Bionsen

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bvbv, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Az ásványi sók gyengéden dezodorálják a legérzékenyebb bort is, anélkül, hogy megakadályoznák az izzadást. Semlegesíti a baktériumokat, melyek a kellemetlen szagokért felelosek, biztosítva a természetes érzést, frissességet egész napon át.

Alumínium és parabén mentes

LadyPocok

2020. július 22.

Nincs még vélemény, szóval leszek én az első :)

Szerettem volna egy aluminium mentes spray deo-t és eredetileg egy teljesen másikat néztem ki magamnak itteni értékelések alapján, viszont azt még sem tudtam beszerezni.
Így esett a választásom erre a deo-ra és nem bántam meg :)
Én elég izzadós vagyok, és ez a dezodor a nyári nagy melegben 30 perces séta után is teszi a dolgát, alig izzadok egy picit vele és az illata is kellemes.
Az egyetlen hátránya hogy a kifújás után kicsit lassan szárad meg.
Azt még nem tudom mennyire fog sárga foltot hagyni a rengeteg fehér felsőmön mert még csak egy hete használom, de majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

Nincs még vélemény, szóval leszek én az első :)

Így esett a választásom erre a deo-ra és nem bántam meg :)
Az egyetlen hátránya hogy a kifújás után kicsit lassan szárad meg.

Hidratálók: Copper PCA, Zinc PCA, Manganese Pca, Propylene Glycol