BioHair

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tejbegrrriz, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Samponok

Revitalizáló sampon problémás fejbőrre

Az ausztrálok több évszázada használják a teafa olaját gyógyításra. Gyógyhatását tudományos vizsgálatok igazolják, körülbelül 80 szerves alkotóelemmel rendelkezik.

• A teafaolaj kiválóan tisztítja a hajat és a fejbőrt, szárító hatással bír
  • A teafaolaj serkenti a fejbőr vérkeringését, ezáltal revitalizáló, frissítő hatású
  • Antiszeptikus és gombaölő hatásával hozzájárul a fejbőr problémák csökkenéséhez
  • Szabályozza a faggyúmirigy működést, a csalánkivonattal együtt csökkenti a korpaképződést

kabocika

2019. július 24.

Nekem bevált ez a sampon. Jó az állaga, sokakkal ellentétben én szeretem az illatát és 2 éjszakát bír ki ezzel is a gyorsan zsírosodó, kevés, egyenes hajam , ami nem lesz olyan vállalhatatlan a 2. nap reggelén sem, mint más samponok esetében. Folyamatosan veszem és használom 2 másik samponnal együtt. Szerintem egyenértékű és/vagy legyűri némelyik dupla árban kapható nemzetközi márkákat. Csak azért 4* mert a 2 naponkénti hajmosásomat ezzel sem tudtam kitolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.