kellemes a használata, nem szárít. Legutóbb nagy kiszerelést vettem, amit több mint fél éve használok és még csak a fele fogyott el. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Bianka2211

2019. július 14.

Lassan 2 hónapja használom, és semmivel nem tud többet, mint egy olcsó lemosó. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Wertz19

Korcsoport: < 18
2019. július 14.

Nem irritál, nem szárít, de nem is zsírosít, mégis puhává teszi a bőrömet.
Ja és tényleg jó borotvahab helyett is:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 14.

Nem irritál, nem szárít, de nem is zsírosít, mégis puhává teszi a bőrömet.
Ja és tényleg jó borotvahab helyett is:D

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.