Biola

Ár:   2918 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2.920 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. március 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2.920 Ft

Megújult összetétel!

Hatékony és kíméletes bőrtisztító babafürdető. Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, haj- és hámregenerációt elősegítő hatóanyagokat tartalmazó gyógynövények kivonatával készül. 71%-ban ökológiai termelésből származik. Dermatológiailag tesztelten hipoallergén, SLS- és SLES-mentes.

Ár: 2.920 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ConieCat

2021. április 14.

Most 5 éves a kislányom, szinte újszülött korától használjuk. Nagyon bevált az érzékeny kis bőrére. Sajnos jól be kell osztani, mert nem olcsó, főleg ha ő nyomja meg a tubust. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Cordyline

2021. február 7.

Sajnos az én kisbabámnak nem vált be. Újszülött korától használom, két hónaposan jelentek meg az arcán ekcémás foltok. Három hónaposan már az egész testén megjelentek, amire szteroidos kenőcsöt is kentem, de csak addig volt hatásos míg kentem. Négy hónaposan jöttem rá, hogy ez lesz a gond. Sima gyógyszertári babafürdetővel egy hét alatt el is múltak a foltok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

VeronikaB

2019. április 24.

Jó összetevők, nem irritál, újszülött kortól használjuk. Nekem már kicsit sok ez a levendula illat. Emiatt nem veszem újra, de már kinéztem egy másik Biola fürdetőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

baboca88

2018. augusztus 22.

Legjobb baba fürdető, imádjuk!! :) viszont sajnos aranyárban van, nagyon spórolni kell vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Amanina

2016. január 29.

Nagyon elégedett vagyok a Biola termékekkel!! A levendulás is szuper, az összetevők szépek!!! Az illata finom, tényleg ápol is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Csibedli

2015. szeptember 4.

Tulipankrampusz! Kipróbáltad már? Milyen a gyakorlatban? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Tulipankrampusz! Kipróbáltad már? Milyen a gyakorlatban? :)

Tulipankrampusz

2013. április 25.

Nekem most nyáron fog a kisbabám megszületni, és ezt a fürdetőt néztem ki neki. Szimpatikus az összetevői alapján. Nálam mondjuk babaápolásban (is) csakis natúr és biotermékek jöhetnek szóba!!! Ja és az illata nagyon kellemes, szerintem a babának kitűnő lesz :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>