Biola

Ár:   2178   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Ár:   2178
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre, hatékony frissítő, tonizáló, bőrregenerációt támogató gyógynövények kivonatával és hidratáló összetevőkkel készülő arctonik. A citromfű és a citromillatú bazsalikom kivonatai a stellária, a csicsóka, és a kamilla hatóanyagaival a bőr természetes védekező képességét támogatják. Kíméletes bőrtisztító hatású detergens van a termékben. A gyógynövények kivonatai támogatják a bőrregenerációt.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

DianaS

2016. február 24.

Én imádtam, felfrissített, tisztított az illata pedig nagyon jó volt, csak már elfogyott. Mindenképp újra fogom venni, de egyenlőre mégtöbb természetes kenceficét próbálok tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

zorica85

2016. február 10.

Nagyon finom illatú, frissítő tonik. Én reggelente szoktam áttörölni vele az arcom, majd pár perc után lemosom és ezután a még nedves bőrre kenem a hidratálót. Nekem ez így nagyon bevált. A nagyobb kiszerelést vettem meg azt hiszem októberben, azóta minden nap két pumpálásnyit használok belőle és még mindig bőven van, szóval nagyon kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

zsebcuki

2016. február 10.

A zsíros bőröm miatt vásároltam meg,de nekem sajnos nem vált be.Sokszor ragacsos hatását éreztem,így vizzel mindig le kellett mosni,amit egyébként azt hiszem írt is.
Kiszárított ahol nem volt zsíros a bőröm,ahol pedig zsíros volt ott továbbra is zsíros maradt.Sok időt hagytam ennek a terméknek,mivel,hogy viszonylag egy természetesebb készítményről beszélünk,és a bőrnek meg kell szoknia.2 flakon használata után semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

iokaszte

2015. december 10.

A legjobb tonik, amit valaha használtam! A bőröm üde lesz tőle, kellemes az illata is. Használom a munkám során és a saját fejemen is!

Visszaolvastam, és szeretnék egy megjegyzést fűzni a pattanás-problémához: a tonik nem fog segíteni a pattanásos bőrön, mert nem arra való, hanem PH-beállításra. A pattanásos bőrt arctisztító tejjel kell megtisztítani a szennyeződésektől, ha ez megtörtént, tonikkal állítjuk vissza az ideális PH-szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Heloise

2015. június 6.

Szépen tisztíította a tonik után a bőröm, szerettem is, viszont egy idő után meguntam, hogy külön kell elmennem ezekért a kozmetikumokért a bioboltba vagy online kell rendelnem plusz postaköltséggel. Ha egy picit olcsóbb lenne, kapható lenne nagyobb drogériákban, vagy mondjuk ezért az árért nagyobb lenne a kiszerelése, akkor biztos újravenném. Így sajnos marad más alternatíva, az olcsóbb Alverdés kétfázisú lemosó, vagy ricinus olaj-olíva kombó és micellás víz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

taggi

2015. május 18.

Én már több éve használom és nagyon-nagyon szeretem! Korábban sokkal több pattanás jött ki az arcomon még úgy is, hogy már lassan 10 éve csak natúr/bio krémeket használok (igaz, azok nem magas minőségűek voltak), de mióta átváltottam a Biola termékekre szinte teljesen eltűntek (havi max. 1-2 jön elő...) és a bőröm szép, egészséges és nem is fénylik.
Én így, szerintem helyesen használom és nekem sokáig elég, legalább 4-5 hónap és egyáltalán nem szárítja a bőröm! Én nedves vattára teszek pár cseppet, nem itatom át a vattát a tonikkal, áttörölöm vele az arcom, hagyom hatni pár percig (amíg fogat mosok), végül lemosom. Nappalra a bíborkasvirágos (bíborka) extra könnyű krémet használom hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

blackspot

2015. március 4.

Nem nagyon szerettem, az én bőrömmel semmit nem csinált. Ja, de! Ragadt utána...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

DynaChii

2015. február 14.

Másodjára vettem meg a múlt héten. Korábban nagyon szerettem, imádtam az illatát, nem bántotta a bőröm, de most csalódnom kellett. Mivel nem gondoltam rá, meg sem szagoltam a boltban, pedig kellett volna.
Megváltozott az összetétele, belekerült még pár dolog és most iszonyat büdös. Olyan a szaga mint a szúnyogirtónak. A bőrömet nem bántja továbbra sem, nem csíp, nem feszül, de ilyen szaggal nem jó használni, többször nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Bogi86

2014. október 31.

Kb. 2 hete használom, illata nagyon jó, nem szárít, mint az eddig használt alkoholos tonikok, én igazából azért vettem, hogy radírozás, maszkok után tudjam valamivel kicsit hidratálni a bőröm, szerintem a pattanásokon egy tonik sem segít önmagában, de kiegészítve más termékekkel már segíthet. Azért nem adok 5 pontot, mert ahogy előttem is írták, viszonylag nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

crazy cat lady

2014. június 29.

szépen tisztítja, ápolja, megnyugtatja a bőrt, de a pattikkal nem csinált semmit. nagyon tetszik benne, hogy nem tartalmaz alkoholt, nem szárít. tele van gyógynövényekkel, szuper összetevők, nem irritál, nagyon jó érzés áttörölni vele az arcomat. sokáig kitartott. azért nem vettem újra, mert egy ideje házi készítésű tonikot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.