Biodroga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2016. október 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavas arctisztító problémás bőrre, faggyútermelést szabályozó cinkkel és a bőr regenerálódását elősegítő allantoinnal. Mellette mindig használjunk fényvédő krémet!

Barbadosz

2016. október 22.

Meglepődötten olvastam, hogy az összetevői között van illatanyag, nos ezt a használata közben nem tapasztaltam, sőt egy kicsit, hogy is mondjam gyógyszer illata van :D ez mondjuk nem meglepő. Nem értem, miért kell illatanyagot beletenni, mikor nem is érződik, csak egy plusz összetevő... no mindegy.

Gyorsan hámosodik a bőröm, ez annyit jelent, hogy érzetre szinte olyan, mint a smirgli papír. Régebben jártam gyümölcssavas hámlasztásra, gyémántfejes csiszolásra, de alig egy-két nap után ismét durva lett a bőröm felszíne, ezért itthon is hámlasztok. Ez a termék erre való. Végzi a dolgát és az én bőrömmel nincs könnyű dolga. :D Még nem tudom, hogy újra veszem-e, mert a korábbi hámlasztómnál (sajnos a márkáját nem tudom, mert kozmetikus mérte ki nekem és már elfelejtettem) nem érzem jobbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.