Biola

Ár:   4320 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Bőrkímélő cukortenzidekkel tisztítja az érzékeny bőrtípust is. A cickafarkfű és az édesgyökér kivonata a hidratáló növényi glicerinnel a bőr egészséges egyensúlyának megőrzését segítik, kellemes bőrérzetet eredményeznek. Az allantoin valamint a citromfű-, eukaliptusz-illóolajok és a B5-vitamin természetes úton a higiénikus bőrállapot fenntartása melletti hámregenerációt támogatja.

Kriszti0609

2019. augusztus 3.

Férjem ekcémás, sokszor gyulladt bőréhez igazodó szappan kerestem és ezt a gyógynövényes terméket találtam. Nagyon sokat segített a tünetek kezelésében, a férjem hamar megkedvelte. Elmondása szerint kellemes és egészséges, kellően hidratált érzetet adott neki, továbbá az illatát is kiválónak találta. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémákkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Eszter0101

2019. július 25.

Mindig ezt a folyékony szappant használom otthon és egyszerűen mesés! Az érzékeny bőröm nem szárítja ki, a legjobb, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Achillea Millefolium Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract