BioHair

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fannika001, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Samponok

Hibiszkuszból kivont alfa-hidroxid savakat és poliszacharidokat tartalmaz, mely megújítja a fejbőrt és javítja a nedvességét. UV-filtereivel (fehér tea, zöld tea és red read) véd a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Jótékony hatású polifenolokban flavonoidokban gazdag.

Geiranger

2017. augusztus 30.

Májusban vettem részt egy játékban, akkor nyertem utalványt, melyet Biohair termékekre lehetett beváltani. Ez volt az egyik, amit választottam. Rendkívül meg vagyok vele elégedve! Az illata fantasztikus, az összetevői sem rosszak és valóban azt nyújtja, amit ígér. Igazán védi a festett vörös hajszínemet, jóval tovább bírják a festékpigmentek, mintha normál samponnal mosnám. (Hozzáteszem, hogy Schwarzkopf Palette Deluxe hajfestéket használok, ami nálam a jollyjoker! Életemben ilyen jó hajfestékem nem volt, ami tényleg ennyire tartotta volna a színét.) Nem használom minden áldott hajmosáshoz, egy másik samponnal felváltva használom, de nagyon jól teljesít. Nyárra jobbat festett hajra nem is tudnék mondani, pedig már sokféle sampont kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Fructose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.