Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csuszkababa, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes. Hipoallergén, alkalmas érzékeny vagy frissen epilált bőrre. Nem hagy foltot a bőrön.

Szoncso

2019. május 25.

Sok rossz véleményt olvasok, meglep, mert nekem bevált a termék. Az első stift ami segített és nem vagyok büdi a nap végén sem. Csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

umpalumpa

2016. május 28.

Azt hiszem ilyen vacak deom meg nem volt. A hugicam vette kinjaban egy utazas alkalmaval, amikor otthon felejtette a megszokott dezodorjat. Kiprobalta es nem jott be. Azt gondolta talan , h en kevesbbe izzadok, igy lefaragta a hasznalt reszt es nekem adta.
Az illata elmegy, de tobb jot nem tudok allitani rola. Csuszos, zsiros hatasu, nem gatolja az izzadst picit sem, budi leszek, mintha semmit nem kentem volna magamra es marathont futtotam volna. Esti furdesnel kulon meg kellett kuzdeni a maradekkal, ami a boromre tapadt. Fuj! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Makk Zsuzsó

2016. április 22.

Teljesen átlagos, sőt, inkább átlag alatti. Sokkal jobb és olcsóbb dezodorok is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Klaudia

2013. február 21.

Semmivel sem jobb sajnos, mint egy tized ennyibe kerülő átlagos stift (pl. nivea). Jó az illata, nem leszek büdös, de nem gátolja az izzadást, bár én elég izzadós típus vagyok. De ez ne legyen már mentség egy ilyen drága dezodornak... Ezért csak gyenge közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Csuszkababa

2012. július 28.

Mivel nagyon izzadós típus vagyok, sok dezodort kipróbáltam, hátha meglelem a megfelelőt...eddig nem sok sikerrel. Rászántam magam, megvettem ezt a 6-7 ezres deót is, de kár volt..nekem legalábbis nem használ. Meg fogja a ruhát, de nem ez nem is érdekelne, ha tenné a dolgát. Ugyanolyan, mint mondjuk egy Rexona, semmivel sem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol