Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 4000 , Eladó: Kitti88
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: személyes átvétel, foxpost
Ár: 3199 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dreammiyss

2022. január 16.

Az 5oo ml-s változata van meg nekünk, párommal közösen használjuk. Neki bőrgyógyász ajánlotta a roseacnés bőrére. Alaposan megtisztítja az arcbőröm, napi rutinom részévé vált. Reggel és este is használom, este egy alapos micellás tisztítás után arctisztító kszülékkel párosítva. Valszínűleg újra fogjuk vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

SziKri

2021. december 25.

Olyan lelkesen vettem meg, de az én bőrömre nagy csalódás. Alig habzik, nem szedi le megfelelően a maradék sminket 2. körben, és rögtön húzódik tőle a bőröm. Az illata és a színe :D jó. Az árához képest az én bőradottságaimhoz sajnos pocsék. Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

sigma

2021. november 10.

Nagyon szerettem, évekig használtam. Anyukám vette nekem, ő is évek óta kitart mellette.
Jól habzik, jól tisztít, friss az illata, használata után mindig tükörsima tapintású volt a bőröm. A nagy kiszerelés baromi sokáig elég, szóval ár-érték arányban is nagyon megéri.
Sajnos önmagában, ha utána nem kentem semmit az arcomra, nagyon irritálta, szárította. Kipirosodás, száraz, vörös foltok, apró pici pattanások jelentek meg mikor elhagytam a szérumokat/krémeket utána (ami tök hülye kísérlet volt részemről, soha többet, ezt egy életre megtanultam), de azokkal együtt tökéletesen jól működött. Csak azért cseréltem le, mert most a LRP Effaclar termékekkel teszek egy próbát, de ha nem jön be, biztos visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Mosizso

2021. november 6.

Sosem volt még ilyen típusú arctisztítóm, de nagyon örülök, hogy kipróbálhattam. Az én bőrömet kissé kiszárítja, ezért utána nem sokkal szeretem hidratálni. A nagy kiszerelést vettem meg, mert árban úgy egész kiegyezünk, de azt hiszem egy kicsit kíméletesebbre fogok váltani a jövőben. Akinek zsírosabb a bőre, szerintem annak nagyon beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

tetrus97

2021. október 9.

Kamasz koromban használtam, 13-20éves koromig, szóval van tapasztalatom.

Nagyon jól tisztít, viszont sem a zsírosodást, sem a pattanásokat nemnagyon gátolja (kivéve ha a kosztól jön ki). Viszont nem is ront rajtuk, a többi Sebium termékkel kiegészítve egész jól beválnak.

Magát a terméket pontozva viszont 5 csillagot nem adnék, de 4et megér, sokáig elég és a zsíros bőrnek jó kis lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Kamasz koromban használtam, 13-20éves koromig, szóval van tapasztalatom.

Emma23

2021. szeptember 5.

A 100 milliliteres változatot vettem meg hogy kipróbálnám a mostanában zsírosodó bőrömre. Szépen tisztít, nem irritálja a bőröm viszont nekem elég illatos. Jobb lenne parfüm nélkül. Utazásokhoz fogom ezt a lemosót elvinni. Ez a kiszerelés 1500 forintot megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

NiniToth

2021. augusztus 23.

A fabulon gélt használtam a Bioderma előtt, kb fél éve döntöttem úgy, hogy inkább beruházok a drágább arcápolási termékekre és a Bioderma sébium termékcsaládja illett leginkább a bőrtípusomhoz. Nagyon zsíros, pattanásos volt a bőröm a használat elején de azóta teljesen letisztult és csodát tett vele! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Nonnerka

2021. augusztus 17.

Szuper kis cucc. Több mint két hónapja használom esténként zuhanyzás közben. Még csak a kis flakon felénél tartok, így megkockáztatom, 4 hónapra is simán elég lesz, így bőven megéri az árát. Nem szárít túl vészesen, csak egy picit (a bioderma sensibio light ot használom utána). Nagyon ajánlom mindenkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

barbita

2021. július 28.

Napi 2x használom. Jól tisztít, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

Napi 2x használom. Jól tisztít, nem szárítja a bőrömet.

Vivien77

2021. július 3.

Nagyon meg voltam elégedve a termékkel. Napi használat mellett szabályozta a zsírosodást, viszont nem szárította ki a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.