Best of Beauty 2019

Bioemsan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Megóvja az ajkakat a kiszáradástól és az égető érzéstől (hőségben vagy hidegben), kiváló alapozó az ajakrúzsokhoz

szitakötő

2018. augusztus 5.

Update (2018.08.05.): Az előző véleményem óta is csak ezt használtam, évről évre újravettem. A hatásával elégedett voltam, de drágállottam. Végül váltottam a Sundance 50 faktoros fényvédő ajakápolójára, ami ötöd ennyibe kerül és bármelyik DM-ben leemelhetem a polcról, nem kell webáruházból rendelni. A csillaglevonás azért van, mert végre találtam ár-érték arányban sokkal megfelelőbbet és könnyebben hozzáférhetőt.

2013.11.27.: Kb. 3/4 éve használom napi szinten, még alig fogyott belőle. Csodát tett a számmal, erre eddig csak a Carmex volt képes. Ennek előnye, hogy abszolút káros-anyag mentes, és nem tapasztaltam azt a hozzászokás-megvonást, amit a másiknál (ott ha véletlen elfelejtettem felkenni, nagyon kicserepesedett és húzódott az ajkam). Nagyon drága, de tényleg rengeteg ideig kitart; kíváncsi vagyok, mikor fog elfogyni.... Biztos, hogy újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Tekka

2016. június 20.

Nem mondom hogy nem jó, de igazából semmi különlegeset nem tapasztaltam eddig, egy teljesen átlagos ajakbalzsamnak tűnik. Az összetevői miatt kapja meg a 4 csillagot és mert elvileg fényvédelmet is nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Prnr

2014. december 2.

Sokáig kitartott, jó volt, de csodát azért nem tett. Annyi azért biztos, hogy jobb, mint egyik-másik olcsóbb kategória, amit szinte egész nap kenegethetek, akkor is kiszárad a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Nika789

2012. július 30.

Már kb. 1 hónapja használom (nyári időszakban). Nagyon jó. Puha állagú, éppen csak egy leheletnyi kell belőle. Nekem ez bevált.
Voltak esetek, amikor az ajkam bizsergett, ahogy az szokott lenni herpesz előtt. Lehet, hogy belemagyarázom, de elképzelhető, hogy nem engedi kifejlődni a herpeszt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!