Biola

Ár:   2178   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Ár:   2178
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre, hatékony frissítő, tonizáló, bőrregenerációt támogató gyógynövények kivonatával és hidratáló összetevőkkel készülő arctonik. A citromfű és a citromillatú bazsalikom kivonatai a stellária, a csicsóka, és a kamilla hatóanyagaival a bőr természetes védekező képességét támogatják. Kíméletes bőrtisztító hatású detergens van a termékben. A gyógynövények kivonatai támogatják a bőrregenerációt.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Kriszti0609

2019. augusztus 9.

Többféle problémára megoldásul szolgáló tonikot kerestem, amire tökéletesen bevált ez a biokozmetikum. Bőröm kevert, erősen vízhiányos, ugyanakkor időnként gyulladt pattanások is előjönnek rajta, mikor érzékennyé is válik az arcom. Fura, hogy lemosandó a használatát követően, de megéri ezt a plusz fáradtságot, mert nyugtató hatása azonnal érezhető. Ráadásul már ebben az arcápolási lépésben is hidratált lesz tőle a bőr! Illata (is) megnyugtató érzést vált ki belőlem, olyan, mintha egy csodás gyógynövénykert szabadult volna rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Sophie H

2019. június 1.

IMÁDOM! Csodás, természetes illat, tisztító jatás amit egy toniktól nem is várnék el, tökéletes előkészítés krémezés előtt. Nagyon hiányozna ha elfogyna és nem vennék egy újabb flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Reci81

2019. május 24.

Én szeretem nagyon. Ph helyreállító is pl savazás után. Szép összetevők, nekem kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

agica81

2018. december 18.

Nekem bevált a "tyúkhúr"arctonik (mosolygok, hogy a kertemben előforduló gaz a fő összetevője), szeretem az illatát, egyszerű, az esetlegesen eltávolított pattanásaimat is szépen kezeli, összehúzza a sebet. Viszont érdekessége, hogy le kell mosni pár perc hatóidő után, mert képes lenne pl. az utcán ránk rakódott szennyeződést is a bőrbe juttatni. A T-vonalban zsíros bőrömet szépen ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Padlizsan7

2018. november 19.

Kozmetikusom ajánlására vásároltam meg, nagyon meg vagyok vele elégedve. Miután lemosom a sminkemet és áttörlöm az arcom a tonikkal még látszik a vattakorongon, hogy távolít el alapozómaradványokat, szóval szerintem amellett, hogy tonizál megfelelően tisztít is. A zsíros bőröm PH egyensúlyát jól karbantartja, sokkal kevesebb pattanásom van és többen megjegyezték, hogy milyen szép most az arcbőröm. Egy hónapja használom és még félig van, de amint elfogy biztosan újra fogom venni. Az ára számomra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

babaanya

2018. április 22.

Lassan egy éve használom, de semmit nem csinál. Finom az illata, jók az összetevői, de a Tesco micellás vize többet ér nála. Kiszereléséhez képest, nem a legkedvezőbb az ára. Még egyszer nem lesz vendég nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

avignon

2017. szeptember 8.

egy hete használom, különösebb változást nem érzek a bőrömön azóta, viszont egyáltalán nem szárít és jó az illata. nem venném újra, de egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Zsaninna

2017. április 21.

Már harmadik alkalommal vásároltam újra és biztos vagyok benne, hogy máskor is ezt fogom választani.
Szépen tisztítja az arcom, eltűnt a pattanásaim nagy része. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, nem csíp, nem lesz piros tőle.
Nekem egy flakon kb 3 hónapig elég, reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Nekem egy flakon kb 3 hónapig elég, reggel és este is használom.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Újabban ezt használom mert próbálok átállni a natúr kozmetikumokra. Nem rossz, de nem vettem észre különösebb javulást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

AligatorBaby

2016. július 5.

Mivel az alkoholos tonikok nekem sose váltak be, mindig hámlasztottak nagyon, vagy kiirritálták az érzékeny bőrömet, ezért régóta kutattam alkoholmentes tonik után. A tonik sajna nekem kihagyhatatlan, mert zsíros bőröm van, és ha nem használok tonikot hamarabb átfénylik a bőröm. Úgy találtam rá erre a márkára, hogy szoktam rendelni a Dr. Lenkeitől vitaminokat, és a honlapján láttam, hogy ajánlja a Biola termékcsalád termékeit azoknak, akik szeretnének természetes összetevőjű kozmetikumokat használni. Amint megláttam, hogy van tonik is ebben a márkában, meg is rendeltem. Már másfél hónapja használom, és meg vagyok vele elégedve, nem irritál, nem csíp, teszi a dolgát, és az összetevői miatt különösen kedvelem! Az ára nem olcsó, de sokáig elég és emiatt megéri. Megfelelően felfrissít és teszi azt, amit egy toniktól elvár az ember. Ajánlom, és én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.