Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

Ár: 3.700 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: előre utalással, postával küldöm
Ár: 1000 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új minta, Helyszín: Debrecen , fizetés: posta
szllxsiv

2020. február 16.

Hm.. mit is mondjak. Az első bioderma termékem, és már megvétel előtt is óckodtam tőle a benne lévő szilikon miatt, de akkora a hype mögötte, hogy gondoltam kipróbálom.
Nem egy rossz termék valljuk be. Könnyen beszívódik, hidratált marad az arcom (ugye nem engedi, a szilikon a vízvesztést sem). Viszont az érzése borzasztó.. felkenéskor is érződik a csúszós szilikon érzés, és utána marad is az arcon, hiszen pl. ha BB krémet szeretnék használni utána (a lényege az lenne, hogy beszívódjon), akkor a szilikon ez gátolja és konkrétan megül az arcon a termék.

3* mert jó lenne a termék, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

3* mert jó lenne a termék, de nem venném újra.

csontospanni

2020. január 21.

gyorsan beszívódik, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

gyorsan beszívódik, nagyon szeretem!

vkata96

2019. december 23.

Kb 3 hete használom éjszakai krémnek, mivel nincs benne fényvédő. Hidratáló hatása így télen kicsit kevés, ezért hyaluronsavas szérumot használok alá, de nyárra magában is elég lesz. Mondjuk ez a zsíros bőrre való termékek esetében általában így van. Az állaga nekem pont jó, szépen beszívódik. Van egy kis illata, de szerencsére csak az inci végén van és nem is zavaró. Irritációt nem okozott, de a problémás bőrőm nem lett kevésbé problémás, mióta használom, a mitesszerek, a fényesedés és a pattanások nem csökkentek. Azért nem húzom le nagyon, mert mint krém tényleg nagyon jó, csak kicsit többet vártam volna tőle, de hát tudjuk, hogy ezek összetett problémák, sokszor kevés egy krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Babooca

2019. október 3.

A Bioderma Sebium Night peel-lel együtt alkalmazom. A hámlasztó éjszakára, ez nappalra, ha esetlegesen bármilyen irritációt idézne elő a Night peel. Sok fajta krémet kipróbáltam már életem során, legfőképp drogériásokat. Korábban egyikkel sem értem el sikereket. Most, hogy váltottam a Bioderma krémeire, látszik a különbség. A bőröm sokkal kezelhetőbb, sokkal kevesebb a bőrhibám, egyre kevesebbszer fordul elő hámlás, kiszáradás. Ápoltabb, egységesebb. Alapozót, BB krémet már csak a bőrszínem egységesítésére használok, igazából nem is lenne rá szükségem. Ezt a krémet smink alá szoktam felvinni reggelente, a sminket nem bántja, nem csúszik el rajta, nem foltosodik be, nem ragad. Eddig nem okozott irritációt. Kíváncsi leszek, hogy hosszú távon mennyire tudja majd ápolni a bőrömet, hogy vajon elég lesz-e a hidratáló hatása hidegebb időben is. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

ngsrr

2019. szeptember 28.

Fura, hogy azt írják itt, hogy azonnal beszívódik, én az arcomra kentem lefekvés előtt és többször is felébredtem, hozzá ragadt a párna meg a lepedő az arcomhoz, pedig kb borsónyit kentem és nem is mindenhova. Reggelre tele lett az arcom pici szöszökkel, ami gondolom az ágyból az ágyneműmből ragadt rá. Amúgy biztos jó, én csak 3 db termékmintát használtam el, ennyi idő alatt nem hozott eredményt. De baromira idegesít, hogy ilyen ragacsos, sűrű, nem tudom van-e benne szilikon de nekem nagyon szilikonos érzetű, én a könnyű, folyós tejes géles jellegű krémeket jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

PMJuci

2019. szeptember 2.

Nehéz dolgom van a bőrömmel, mert zsíros de egyben vízhiányos is. Először a Hydrabio gél krémet használtam, ami a vízhiányra tökéletes volt, csak úgy itta magába a bőröm. Viszont fényesedett is tőle rendesen, ezért gondoltam, hogy áttérek a Sébiumra. Ez a krém felkenéskor nekem nem nyújt hidratált érzetet, nem érzem hogy beszívódna és feltöltene, de valóban matt hatást biztosít. És erre is igaz az, ami a hydrabio gél krémre, mégpedig, hogy akkor tud érvényesülni, ha nem használok alá semmilyen szérumot. Akármilyet kenek alá, a krém utána kukacosodik és ledörgölhető az egész arcomról, mintha tényleg nem szívódott volna fel belőle semmi. Egyelőre azért 5* de meglátjuk meddig tartja a mattító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

bognarcsilla20

2019. augusztus 31.

Drága, bár nekem 5 hónapig elég kb. Jól használ a kicsit pattanásos, száraz-kombinált arcomra. Matt hatása miatt, olyan mintha feszítené az arcom, ezért inkább zsíros bőrűeknek való. Tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Kár, hogy csak 5 csillagot lehet rá adni! Évek óta használom a Bioderma Sébium termékcsaládját, nem értem, hogy miért nem próbáltam már ki hamarabb! Nagyon jó, nagyon szeretem. A zsíros, pattanásos bőrömet nagyon szépen rendbe tette, hidratál, de nem zsírosít, nálam tényleg mérsékli az újabb pattanások kialakulását, a meglévőket pedig nagyon szépen visszahúzza. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

veresbetti

2019. július 26.

Tökéletes hidratáló. A pore refiner előtt használom, mert féltem, hogy át fog fényesedni pár óra után a bőröm, de elég hamar rajöttem, hogy ettől nem kell tartanom. Puha, hidratált mégis természetesen matt az arcom. Télre szerintem kevés lesz, de majd akkorra keresek másik krémet mellé. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Na végre valami, ami bevált és szívesen használom! Nagyon jó textúra, a bőröm úgy szívja magába mintha nem lenne holnap. :)
Smink alá tökéletes, illetve én este is ezt használom lefekvés előtt. Úgy érzem javított egy kicsit a bőrfelszínemen. Lehetne egy kicsit nagyobb a kiszerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.