Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tniki, Módosítva: 2024. január 22.

Kiszerelés:   7,2 ml

• Intenzív hosszabbítás
  • Erőteljes dúsítás
  • Extra fekete és intenzív pigmentkoncentráció
  • Speciális rugalmas spirálkefe

Ár: 2490 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zaviki

2024. május 17.

nagyon szép pillákat csinál, egyetlen negatívum, hogy nem annyira merev a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

zsofi_l

2024. május 17.

Nagyon szép pillákat csinál. Kevés is elég belőle.
Csak azért kap 4 csillagot, mert nehezen jön le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

Nagyon szép pillákat csinál. Kevés is elég belőle.
Csak azért kap 4 csillagot, mert nehezen jön le.

Hannabelle

2024. május 15.

Évek óta kedvencem! Tartós, nem kenődik, nem pereg le a nap végén sem, olajos lemosóval gyönyörűen leszedhető.
Azért szeretem, mert szuper a keféje és a pillatöveket is szépen ki tudom vele festeni + elválasztja a pillákat. A vízálló verziójával együtt állandó bérlők a neszeszeremben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

tpetra0406

2024. május 7.

Jobbat nem is tudnék mondani. A szempilláim tökéletesek tőle. Már rengetegszer újravettem csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

olahlili

2024. május 2.

Akciósan vettem, úgy megérte, egyébként teljes áron nem biztos hogy megvenném. Azt vettem észre, hogy az első pár használatkor eléggé sok festéket vesz fel, szóval kell 1-2 hét ahhoz hogy szépen tudjon vele az ember dolgozni. Egyébként nem pereg, de lemosni sem nehéz, a kis rövid pilláimból tűrhető szempillákat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 2.

forisjazmin

2024. április 27.

Kedvenc szempillaspirálom, már többször újravettem. Szép pillákat csinál, és nekem egyáltalán nem potyog, nem kenődik, egész nap bátran viselhetem. Szép fekete színe van. Könnyű dolgozni az aplikátorral is, és viszonylag könnyű lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

gtmmt

2024. április 27.

Nagyon bevált, már sokadjára veszem újra. Gyönyörű szép szempillákat csinál. Imádom a keféjét és egész nap tartós, nem pereg.

tsophie

2024. április 18.

Hááááááát. Jó, jó, de nem a legjobb. Kis fésű vagy egy üres spirálkefe használata nélkül nekem nem tud tetszeni egyszerűen a végeredmény, akárhogy próbálkozom. Önmagában kevés, viszont ha direkt az a cél, hogy nagyon természetesek legyenek a pilláim, arra sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

H.szira

2024. április 18.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a vízálló verzió. Színben nagy különbséget nem látok, de ez nem csomósodik a másikkal ellentétben. Amikor még a vízállót használtam mindig át kellett utána fésülnöm a pilláim, azonban ennél a feketénel nincs rá szükség. Nem ragadnak össze tőle a szempilláim, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

makeup_maniac

2024. április 11.

Ezt a verziót jobban preferálom, mint a rózsaszín eredeti változatot, színben sok különbséget nem látok, de az összetétel jobbnak érződik. 2 réteget szoktam felvinni. Sajnos hajlamos az összecsomósodásra a pilláimon, így mindig szeretem átfésülni (fém vagy hagyományos) szempilla fésűvel, de egyébként szép pilláim lesznek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Methylpropanediol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Paraffin, Caprylyl Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Laureth-21
Illatanyagok: Methylparaben, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristic Acid, Phenylpropanol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Black 2 / CI 77266 (Nano), Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.