Bioré

Ár:   $11   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. július 7.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

• sminkalapnak is kiváló
  • izzadásálló, hosszan tartó UV védelmet biztosít
  • ragadásmentes textúra
  • természetes végeredmény
  • zsírosodást gátló összetevők a matt, csillogásmentes arcbőrért
  • alkohol- és parfümmentes

MademoiselleSumire

2020. április 14.

Az én bőröm: száraz, vízhiányos,érzékeny.
Pozitívumok:
- egyáltalán nem irritál. Olyan bátran kenhetem a szememre, mintha krém lenne, és semmi irritációt nem okoz. (Érzékeny bőröm van.)
- csodás összetevők: semmi denaturált alkohol, semmi illatanyag, semmi llóolaj
- nagyon gyorsan beszívódik
- egyáltalán nem hagy nyomot
- olcsó (120 ml ennyi pénzért? a maga kategriájában az egyik legjobb árú termék)

Negatívum: ez az, ami valójában más sszámára pozitívum lehet:
- mivel matt finish-t ad, púderesre szárad, ezért kiemeli a ráncaimat és egy idő után száraz foltokat okozott az arcomon. Általában sokkal szárazabb volt az arcom tartós használat után.
- egyszer kentem a nyakamra reggel, estére ekcémaszerű szárazság, pirosság lepte el a bekent területet...

Lényeg: zsíros, olajos bőrre maga a csoda lehet, de a száraz, vízhiányos bőrömre sajnos nem válik be :( Ezért amúgy nem pontoznám le, de a gyártó nem kommunikálja, hogy ez egy inkább zsíros bőrre való termék. Ha ezt nyilvánvalóvá tennék, akkor ez tök tiszta lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Az én bőröm: száraz, vízhiányos,érzékeny.
Pozitívumok:
- csodás összetevők: semmi denaturált alkohol, semmi illatanyag, semmi llóolaj
- nagyon gyorsan beszívódik
- egyáltalán nem hagy nyomot

Negatívum: ez az, ami valójában más sszámára pozitívum lehet:

Reka222

Korcsoport: < 18
2020. március 19.

Szerintem az árához képest nagyon jó.
Nem pattogtam ki tőle, ami csoda az érzékeny bőröm részéről, nem zsírosít, és csak enyhén fehérít, de az is hamar eltűnik, beszívódik.
Nem ezt fogom újravenni, mert kinéztem egy másikat a Cosrxtől, de szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 19.

Szerintem az árához képest nagyon jó.

javi

2019. október 4.

Sokat kutattam jó fényvédő után, volt egy pár rossz választásom is, de ez végre bevált. 😊 csak nyáron fogom lecserélni egy magasabb faktorszámúra. A bőrön nem ragad, inkább olyan bársonyos érzetű. Pattanásokat sem okozott, sminkelni tényleg jól lehet rá. Én amazonról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

KockaCukor013

2019. május 22.

Tokely! Tavaszra, oszre, telre szamomra megvan a tökéletes fenyvedo. Nyarra kicsit kevesnek talalom, de aki nem fenyvedozik, annak tuti ez is oriasi elorelepesi lenne a tudatos borapolas veget nem ero utjan :)
Nem ragad, nem fenylik, gyorsan beszivodik, tökéletes osszetevok, nem irrital, nem hagy feher reteget. Mi kell meg? 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Lencseee

2019. március 28.

Imadom! Nagyon gyenged, konnyu, gyorsan beszivodik es mukodik...ja, es hatalmas mennyiseg egy elfogadhato aron. Szeretni fogja barki, aki megveszi es hasznalja;-) ujravevos! Nyarra meg fonyeremeny, nekem nem lesz kulon arcra es testre valo fenyvedore, ez mindent tud!🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

racz1012

2019. február 10.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt is. Sokszor újra vettem már, a mennyisége miatt nem sajnálom jó vastagon kenni.Jól mattit és finom púderes tapintású lesz az arcbőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Makk Zsuzsó

2018. július 3.

Nagyon klassz kis fényvédő ez, olcsó, kiadós, bár illatmentesség ide, alkoholmentesség oda, nem a legkorszerűbb fényvédőket tartalmazza. Nagyon könnyed, selymes állagú, hamar beszívódó fluid, egész nap hidratál, nagy melegben bőven elég alá egy tonik vagy mist. Nem matt, inkább dewy a finise, de ez nem zsíros csillogás, púderezéssel megoldható. Szeretem, mert nem csíp, nem irritál, a szememet sem, csudajó sminkalap.
Ha ugyanezt az állagot tudnák produkálni mondjuk a Bioderma vagy az Uriage hibrid fényvédő összetevőivel, akkor csillagos 5-ös lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

totkata

2018. február 19.

A kedvenc fényvédőm arcra, mindig újraveszem, és ha elcsábulok, akkor is visszatérek hozzá. Az arcra felkenve vizes érzet, ami púderesre szárad egy perc alatt és egész nap segít, hogy ne zsírosodjon úgy a bőr. Fölé is lehet sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Vikcsu98

2017. november 26.

Imádom ezt a fényvédőt. Egyáltalán nem hagy maga után ragacsos érzést, sőt nagyon kellemes viselni, olyan selymes érzést hagy maga után. Az összetevői is szépek, egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Mana

2017. szeptember 3.

Végre egy fényvédő ami tényleg véd, nem ragadok tőle, sőt kifejezetten jó érzés és azonnal beszívódik. Egyetlen negatívuma talán, hogy kicsit szárít, így mindenképpen kell használat után hidratálni. Mindennap használom, rá megy a smink, nem izzadom le és csak egy nagyon enyhe kellemes illata van. Én Japánból anyósomtól kapom, nem tudom máshol hol kapható, úgy tudom Magyarországon sajnos sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.