Bionsen

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Aluminium-, parabén-, alkohol-mentes deo roll on

Andy88

2019. június 16.

Kellemes, púderes, viszonylag szolid illata van. Viszont a dolgát nem végzi rendesen... nem gátolja az izzadást, és nem semlegesíti a szagokat sem. Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy nem tartalmaz alumíniumot, alkoholt és parabéneket.
Mindemellett én nem igazán kedvelem a golyós dezodorokat sem.
Ezt is csak azért teszteltem, mert beauty box-ban volt régebben. Nem ér annyit, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Mindemellett én nem igazán kedvelem a golyós dezodorokat sem.

kornelly

2019. június 5.

Kellemes illat egy *aluminium mentes két *alkohol mentes három *gyorsan felszívódik négy *
Az ára kicsit húzós akciósan éri meg..erre nem kap csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Az ára kicsit húzós akciósan éri meg..erre nem kap csillagot.

jazsa

2019. március 26.

Ez volt az első alumíniummentes deom,. Sajnos csak pár napig éreztem jótékony hatását, még keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Alice83

2018. július 26.

Jó illatú (a legjobb illatúak között van amit drogériában kapni lehet)és hatékony..persze az izzadást nem gátolja arra ott van az aluminium chlorid..ez természetes opció lenne csak az illatanyag amit beleraktak allergizálhat..én elhasználgatom de nem veszem újra mer a crystal is kb ennyit tud..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

lumen

2018. július 6.

Nekem a kedvenc aluminiummentes stiftem. Az illata valami isteni. Nem irrital es az ara sem veszes.
Izzadosoknak es sportolashoz talan keves lesz, de szamomra nagyon jol bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Izzadosoknak es sportolashoz talan keves lesz, de szamomra nagyon jol bevalt.

dicsomelinda

2018. július 2.

Nagyon szeretem, mert alumíniummentes és jó az illata. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon szeretem, mert alumíniummentes és jó az illata. Évek óta használom.

Addika

2018. május 22.

Siralmas. Pedig az első napokban nem tűnt rossznak, az illata kifejezetten kellemes....amíg tart. Kb. 5 nap használat után kimutatta a foga fehérjét. A semmi jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

zsizi

2018. május 10.

Elsőre nagyon jó választásnak tűnt, az illatát imádom, sokáig érezni lehetett a hatását, izzadásgátló hatásával is meg voltam elégedve. Félidőben viszont megszűnt hatni a deo hatása, a ruhán nagyon erős illatot hagy, a hónaljamról kb. 30 perc után gyakorlatilag elpárolog, és érzem, hogy semmi nincs már a bőrömön, ami ténylegesen izzadást gátoljon. Emiatt szörnyen nagy csalódás, pedig második alkalommal használtam most el. Többet nem fogok venni. Az INCI-je pedig eléggé ronda ahhoz képest, hogy "mindenmentes"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

stunde67

2018. március 26.

Nagyon jó az illata, viszont izzadtam tőle 1 hétnél tovább nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

rowan

2018. március 8.

Nekem bevált. Olyan dezodort még nem találtam, ami tényleg gátolná az izzadást (Andersen meghalt), ez sem teszi, viszont legalább nincs kellemetlen szagom. Nagyon kellemes illata van, épp csak egy picit tér el a semlegestől, pont nem leszek pacsuliszagú, ha még parfümöt is szórok magamra (mert szoktam). Az ára... hát az valóban nem olyan kellemes, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1