Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jayf

2021. november 26.

Csodás kis krém, érzékeny, néha pattanásos, kipirosodásra hajlamos bőrömre vettem, amit sokat hámlasztok is. Tökéletesen kordában tartja, nem szárad ki sehol, puha lesz tőle, és nem mellesleg nem okozott pattanásokat. Egyetlen hátránya, hogy parfüm van benne, ráadásul elég erős az illata, de nem vonok le érte csillagot, mert nem bántotta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

PSz

2021. július 3.

A fiamnak (16 éves) vettem ezt a krémet egy másikkal együtt ugyanebből a termékcsaládból, és nagyon jól bevált neki, most rendeltem neki újra. Kb egy hónap használat után kezdett jelentősen javulni az arca, és bár időnként előfordul egy-két pattanás, egész jól rendeződött az arcbőre. Ennek ellenére szerintem 5 csillagot érdemel, mert a pattanásai időszakosak és hormonálisak, bababőrt nem varázsol neki most semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

Piko888

2021. június 12.

Egy teljes tubussal elhasználtam, de nekem sajnos nem vált be. Úgy éreztem sosem szívódott be, mindig hagyott egy szilikonos réteget az arcomon, ami 1-2 órán belül átfordult egy ragacsos, zsíros érzetbe. Éjszakára és sminkmentes napokon használtam, mert sminkelni nem tudtam rá, minden általam használt alapozó/ BB / stb alatt összecsomósodott, bármennyit is vártam. Hidratáló hatást sem igazán tapasztaltam, az alkalmanként pattanásos, rozaceás bőröm pedig kimondottan irritálta, enyhén csípte. Az illata nagyon nagyon kellemes, viszont valószínűleg pont az illatanyag az, ami az irritációt kiváltotta, így ezt mellőzhették volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

dalma.26

2021. március 2.

Zsíros, érzékeny bőrrel, napi 2 használat mellett, ajánlom. Nagyon kellemes illatú, nem tolakodó. Fél éve használom és csodát művelt. A Bioderma Sebium Géljével kombinálva, még hatékonyabb számomra. Ha zsíros és érzékeny bőrrel rendelkezel, egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

e0106

2021. február 1.

Csak még több pattanásom lett tőle. Pedig kitartó voltam, és 2 tubussal is elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

bogarka

2020. december 10.

Nekem ez A krém!!! 10 csillagos termék:nyugtat, hidratál nem okoz pattanást, lehúzza a vörös foltokat. A bőrképem napról napra szebb! Remek sminkalapnak is bizonyul rajtam. Nagyon durva mennyire másképp viselkedik más bőrökön...utánaolvasva biztosan nem vettem volna meg, azonban mostmár szinte több mint biztos hogy nálam a gomba okozta akné ludas a dologban. Ha a "fungal safe" termékeket használom a bőröm tökéletes, egyébként rémisztő tud lenni. Nem vagyok már tini, nekem nem fénylik át mellette a bőröm. Egyedül a parfüm zavar, viszont a legjobb arckrém amit eddig próbáltam (vichy normaderm, la roche, bioderma sensibio es cica vonal.) Euk134 pár csepp, majd ebből egy borsónyi, ra vékony réteg alapozó egész szép bőrképet ad. Nagyon jól működik egy komplett kezelés részeként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

indiigo

2020. november 19.

Önmagában sajnos tényleg kevés. Mindent összevetve a tapasztalatom az, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, kellemes az illata, de felkenés után 1-2 órával már borzasztóan fénylik a bőröm, úgyhogy éjszakára vagy otthonra kenem csak, reggelre nem merem. Szívem szerint megadnám az öt csillagot ettől függetlenül is, mert ha hámlani kezd az orrom, pár nap alatt helyrehozza, de ezért az árért lehet olyat kapni, aminek picit szebb összetevői vannak és nem fénylik tőle az ember lánya :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Lilcii

2020. szeptember 21.

Úgy tűnik én leszek az, aki lehúzza ezt a krémet... Nagyjából másfél évvel ezelőtt a tinikoromban is tökéletes (néhol piroskás, de nem vészes) bőröm egyik napról a másikra tele lett vörös, apró kiütések, miniatűr pattanások százaival.. Azóta hol jobb, hol rosszabb a helyzet.. Néhol fénylik is, ezért felállítottam az öndiagnózist: zsíros, pattanásos bőr. Bevásároltam hát a Sebium termékcsaládból mindent, és hevesen kenegettem az arcomat. Semmit nem javult, mire rájöttem, nekem lehet csak simán érzékeny a bőröm.. Gyorsan termékcsaládot váltottam ugyanezen márka Sensibio-jára, és csodával határos módon már két nap alatt felére csökkent az apró kiütések száma.. Valamelyik este elővettem ezt a Sebium Sensitive krémet, gondoltam tesztelem.. Reggelre még a tükörsima homlokom is kirügyezett, így egyértelműen megvan a ludas.. Nekem nagyon nem vált be, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére.. így a Pore Refiner kivételével (az valóban egy csoda) sajnos a kukában landol az egész termékcsalád…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Smurfette26

2020. május 3.

Szögezzük le, h ez a krém nem önmagában kell, h csodát tegyen. Azt írja, h erős, hámlasztó v gyógyszeres kezelés mellett alkalmazandó, amikor a kezeléstől is lesz nyűgje a bőrnek...Minden másnap használom, a lemosójával, közte meg peroxidos lemosó+retinol(adapalen). Az "aktív" nap után szépen rendbe teszi a csúnyán száraz foltokat, néha napján húzódó arcom. Nagyon vékony rétegben kenem felx mert alapból ki nem állhatom a bőrömön bármilyen ragacs v kence érzetet. Pár perc múlva szinte puderes érzete van az arcomnak. Nyilván így magát a teljes kezelést tudom inkabb értékelni ,mint ezt az egy krémet, de tény, h ámít ígér azt hozza: a széjjel retinolozott bőrt szépen istápolja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

szllxsiv

2020. február 16.

Hm.. mit is mondjak. Az első bioderma termékem, és már megvétel előtt is óckodtam tőle a benne lévő szilikon miatt, de akkora a hype mögötte, hogy gondoltam kipróbálom.
Nem egy rossz termék valljuk be. Könnyen beszívódik, hidratált marad az arcom (ugye nem engedi, a szilikon a vízvesztést sem). Viszont az érzése borzasztó.. felkenéskor is érződik a csúszós szilikon érzés, és utána marad is az arcon, hiszen pl. ha BB krémet szeretnék használni utána (a lényege az lenne, hogy beszívódjon), akkor a szilikon ez gátolja és konkrétan megül az arcon a termék.

3* mert jó lenne a termék, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

3* mert jó lenne a termék, de nem venném újra.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.