Biola

Ár:   2178   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Ár:   2178
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre, hatékony frissítő, tonizáló, bőrregenerációt támogató gyógynövények kivonatával és hidratáló összetevőkkel készülő arctonik. A citromfű és a citromillatú bazsalikom kivonatai a stellária, a csicsóka, és a kamilla hatóanyagaival a bőr természetes védekező képességét támogatják. Kíméletes bőrtisztító hatású detergens van a termékben. A gyógynövények kivonatai támogatják a bőrregenerációt.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Illata nagyon jó, viszont nekem semmit sem csinált a bőrömmel, pattanásokon nem javított, nem vitte le őket, nem lett kevesebb, nem mattított. Sokáig elég volt, kb. 7-8 hónapig. Bőrömet valóban nem szárította, puha volt, de az én arcomra muszáj olyan tonik, ami kezd valamit a pattanásokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Szonya

2013. július 4.

Kellemes tonik, nem szárít és úgy vettem észre egy kicsit hámosít is. A mindent átható citromfű illat itt is beköszön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

kiscsibe

2013. június 28.

Jó kis tonik, nagyon jó minőségű, szépen karbantartja a problémás bőrt. Viszont a gyulladt, makacs pattanásos bőrre nem vált be. De, mint mondtam karbantartásra és ápolásra kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Tulipankrampusz

2013. április 25.

Én azt a kökény arctejjel együtt használom, és szuper az arcbőröm tőle: hidratált, puha. Nálam abszolút első, sőt az egyetlen a tonikok/arctejek között!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Rekuuu

2013. április 1.

Imááádom!! Az első olyan tonikom, ami után nem volt kényelmetlenül száraz érzésem, sőt, hidratált és puha lett tőle a bőröm. És még a dolgát is teszi. :) Egy csoda.
Frissítés: ilyen ár mellett túl gyorsan fogy, nem túl gazdaságos. Sajnos, ez nálam így -2 pont..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Meriel

2013. január 24.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Nem szárít, frissít és igazán gyógynövényes, tiszta illatot hagy maga után.
A többi hozzászólónak: azért kell lemosni használat után, mert olyan összetevőket tartalmaz, ami megnyitja a bőr pórusait a további hatóanyagok befogadására. Ha rajtahagynánk egész napra, akkor folyamatosan nyitva lennének a kapuk és minden oda nem illő dolog is szépen bejutna a bőrünkön keresztül. Tudom, ez kicsit meredeken hangzik, de tudomásul kell vennünk, hogy a valódi és magas hatóanyagtartalmú kozmetikumok máshogy működnek, mint a vegyészlaborban kőolajból előállított társaik. Legyetek türelmesek, a natúrkozmetikumokhoz idő kell. Idő, amíg a bőr felfogja, hogy végre jó történik vele :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

a.henriette

2012. május 24.

Az Én bőrömet nagyon kiszárította!Egész nap olyan érzésem volt,mint ha leégtem volna! :(Sajnálom,pedig nagy reményeket fűztem hozzá! :(Használat után lemostam alaposan!Nem a tonik miatt száradt ki a bőröm,tévedtem.....de nekem még sem használ!Egy pontot ráteszek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 24.

dorisz6

2012. február 4.

Régóta a kedvenc tonikom. Kellemes, frissítő illatú. Jó érzés a bőrömnek. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.