Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom

ngyrbka

2020. február 17.

Problemas borre a legjobb habzo lemoso, amit eddig probaltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Problemas borre a legjobb habzo lemoso, amit eddig probaltam!

Vicuska918

2020. február 14.

Szépen tisztít, teszi a dolgát. Nekem a használata után húzódott a bőröm, picit szárította, de valószínű, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelőt választottam, mert a rózsaszín változatnál nem tapasztaltam ilyet. Zsírosabb bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Ridosama

2020. február 12.

A Bioderma Sébium Moussant Habzó Gélt a jó értékelés miatt vettem meg. Az arcomon mindig jelen volt négy pattanás amik mindig ugyanazon a helyen jöttek ki; kijöttek, ott voltak hosszú ideig, begyógyultak majd egy hét múlva megint kijöttek és így tovább. Örök körforgást játszottak. Amikor megjött a termék az első négy napban nem éreztem túl nagy változást de a második hét távlatából már láttam hogy az arcbőröm sokkal tisztább és bizony feltűnt hogy a pattanások száma elkezdett csökkenni (kell a cuccnak egy kis idő amire beindul). Egy hónap múlva már nyomuk se volt. Reggelente használom arctisztításra és most már a harmadik hónap vége felé járok vele de még mindig van egy kicsi a flakonban. Nem semmi hogy egy 200ml gél elég három hónapig mindennapos használat mellett (amennyiben csak arcra használja az ember és csak napi egyszer mos vele arcot). A flakonból elég egy pumpálás az arcra, nagyon kényelmes a használata. Nem csípi a szemet. Arctisztításra, kéztisztításra kiváló. Ami viszont feltűnt hogy kicsit szárít. Én általában miután megtisztítottam vele az arcomat lekenem Nivea Creme-mel. Ami még feltűnt hogy bár az arc szép tiszta lesz tőle, a pattanásokat "leöli" viszont a kisebb bőrkiütésekkel nem tud mit kezdeni. A végére pedig jöjjön egy tanács: Bár a pattanásokat "leöli" és megakadályozza az újabbak létrejöttét ha az ember nem ügyel a hidratálásra (napi 3l víz minimum) és nem táplálkozik egészségesen; tehát ha zsíros kenyeret eszik olajban sült krumplival és rántott hússal akkor bizony a pattanások fognak győzni és előbújnak... de mindenkit vigasztaljon az hogy még rossz táplálkozás esetén is nagyon nehezen jönnek majd elő. Viszont ha jól táplálkozik az ember akkor nincs esélyük előjönni. Amint elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

ZsofiaLoren

2020. február 11.

Akciós volt a patikában a 100 ml-es kiszerelés 1490 Ft-ért, így gondoltam kipróbálom. Nekem eléggé bejött ez a gél. Használata után láthatóan tisztább és üdébb a bőröm. A pórusokat kissé összehúzza. Én szemre nem használom, oda más sminklemosót használok. Mivel utána még van pár lépés az arcápolási rutinomban, így nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

TKataa

2020. február 4.

Nekem csalódás volt ez a termék... Nem vettem észre semmi pozitív hatást hosszútávú használat után sem. Az én bőröm nem szerette, szárította is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

PrincessBell

2020. január 28.

Sok márkát próbáltam már a kombinált arcbőrömre, de ez az első, ami már 1 használat után éreztette a hatását és rekord idő alatt rendbe tette a bőrömet. Érzékeny időszakban kezdtem használni (menstruáció előtt egy héttel), amikor folyamatosan jöttek ki rajtam a pattanások, de ez megszűntette. Rendesen tisztít, nem szárít és számomra az illata is nagyon kellemes. Felüdülés ennyi próbálkozás és pénzkidobás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

KarVivien

2020. január 12.

Nagyon szeretem, de a téli hidegben nem nagyon tudom használni, vagy nagyon ritkán. Nekem a -10 fokban alapvetően mindenem olyannyira kiszárad, hogy a víztől is ég a bőröm, így akkor kénytelen vagyok elhagyni a terméket, mert különben még szárazabb lesz az arcom, de nyáron a kedvenc termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Virvatuli

2020. január 8.

Kis tubusos mintám volt belőle, elhasználtam, bár nem az én bőrtípusomra való. Féltem is, hogy szárítani fog, de szerencsére nem tapasztaltam ilyesmit, meglepően gyengéd lemosó. A szulfát és az illatanyag miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

sackoka

2020. január 2.

Nagyon szeretem, jól tisztít, nagyon jó az illata, már több flakonnal elhasználtam. De most rátaláltam a La Roche lemosójára, az most nálam mindent visz, de lehet, hogy ha ahhoz hozzászokik a bőröm, akkor visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Maknae

2019. december 30.

Kíméletes géles lemosó. A zsírosodáson segít, és alapvetően nem tisztít rosszul, de az előző lemosóm jobb volt. Értsd: több mitesszerem lett a váltás óta, és egy-két kisebb pattanás is jelentkezik mindig. Semmi túl komoly, de ha egyszer van jobb, miért is elégednék meg ezzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.