Biotherm

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Biotherm Life PlanktonTM-nal gazdagított micellás arclemosója könnyedén megtisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket. Expressz hatékonyság. Érzékeny bőrűek is használhatják, arcra és szemre is alkalmas. Vattakorong segítségével vigye fel az arcra. Nem szükséges leöblíteni.

legallybrunette

2019. július 20.

Egyszer egy kis travel szettben kaptam egy 30 ml-s példányt. Kipróbálni pont elég volt. Semmivel nem jobb, nem nyújt többet, mint akármelyik jobbféle drogériás micellás víz. Nagy Biotherm rajongó vagyok, bár nem sok mindent próbáltam tőlük, mert kicsit feljebb van az árkategóriája a nekem megfelelőnél, de ez az, amit biztosan soha nem vennék meg, mert értelmetlen pénzkiadás lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

kremmed

2019. június 11.

Szépen tisztítja az arcot, jól leszedi a sminket, nem irritál, de azt kell hogy mondjam, hogy nekem túl illatos és összetételeiben is túl sok ez a micellás víz. Miután használom, nem az a "tiszta az arcom" érzés marad, hanem mintha egy réteg könnyedebb szérum vagy folyékony hámlasztó lenne az arcomon... jobban kedvelem az egyszerűbb micellás vizet pl a Bioderma Sensibioját, ami után nincs ez az érzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

juditkaa70

2018. január 6.

Amikor használtam nagyon jónak találtam. Kíméletes,mégis alaposan megtisztítja az arcbőrt. Egyszerűen imádom a Biotherm márka termékeit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Moncsi88

2017. július 10.

Jelenleg ezt a lemosót használom. Kíméletesen tisztít. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Jelenleg ezt a lemosót használom. Kíméletesen tisztít. Nekem bevált.

korosilidia65

2017. február 27.

Megfelelően tisztít és hidratál. A pirosodásaimat nem csökkenti, de azt tudtommal nem is ígéri. Könnyen távolítom el a sminket vele, de sajnos 2 hét használat után arcbőröm száradni kezdett. :-( A nővérem megkapta én beszereztem egy natúr micellás vizet, ami teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

Regi84

2016. november 16.

Nagyon jó kis micellás víz, bár szerintem a Bioderma jobb és olcsóbb. Szépen tisztít, nyugtat, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Magnesium PCA, Copper PCA, Zinc PCA

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Lásd Tripeptide-32

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.