Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom

anita33

2019. május 27.

Több mint egy éve használom és szuper tisztító. Reggel és este szoktam vele arcot mosni. Elég problémás a bőröm, aknéra erősen hajlamos, de segített. Este a bioderma ugyanezen termékcsalad hidratálóját használom amivel tökéletes kombináció. A fél literes kiszerelés 2-3hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Sierra0120

2019. május 25.

Nagyjából fél éve ruháztam be rá, legfőképp Szilágyi Szilvi és a krémmániás vélemények miatt, hát nem kellett csalódnom. Tényleg nagyon szépen tisztít, szuper érzés, nem csíp, nem mar. Azt azért hozzá kell tennem, hogy az én kombinált bőrőmet szárírtja, de mindig a rutinom része a hidratáló ez után, szóval egyáltalán nem probléma. Azt még hozzátenném, hogy a kiszerelés nagyon baráti, fél év alatt most fogyott el a fele, és napi 2x használom. Szeretem, tuti újravevős, ennél jobb lemosót nem találtam eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

GDora

2019. május 22.

Nagyon szeretem, szépen tisztít, az esti rutinom alapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Nagyon szeretem, szépen tisztít, az esti rutinom alapja.

s05

2019. május 14.

Szepen teszi a dolgat, nekem a teljes sminket egy mosassal lehozza (amugy mindig 2-3 lepesben tisztitom az arcomat), tenyleg nem szarit. Az egyetlen negativum amit fel tudok hozni ellene az a parfum. Ajanlom kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

emeseee6

2019. május 3.

Szuper lemosó,akinek ilyen zsírbomba a bőre,mint az enyém. Tényleg szabályozza a faggyútermelést,kellemes tapintású bőrt hagy maga után. Együtt hasznűálom a sebium család több tagjával is,együtt szuper eredményt lehet elérni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Babooca

2019. április 26.

Használom már 1 hete, ezért a jövőben majd frissítem a megjegyzésemet. Az illata kissé férfias, bár engem nem zavar, mert frissítő. Esténként sminkeltávolítás után felváltva használom a Sensibio-val. Ez egy szuper termék. Nem szárítja az arcom, Foreo Luna Mini 2-vel használva tökéletesen eltávolít minden szennyeződést, sminkmaradványt az arcomról, amire előzetesen a micellás víz nem volt képes. Nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem nagyon jó termék. A mitesszereimmel, a kifényesedéssel egyenlőre még nem tudom mit tud kezdeni. A bőrképem általánosságban szebb ezektől a Bioderma lemosóktól. A tapintásuk megváltozott, végre egyenletesen sima, puha a bőröm. Száraz foltjaim azóta nem voltak, mióta átálltam a Biodermákra. Micellás vízzel együtt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nekem nagyon jól bevált,jól tisztít,viszont nem szárit. Jó puha lesz tőle az arcom és nem húzódik,a kevés tisztító egyike,amitől nem viszketek. A legjobb. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Ivettlany

2019. április 10.

Először olaj lemosóval tisztítom meg az arcom, második lépésnek használom ezt a lemosót. Tökéletesen eltávolítanak így minden sminket és szennyeződést. Utána következik az arcápolás többi része. Nem cserélném le másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Ennie86

2019. április 8.

Sajnos engem is utolért az undok pattanásosság, hatalmas, gyulladt formában. :( Sokat keresgéltem a neten és persze itt is, hogy mit lehetne tenni. A drogériás 'csodaszerekről' lemondtam. Akkor találtam rá erre a lemosóra. Egy kedves krémmániás lánynak pont volt egy eladó példánya (innen is ezer hála Klau :) ).
Na de a termékről is: kicsit folyós, kellemes illatú lemosó. Nagyon praktikus az adagolója. Nem szárítja az arcomat. Mattít, friss utána a bőröm. Mivel több új dolgot is bevezettem a rutinba, így kezd helyrejönni az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kitti0120

2019. április 6.

Oszinten azert adok erte csak 4 csillagot mert:Eleg draga egy flakon.Masodszor pedig nem okoz pattanasokat ha hasznalom azonban neha kimarad egy ket nap hogy nem hasznalom es akkor eleg csunyan kijon egy par pattanas az amugy is pattanasos boromon.Lehet hogy ujra vennem de meg kiserletezek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.