Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

Ár: 3.700 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: előre utalással, postával küldöm
szaboadrienn3

2019. július 9.

Na végre valami, ami bevált és szívesen használom! Nagyon jó textúra, a bőröm úgy szívja magába mintha nem lenne holnap. :)
Smink alá tökéletes, illetve én este is ezt használom lefekvés előtt. Úgy érzem javított egy kicsit a bőrfelszínemen. Lehetne egy kicsit nagyobb a kiszerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Arianne

2019. június 7.

Tegnap vettem ezt a krémet a hozzá passzoló mici vízzel együtt.
Még a 20%-os kedvezménnyel is elég drágának tartom, de ha hozza azt amit ígért, akkor nem panaszkodom. :)

Első benyomásaim:
- huh basszus, ebből kevesebbet kell kinyomnom, mert baromi hamar el fogom használni
- kellemes textúrájú, gyorsan felszívódik
- nem hagy ragacsos érzetet maga után
- reggel végre nem olajos homlokkal keltem fel (csak a T-vonalamra kentem, meg az arcélemre)

Egy hete voltam nagykezelésen, volt benne minden, mikrodermabrázió, vio kezelés, ultrahangos krémezés, hidegvasalózás. Kíváncsi vagyok, hogy a sébium termékcsaláddal meddig tartható szinten ez a viszonylag most jó állapot.

Őszintén, baromira unom már az évek óta tartó kísérletezgetést a bőrömmel kapcsolatban. Nincs gyulladásom, kivizsgáltak mindenhol is, vedelem a vizet, nem eszem tejterméket, főszeres ételeket, stb. Tehát belülről is mindent megteszek már rég, mégsem jöttem még rá az ultimate megoldásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Tegnap vettem ezt a krémet a hozzá passzoló mici vízzel együtt.

Első benyomásaim:
- kellemes textúrájú, gyorsan felszívódik
- nem hagy ragacsos érzetet maga után

BFanny22

2019. május 31.

Most próbáltam ki, amint rákentem a bőrömre azonnal beszívta, éreztem, hogy imádja a bőröm. Nagyon jó illata is van szerintem. Majd a hatásaival kapcsolatban frissítek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Ennie86

2019. május 30.

Nagyon jó kis krém. :) Nem is tudom miért nem előbb fedeztem fel a Bioderma cuccokat. Sajnos engem is utolért a 'ragyakorszak', de amióta kicsit jobban utána jártam a tudatos arcápolásnak, azóta rettentő sokat gyógyult az arcom. Ez a krém nagyon jól hidratál és mellette a legjobb mattító, amivel valaha is dolgom volt. :) Biztos újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

JErzsi

2019. május 4.

Hatalmas szívfájdalom ... annyira akartam, hogy működjön. Már több, mint a felét elhasználtam, szóval időt is adtam neki jó sokat, és a Sebium Lotion-nel együtt használom, de sajnos nem vált be egyik sem. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, kellemes az illata és picit kitolja a kifényesedést, de úgy ennyi. Voltak napok, amikor még hidratálónak is kevés, a szárazabb részeket inkább kiemelte (hideg téli napokon). Nah de a lényeg, a bőröm sokat "rosszalkodott" az utóbbi időben és az itteni pozitív vélemények után fel se merült volna bennem, hogy pont a pattanásokkal nem csinál semmit. Még megelőzés szempontjából sem volt jó, pedig ugye azt is ígéri. Kezdem azt érezni tényleg, hogy csak a márkát fizetjük meg :( ennyi pénzért hatalmas csalódás. Egy jó ideig nem fogok kísérletezni több Bioderma termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Doryca007

2019. május 1.

1 hete hasznalom, kicsit vegyesek egyenlore az erzeseim vele kapcsolatban. Jol hidratal, de egyenlore mas jotekony hatast nem vettem sajnos eszre. A foltjaimon nem halvanyitott, es a pattanasok is vidaman jonnek elo, ahogy kedvuk tartja egyenlore a hasznalata mellett. Azert adok meg neki idot es 4*ot, es jovok updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Niki019

2019. március 9.

Csak valóban zsíros bőrűeknek ajánlanám!
Nagyon jó textúrájú, kellemesen hidratáló krém. Én a kombinált bőrömre vettem; a T-vonalamat gyönyörűen lemattította ( ráadásul tartósan ), de a normál részeket szárította nagyon.

Teljes mértékben betartja, amit ígér; nagyon jó kis krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Csak valóban zsíros bőrűeknek ajánlanám!

Teljes mértékben betartja, amit ígér; nagyon jó kis krém :)

oznob64

2019. február 25.

Nagyon kellemes textúrájú, nem irritáló, enyhe nyugtató hatású, a Bioderma Pore Refinerhez hasonló bőrképet adó, azzal ellentétben viszont valódi hidratálást is nyújtó krém. Az egyre normalizálódó. ám még mindig jellemzően zsíros bőrömet annak kiszárítása nélkül mattítja és hidratálja. Elsősorban nappalra használom, de néha hámlasztás után esténként is. Az illatanyag miatt a négy csillag, egy érzékeny bőrre való krémbe (de egyáltalán, bármilyen modern, arcra való kozmetikumba) nevetséges dolog parfümöt tenni, még az INCI legutolsó helyére is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

jucsi

2019. január 11.

Először az eucerin hasonló szérumát vettem meg, de ennek a nyomába sem érhet. Már amikor felkenem, érzem, hogy jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Mira88

2019. január 7.

Sajnos nekem nem vált be. Az tetszett, hogy gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni. Viszont nem lett tőle szebb a bőröm, nem segített a hegeken és sem a régi sem az új pattanásokon sem. Nem igazán zsíros a bőröm, így erről nem tudok nyilatkozni. Az első pár hétben nagyon szép volta bőröm, de utána visszatért a korábbi állapot, úgyhogy a javulás nem a krémnek volt köszönhető valószínűleg, hanem egy stresszmentesebb hónapnak. Sajnálom, mert nem egy olcsó krém, és egyébként szerettem használni, kellemes érzés volt felkenni. Összegezve: alapvetően hidratálóként jól működik, de a fő problémámon nem segített. Többször nem veszem újra, nekem nem éri meg, főleg ennyi pénzért. Kezdem azt hinni, hogy az összes ilyen csodaszer maximum placeboként működik vagy úgy sem. Egyre inkább azt gondolom, hogy érdemesebb az olcsóbb, természetes olajokkal próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.