Bioextra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2012. december 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

A ginseng hajcsepp külsőleg használandó. Használata élénkíti a vérkeringést, megelőzi a hajhullást, véd a korpásodástól. Eredeti kínai ginsengkivonatot és vitaminokat tartalmazó hajápolószer. 50 ml.

babaanya

2018. július 24.

A második üveggel használom el és semmi hatása. Hol több, hol kevesebb mennyiséggel is próbáltam, de hatása egyáltalán nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Makocska

2017. november 21.

Eddig érdemleges pozitív változás nem történt, 2 terméket használok egyszerre, a haj zsírosodása kitolódott, csak kérdéses, hogy melyik hatása ez.
Amint történik változás jelentkezem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Amint történik változás jelentkezem! :)

Nymphae

2017. május 27.

Ár-érték arányban nagyon jó.
Hajhullásra használom minden hajmosás előtt, amit mérsékelt. Babahajak is megjelentek, a hajhossz is gyorsabban nő.
Hajmosás előtt masszírozom a fejbőrbe és hagyom két órán át hatni.
Nem szedek a használata mellett hajnövesztő kapszulákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Ár-érték arányban nagyon jó.
Hajmosás előtt masszírozom a fejbőrbe és hagyom két órán át hatni.
Nem szedek a használata mellett hajnövesztő kapszulákat.

nagy.gabi40

2013. július 3.

Többféle drága cicomát használtam, kapszulákat beszedtem, nem igazán voltam megelégedve vele. Egy bioboltban megláttam, megvettem ezt a ginseng hajcseppet, 650,-Ft-ért, nem nagy bizalommal, de kellemesen csalódtam! Nagyon jó! Dúsabb lett a fejtetőn a hajam, a hullás minimálisra csökkent, talán napi 3-4 szál, ha beletúrok és próbálom kiszedni. Bátran ajánlom a kétkedőknek, hisz az ára sem eget verő! Már 4 hónapja használom, és ha elfogy, újraveszem! Én hajmosás előtt becsepegtetem vele a fejtetőmet, és jól belemasszírozom, majd kb. 1-2 óra múlva hajat mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 3.

siss

2012. december 27.

Másfél évig használtam folyamatosan.Azóta félretettem,mert kipróbáltam mást,de bármikor visszatérnék hozzá.Nálam bevált,nem hullott a hajam mikor használtam.Ez volt a cél.Apró hajak is nőttek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Alice83

2012. december 20.

Egyszer kitudja milyen indíttatásból vettem egyet a gyógyszertárban, amit sokáig nem használtam, mivel nem volt rá szükségem..felesleges vétel volt most már tudom, bár akkor is éreztem...tudom akkor le volt árazva, de emlékszem még így is sokalltam..hatását nem éreztem, nem lett tőle szebb vagy egészségesebb a hajam, nem nőtt gyorsabban és a korpásodáson sem segített..pofon volt a semminek konkrétan, most az ilyenről mit lehet még írni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: vitaminok. Sajnos nem lehet tudni pontosan, hogy mit takar a név.