Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálást nyújt.

Regi84

2016. szeptember 30.

Nagyon szeretem, mert könnyed, finom az illata, hamar beszívódik, jól hidratál :) mindent tud amit ígér

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

senskin

2016. június 24.

Nekem bevált. Nálam nem ragad, a szérum jön alá. Nyárra nekem mindig ő a legjobb.Amúgy hidratál és ráncaim mivel nincsenek, a bőröm sima maradt. Szóval, néha néha nekem jöhet a Biotherm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

csoknyom

2015. október 4.

Mintacsomagból sikerült elhasználnom 1 minitubussal, a viszonylag normál bőrömet szerettem volna az ősszel picit feltuningolni, hogy kiküszöböljem a kiszáradását. Személy szerint nagyon szimpatizálok a gél állagú kencékkel, viszont ez a kis borzalom olyan szintű mitesszer képző, amit még krémnél nem tapasztaltam. Az arcom teljesen megtelt, nagy gübők formájában kért levegővételt, és mikor abbahagytam a használatát, egy pár napon belül javult a helyzet, persze a kozmetikust nem úsztam meg, aki szerint sem volt még ennyire rossz passzban a bőröm! Soha többé Biotherm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Ivett0502

2015. szeptember 16.

Én is kis csomagban vettem meg.És milyen jól tettem.Szerintem ahoz képest hogy milyen dràga màrkàról van szó,ahoz képest katasztrófa.Olyan volt mintha réteget húzna a bőrömre.Ki is ragyàsodtam.Én semmi képpen sem ajànlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

timilla

2015. szeptember 15.

2-3 minitubust használtam el belőle, mintacsomag részeként, és azt kell mondjam, a nem hagyott nyomot bennem kategória sajnos. Kellemes kis hidratáló krémzselé, de nekem csak nyáron volt elég. A szaga tényleg elég fura, bár engem nem zavart. Teljes áron sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Vestara

2015. augusztus 12.

Nyaranta mindig beszerzem a kis utazócsomagot, amiben 15 ml kis tégely van. Nagyon frissítő gél, gyorsan felszívódik, nem ragacsos, nyárra tökéletes. Sajnos eléggé túlárazott termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

bella199

2015. július 4.

Átlagos zselés állagú krém. Nincs nagy hidratáló hatása, nem nyújt egységesebb, frissebb összképet. Abszolút semmit se csinál. Felesleges megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

fdorottya

2015. július 2.

Nagyon rossz krém. Használhatatlan számomra legalábbis. Nem hidratál rendesen. Pattanásokat, mitesszereket okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

purpuratulips

2015. február 7.

Elég könnyű krém, szerintem nem hidratál 24 órán át, de mindenféleképpen hidratál. Kellemes, könnyű elkenni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

lauran

2014. január 21.

termékminta alapján ismerem, és elmondhatom, hogy számomra ez a legcsodálatosabb krém. Könnyű állaga van, a bőröm kisimul tőle és megtelik nedvességgel. Csodálatosan hidratál, ráadásul az alapozó nagyon szépen felkenhető rá és csodás az illata is. Kár, hogy ennyire drága, de azt hiszem spórolok rá és ez lesz a nyári krémem. Egyelőre ez a no. 1, ezt követi a Vichy termálvizese. Csillagos ötös.

Updatelnem kell: most télen vettem meg, és nagyon-nagyon jó. Az én bőrömnek, ami a T vonalon zsíros, nagyon jó hidratálást biztosít, miközben mattít is. Az illata - nem tudom, mit éreznek azok, akik avast éreznek - számomra kellemes és friss. Kedvelem. A bőröm úgy érzi magát, mintha megitattam volna friss vízzel: szépen felszívódik és rugalmas lesz a bőröm tőle, igazi bababőrré változik. Kár, hogy napvédő nincs benne, ilyen alapon talán sok a 37 eurós ára, de mivel sminktermékeim fényvédősek, annyira nem zavar ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannose, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Cholesterol eo I eu 0 0