Bioré

Ár:   $11   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. július 7.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

• sminkalapnak is kiváló
  • izzadásálló, hosszan tartó UV védelmet biztosít
  • ragadásmentes textúra
  • természetes végeredmény
  • zsírosodást gátló összetevők a matt, csillogásmentes arcbőrért
  • alkohol- és parfümmentes

javi

2019. október 4.

Sokat kutattam jó fényvédő után, volt egy pár rossz választásom is, de ez végre bevált. 😊 csak nyáron fogom lecserélni egy magasabb faktorszámúra. A bőrön nem ragad, inkább olyan bársonyos érzetű. Pattanásokat sem okozott, sminkelni tényleg jól lehet rá. Én amazonról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

KockaCukor013

2019. május 22.

Tokely! Tavaszra, oszre, telre szamomra megvan a tökéletes fenyvedo. Nyarra kicsit kevesnek talalom, de aki nem fenyvedozik, annak tuti ez is oriasi elorelepesi lenne a tudatos borapolas veget nem ero utjan :)
Nem ragad, nem fenylik, gyorsan beszivodik, tökéletes osszetevok, nem irrital, nem hagy feher reteget. Mi kell meg? 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Lencseee

2019. március 28.

Imadom! Nagyon gyenged, konnyu, gyorsan beszivodik es mukodik...ja, es hatalmas mennyiseg egy elfogadhato aron. Szeretni fogja barki, aki megveszi es hasznalja;-) ujravevos! Nyarra meg fonyeremeny, nekem nem lesz kulon arcra es testre valo fenyvedore, ez mindent tud!🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

racz1012

2019. február 10.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt is. Sokszor újra vettem már, a mennyisége miatt nem sajnálom jó vastagon kenni.Jól mattit és finom púderes tapintású lesz az arcbőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Makk Zsuzsó

2018. július 3.

Nagyon klassz kis fényvédő ez, olcsó, kiadós, bár illatmentesség ide, alkoholmentesség oda, nem a legkorszerűbb fényvédőket tartalmazza. Nagyon könnyed, selymes állagú, hamar beszívódó fluid, egész nap hidratál, nagy melegben bőven elég alá egy tonik vagy mist. Nem matt, inkább dewy a finise, de ez nem zsíros csillogás, púderezéssel megoldható. Szeretem, mert nem csíp, nem irritál, a szememet sem, csudajó sminkalap.
Ha ugyanezt az állagot tudnák produkálni mondjuk a Bioderma vagy az Uriage hibrid fényvédő összetevőivel, akkor csillagos 5-ös lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

totkata

2018. február 19.

A kedvenc fényvédőm arcra, mindig újraveszem, és ha elcsábulok, akkor is visszatérek hozzá. Az arcra felkenve vizes érzet, ami púderesre szárad egy perc alatt és egész nap segít, hogy ne zsírosodjon úgy a bőr. Fölé is lehet sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Vikcsu98

2017. november 26.

Imádom ezt a fényvédőt. Egyáltalán nem hagy maga után ragacsos érzést, sőt nagyon kellemes viselni, olyan selymes érzést hagy maga után. Az összetevői is szépek, egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Mana

2017. szeptember 3.

Végre egy fényvédő ami tényleg véd, nem ragadok tőle, sőt kifejezetten jó érzés és azonnal beszívódik. Egyetlen negatívuma talán, hogy kicsit szárít, így mindenképpen kell használat után hidratálni. Mindennap használom, rá megy a smink, nem izzadom le és csak egy nagyon enyhe kellemes illata van. Én Japánból anyósomtól kapom, nem tudom máshol hol kapható, úgy tudom Magyarországon sajnos sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Cicc1234

2017. július 18.

Korábban csak strandon, a jó zsíros fizikai fényvédőkkel találkoztam, aztán megvilágosodtam a megfelelő fényvédelem fontosságáról. Nagyon utánanéztem, hogy lehető legkevesebb irritáló anyag legyen benne. Ebay-ről rendeltem meg (kb 3000 Ft-ért), de volt szerencsém Japánban járni, ahol az online ár feléért árulják a drogériákban :D Bár még a 3000 Ft is kevés, ha azt nézzük, hogy szép összetevők (egyedül a kémiai fényvédő összetevők miatt félek picit), tökéletes állag és érzet jár érte. Szoktam nézegetni mindenféle terméket, de végül mindig arra jutok, hogy ezt a tökéletes első élményt kár lenne elrontani a kísérletezés kedvéért :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

_zsulu_

2016. július 24.

Ehhez is vegyes érzésekkel állok, még mindig nem a tökéletes arcra való fényvédő számomra, de eddig talán a legjobb.
Pozitívumai: Alkohol és parfümmentes, nem irritál, könnyű tejes-vizes állagú krém, ami ha megfelő ideig masszírozom az arcomba, maradéktalanul beszívódik. Nem izzadom le, szépen lehet rá sminkelni, tényleg mattít!
Negatívumai: Annyira könnyűre sikeredett, hogy semmilyen szinten nem hidratál. Mondjuk mentségére legyen mondva, hogy simán alá lehet krémezni, fölé alapozni, és egyik termék sem veszik össze vele. De jobb szeretem ha nem kell egymásra 3 réteg krémet kennem. Ennek köszönhetően mintha kicsit kiemelné a pórusaimat, meg a szárazabb részeket, ami nem szép látvány.
Mindezzel együtt elég jó krém, főleg nagyon zsíros bőrre tudom elképzelni, viszont én még tovább kutakodok a tökéletes után, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.