Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom

pattelin

2018. december 18.

Most kezdtem el pár hete használni egy másik lemosó helyett. Hiába, az is márkás termék, ez sokkal jobban bevállt! Esténként használom. Szépen tisztít, nem szárít. Utána pedig krémet használok, a kettő együtt látványosan javított a (nem annyira problémás) bőröm állapotán! Úgyhogy remélem ez így marad! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

esztes2468

2018. december 17.

Reggelente szoktam használni, már majdnem elhasználtam egyet, és ha nem váltottam volna közben szappanra, akkor vennék újabb adagot. Alig habzik, ami számomra jó, sosem szerettem a nagyon habos dolgokat, kellemes illata van, jót tett a kombinált arcbőrömre; nem kell belőle sok, így sokáig elég. Külön tetszik, hogy lehet pumás kiszerelésben is kapni, ami sokkal jobban ösztönöz az egyszerűsége miatt, hogy használjam, illetve praktikusabb és gyorsabb, mint nyomkodással, kupakkal bíbelődni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Beba01

2018. december 9.

Meg vagyok elégedve vele.Nagyon jó termék.Reggel este használom .Gondolkodom azon hogy újra vegyem -e?Egyetlen bajom vele ,hogy kicsit szárítja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Sweetl

2018. december 3.

Nagyon szeretem.Reggel és este is ezzel mosok arcot. Nem gátolja meg teljesen a kifényesedést de sokat segít,hogy ne legyen katasztrófa az arcom és ne csillogjon, mint egy diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

ahadhazi

2018. november 28.

Esténként használom zuhanyzás közben, a pumpás kiszerelés bejött, elég 1-2 nyomás belőle naponta. Nekem nagyon bevállt, szépen leszedi a sminket. Hamar zsírosodik az arcom, azonban mióta ezt használom, már kevésbé zsírosodik napközben. A pingvin patikában nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Gesztenye4

2018. november 17.

Nagyon szárította a bőrömet, muszáj mellé egy jó hidratáló. Több mint fél évig használtam, nem veszem újra, mert nem tartja kordában a pattanásaimat, sőt, már nem csak a homlokomon, hanem az orcáimon is előjöttek. Nagyon jól habzik, érdekes illata van, a vízzel elkent szemfestéket gyönyörűen lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

lakzso

2018. október 30.

Igen, nem olcsó, de én már komoly gyógyszeres kezelés előtti utolsó mentsvárként vettem meg. 3 hónapja használom naponta kétszer (kb most járok a kis kiszerelés felénél), plusz heti kétszer a mikroszemcsés habzó bőrradírt, és sokkal szebb a bőröm. Nem gyulladnak be olyan könnyen miteszerek, nem tokozódnak be és a hegek is gyorsabban tűnnek el egyedül az államon lévő kis patikkal nem kezdett sokat valamiért.
Kicsit szárít, kell hozzá (egy nem túl zsíros) hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kicsit szárít, kell hozzá (egy nem túl zsíros) hidratáló.

Pocoknyusz

2018. október 2.

Egyszer már elhasználtam belőle fél litert, és csak akkor tűnt fel, mennyire király, amikor nem vettem újra egy fél évig. vele sem tökéletes, de nélküle borzalom! Csökkenti a zsírosodást (különösen a pórusösszehúzó krémjével együtt), enyhíti a pattanások gyulladását. Kicsit természetesen szárít, de közel sem annyira, hogy kezelhetetlen legyen, vagy hogy ne érje meg. Én, a kombinált, de elsősorban zsíros bőrtípusommal csak ajánlani tudom. Egyetlen "hibája", hogy nem habzik annyira, inkább takonyszerű, de az szerintem nem baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

mihrek

2018. szeptember 30.

Nagyon szeretem, már legalább 3. vagy 4. flakonnal kezdek neki a használatának :) Jól tisztít, kevés is elég belőle, picit szárít, ezért van, hogy a napi két alkalom helyett csak egyszer, este használom, reggel pedig a Bioderma Sensibio arclemosóját :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

hzs

2018. augusztus 28.

A gyógyszertárban dolgozó néni hatására néztem utána, rákerestem hol a legolcsóbb, és az Oktogon patika oldalán meg is rendeltem 2700 ft-ért. Még csak egy hete vettem, de tényleg tök szuper. Az első napokban reggel-este használtam, de később már csak este, mert reggelre nagyon szárította az arcom, akkor inkább csak hideg vízzel szoktam megmosni. Este fürdés után használom, és elég belőle egy pumpa is a teljes arcra. Nagy könnyű habosítani, nincs irritáló illata, utána nem piros az arcom, nem fényes, tényleg tisztának tűnik. Nyilván kicsit szárítja a bőrt, de nem vészesen. Utána lehet használni éjszakai hidratálót vagy ilyesmi, én nem szoktam, csak szemkörnyékápolót. Egyelőre még nem tudom mennyire hasznos pattanások (kialakulása) ellen, remélem később tudom updatelni, hogy arra is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.