Bioderma

Ár:   4989 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Umesyan, Módosítva: 2014. május 14.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intoleráns, allergiás bőr nyugtatására szolgáló bőrápoló krém, amely csökkenti a bőr érzékenységi reakcióit.

• Tartósan növeli a bőr tolerancia küszöbét.
  • Tiszteletben tartja a bőt természetese biológiáját, nem bontja meg a bőr természetese egyensúlyát.
  • A kezelés középpontjában a Neurocontrol hatóanyag-komplex áll, amely egy olyan forradalmian új exkluzív összetevő, amely egy tetrapeptidből és egyéb intenzív nyugtató hatóanyagokból tevődik össze.
  • A Neurocontrol csökkenti a bőr idegrostjainak hiperézékenységét és szabályozza azokat a biológiai folyamatokat, amelyek az intoleranciáért, az intolerancia kialakulásáért felelősek.
  • Hatására a bőr feszülő és kellemetlen érzése megnyugszik, és a bőr visszanyeri eredeti komfortérzetét.
  • Gazdag Nátrium-PCA-ban, amely erősíti a bőr védelmi funkcióját és optimális hidratáltságot biztosít.
  • 100%-ban kompatibilis a bőrrel, aktív összetevői magas fokú toleranciát biztosítanak.

Ár: 3000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)
cstimi93

2019. július 21.

Nem tudom mi változott a bioderma sensibio krémek összetételében, de ettől is és a rosacea elleni krémtől is pattanásos lettem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Riella86

2019. február 20.

Hosszú évek óta küzdök a mindenre érzékeny, allergiára hajlamos bőrömmel. A La Roche Toleriane hosszas használata után döntöttem a Bioderma mellett. (Előző nem nyújtott annyit, amennyit vártam, bár kellemes érzést nyújtott, a bőröm ugyanúgy hámlott) Először a Sensibio DS mellett döntöttem, melyet a bőrgyógyász is javasolt, tekintve, hogy enyhe seborrheam van. Az arclemoso és a krém együtt nem volt az igazi, nagyon hámlott a bőröm lemosás után, amit a krém.sem tudott helyrehozni. Ekkor döntöttem a Tolerance mellett, ami sajnos hatalmas csalódást okozott. Apró, fehér kiütések lettek az államon, a bőröm fénylett, mintha szajfennyel sminkeltem volna. A sminkelés katasztrófa, a bőrömre felvitt korrektor, alapozó és pirosito is sajnos darabokban maszatolodott le felvitelt követően, meg sem maradt, a krém pedig még önmagában is fehér darabkakban vált le. Úgy döntöttem, visszatérek a Sensibio DS krémre a sima Sensibio arclemosoval párosítva és meglátjuk, hogy az erősen szárító lemosó nélkül hogy szuperal a csodakrém. Imént felkentem, annyival kellemesebb érzés a krém állaga a bőröm számára, nagyon bízom benne. Viszont a Tolerance maradékát meghagyom a kezemre, annak talán nem árt... bár szerintem nem normális, hogy amint bekentem vele a kezem, csípni kezdte🤔 az arcomra soha többé nem kenem, az tuti! Kettest kap, de nem szívből. Remélem másnak bejött, de extrém bőrérzékenységre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Biroadr

2018. december 19.

Ár-érték arányban nem vártam sokat tőle,de nem is kell. Tetszik,hogy kevés összetevője van,és nincs teli kémiai vegyszerekkel. A legtöbb krémtől,vagy géltől kijön 1-2 pattanás nekem. Szerencsére ettől nem jött ki, viszont semmi extrát nem ad. El fogom használni, mert pl. szolárium előtti arctisztítás után jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Bettina96

2018. november 20.

Először nagyon irritálta a bőrömet, de most, hogy már egy jóideje a megfelelő termékeket használom, erősödött a bőröm védőrétege. Már tudom használni! Elsőre baromira piros mg kiütéses lett tőle a bőröm... de megérte újra elővenni. Még jó, hogy nem szeretem kidobni a krémeket, mert most már megszokta a bőröm és elmegy egy hidratálónak. De nem veszem újra, mert nehezen szívódik be, mégse hidratál a legjobban. Kb 1500 Ft-ot megér, de többet nem, mert nem teljesen hipoallergén, tekintve, hogy ezt is szoknia kell a bőrnek. Van olyan krémem, ami elsőre se okozott irritációt, de ez nem az a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

ludri97

2018. november 6.

A hideg eljottevel hajlamos huzodni kicsit a borom illetve pirosodni. Megvettem ezt a kis csodat egyenlore hatasos es szeretem. Igaz hogy kicsit nehezebben szivodik be de megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

gothy

2018. augusztus 25.

Eddig nagyon szerettem, nyaranta felváltva használtam ezt és a Sensibio Light krémet. Most újra ez van soron: továbbra is jól hidratál, gyorsan beszívódik, viszont amióta használom, tele vagyok pattanásokkal. És most nem a bőr alatti gyulladt, fájdalmas göbökről van szó, ami nálam állandó probléma, hanem igazi, fehér-sárga, undi kinyomható pattanások jönnek az egész arcomra. Nem sok, de folyamatosan van 2-3. Ilyen problémám nem szokott lenni, és félek, hogy ez a krém okozza. Viszont nem értem, mert azelőtt nem volt vele gondom, de egyértelműen ennek a használatával tudom összekötni a pattanások megjelenését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

natasa

2018. március 29.

Elég sokat vártam a leírás és az összetevők alapján. De nekem nem igazán jött be ez a krém. Nem is hidratált megfelelően, és mintha nem passzolt volna a bőrömhöz. Beszívódott, de valahogy mégsem volt meg a várt komfort érzés. Az illata meg, nem igazán illat...gyenge olajszag. Ez is zavart néha kicsit. Van még benne, egyre ritkábban nyúlok érte. Nem szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

barbimariposa

2018. január 23.

Az én krémemnek nincsen "szaga" amikor felkenem, viszont az én kombinált bőröm a T vonalban abszolút nem issza be, fénylik, akár egy jól beolajozott palacsinta sütő. Így csak este tudom használni. Elhasználni el fogom,mert nem okoz irritációt, meg utána szép puha a bőröm, de nem veszem újra. A Sensibio light ezerszer jobb krém nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Hanna83

2017. február 20.

Nekem ez a krém hidratálónak kevés volt, és ezzel a termékkel kapcsolatban is azt tapasztaltam, hogy viszonylag gyorsan - még a szavatossági időn belül - megromlik, így nem tudtam teljesen elhasználni, ami elég szomorú egy viszonylag magasabb árkategóriájú terméknél. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Szaszip

2017. január 10.

Az egyetlen krém, amitől nem pirosodik ki ok nélkül a bőröm. Rosaceara hajlamos vagyok, más krémek használata után egyből, vagy hosszabb alkalmazás után folyamatosan piros és irritált lett a bőröm. Ezt a krémet bőrgyógyász ajánlotta és bár a rosacea nem gyógyítható, ez a krém nagyon szépen kordában tudja tartani. Másik jó tulajdonsága, hogy egyáltalán nem pattogzik ki tőle a bőröm. Három hete újat kellett vennem, találtam ugyanilyen Biodermát, rosaceara hajlamos bőrre és az is nagyon jól bevált. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.