Biodroga

Ár:   €21.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pinklady94, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   €21.50
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Finoman, gyengéden tisztítja a bőrt, megőrzi annak természetes védőrétegét, és segít helyreállítani a faggyútermelést. Alaposan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket is beleértve. Speciális összetevőinek köszönhetően védelmet nyújt a környezeti hatások ellen. Tiszta, friss bőrérzetet kölcsönöz.

Lily13

2019. augusztus 27.

Bár eddig nem voltam érzékeny semmire, ettől teljesen kipattogott a bőröm. Lehet, hogy a szalicil savtól, nem tudom, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Pinklady94

2017. november 30.

Imádom ezt az arctisztítót napi kétszer használom reggel és este már 3 hónapja. Gyönyörűen megnyugtatja a kipirosodott bőrt. Elég belőle 0,5-1 pumpálás. Nem irritál. Igazán tisztának és frissnek érzem a használata után az arcbőröm. Remekül rendbe hozta a pattanásos bőröm, örülök, hogy rátaláltam. Biztos, hogy újra fogom venni, bár az ára egy kicsit borsos de számomra megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.