Best of Beauty 2019

Biola

Ár:   2804 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult összetétel!

Hatékony és kíméletes bőrtisztító babafürdető. Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, haj- és hámregenerációt elősegítő hatóanyagokat tartalmazó gyógynövények kivonatával készül. 71%-ban ökológiai termelésből származik. Dermatológiailag tesztelten hipoallergén, SLS- és SLES-mentes.

VeronikaB

2019. április 24.

Jó összetevők, nem irritál, újszülött kortól használjuk. Nekem már kicsit sok ez a levendula illat. Emiatt nem veszem újra, de már kinéztem egy másik Biola fürdetőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

baboca88

2018. augusztus 22.

Legjobb baba fürdető, imádjuk!! :) viszont sajnos aranyárban van, nagyon spórolni kell vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Amanina

2016. január 29.

Nagyon elégedett vagyok a Biola termékekkel!! A levendulás is szuper, az összetevők szépek!!! Az illata finom, tényleg ápol is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Csibedli

2015. szeptember 4.

Tulipankrampusz! Kipróbáltad már? Milyen a gyakorlatban? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Tulipankrampusz! Kipróbáltad már? Milyen a gyakorlatban? :)

Tulipankrampusz

2013. április 25.

Nekem most nyáron fog a kisbabám megszületni, és ezt a fürdetőt néztem ki neki. Szimpatikus az összetevői alapján. Nálam mondjuk babaápolásban (is) csakis natúr és biotermékek jöhetnek szóba!!! Ja és az illata nagyon kellemes, szerintem a babának kitűnő lesz :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.