Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom

ildiko0306

2019. április 4.

Gyógyszertárban ajánlották a hátamon lévő pattanásokra, jól tisztít és mattít. Az arcomra hosszú távon nem használnám mert nagyon szárítja a bőrt, de amire én vettem, arra nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

AnettLucia

2019. április 1.

Sajnos gyorsabban előjönnek a pattanások, ha ezt használom :( a sensibio jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Jutka1989

2019. március 28.

Kicsit féltem tőle, mert azt hittem, hogy szárítani fog, de nem így történt. Az illata nekem szokatlan, elsőre férfi tusfürdőre emlékeztetett. A hatása viszont fantasztikus, szépen tisztít. Utána egyből bekenem a Sebium Hydra krémmel az arcom, mert kicsit húzódik. A pórusaimat szépen kitisztítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

HauszDora

2019. március 27.

Nagyon sokáig a kedvenc termékem volt, valamivel szebb lett tőle a bőröm , de a pattanások és mitesszerek sem tűntek el maradéktalanul. A sminket szépen leszedi, viszont a bioderma sébium micellás vizet is érdemes utána használni a tökéletes tisztítás miatt. Összességében ajánlom, de csodát ne várjunk tőle! Használatát követően váltottam a bioderma sensibio termékekre, de az sem vált be igazán. Végül a Paula's Choice, the ordinary és geek & gorgeous termékeknél kötöttem ki (pár hét alatt látványos az eredmény).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

kitti9282

2019. március 26.

Én sem mondanám csodaszernek. Én a la roche posay habzóját jobban szerettem, úgyhogy vissza is fogok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

RachelZ

2019. március 22.

Azonnal mattít, nyugtat, tisztít. Hosszú távon pedig nagyon meghálálja a bőr. Nem mondom, hogy nem lesznek kisebb pattanások vagy miteszerek a használata mellett, de napi kétszeri használattal egységes bőrképet lehet elérni. Nem találtam jobbat ennél, de talán nem is akarok, mert frissít, tisztít, jól illeszthető a rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Dorci94

2019. március 20.

Nem mondom, hogy csodaszer de nagyon jól végzi a dolgát. Tisztít, mattít és nagyon jó, könnyű kis állaga van az illatáról nem is beszélve.
Egyetlen dolog ami miatt nem kap 5*ot az az, hogy azonnali hidratálás nélkül húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Theodora

2019. március 19.

Eucerinről váltottam erre. Az Eucerin is nagyon jó volt, de ez mintha kicsit jobb lenne. Nagyon jól tisztít, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Javítani nem sokat javít a bőrömön, de fenntartja a PCOS után nagy küzdelmek során kialakult normál állapotot. Nagyon félek, hogy rosszabb lesz a bőröm, így nem kenek rá akármit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Babauszka

2019. március 18.

Csodaszer! Tökéletesen tisztítja a kombinált bőröm és nem szárítja. Már 1db 200ml-es kiszerelés elhasználása után is látszik, mennyire sokat javított a bőröm normális faggyútermelésében. Reggelre sokkal kevésbé, vagy szinte alig fényesedik ki a T zónám. Naponta 2x használom, a 200ml-es kiszerelés kb. 2,5-3 hónapig tartott ki. Újra vettem és még nagyon sokáig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

dbetti93

2019. március 16.

Korábban sok arctisztítót próbáltam a problémás bőrömre, de egyik sem vált be igazából. Aztán úgy döntöttem hogy kipróbálom ezt a terméket, már egy ideje megvan lassan fogy, kis mennyiség is elég belőle, naponta kétszer használom. Nem szárít ez már pluszpont, a bőr "olajosságát" is mérsékli, de nekem nem lett tőle szebb a bőröm, inkább csak a meglévő állapotot tartja fent, mondjuk már az is nagy szó hogy nem romlik az állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.